На Уманщині викрили групу наркоторговців (ФОТО)

Опубліковано: 27.07.2018

На Черкащині виявлено групу осіб, які здійснювали злочинну діяльність у сфері незаконного обігу наркотичних засобів на території м. Умань та Уманського району. Повідомляють в прес-службі прокуратури Черкаського району.

На Уманщині викрили групу наркоторговців (ФОТО)
Правоохоронці встановили, що група з трьох осіб, на території м. Київ систематично виготовляла наркотичний засіб – амфетамін, який в подальшому збувала на території Уманщини в заздалегідь обумовлених місцях після перерахування коштів на банківські картки.
На Уманщині  викрили групу наркоторговців (ФОТО)
На Уманщині  викрили групу наркоторговців (ФОТО)

Під час проведення 26.07.2018 одночасних обшуків на території м. Київ, м. Умань й Уманського району правоохоронцями виявлено та вилучено близько 100 грам амфетаміну, 500 грам канабісу, гроші, здобуті внаслідок незаконного збуту наркотичних засобів у сумі 4 200 доларів США та близько 25 тис. грн., а також банківські картки, на котрі перераховувалися грошові кошти.
На цей час в порядку ст. 208 КПК України затримано 2 осіб, які підозрюються у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.
На Уманщині  викрили групу наркоторговців (ФОТО)

Повідомляє Нова доба

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.