Гороскоп на 29 липня

Опубліковано: 29.07.2018

Гороскоп на 29 липня 2018 року.

Овен

Сьогодні для Овнів має значення контакт з однодумцями. Також, у цю добу буде природним сильне бажання обмінятися з ким-то новинами, поділитися спогадами про минуле або надіями на майбутнє. Залежно від ситуації і переваг, вас може особливо залучати спілкування з товаришами по грі, навчанні, подорожі, бізнесу, шкільного або іншого минулого, з однолітками ваших дітей або з шанувальниками вашого таланту. В особливу категорію можуть бути виділені «друзі по нещастю», інформує Ukr.Media.

Телець

Сьогодні Тельцям не варто розраховувати на різкі зміни. Якщо вас не влаштовує, розумніше тимчасово з цим змиритися, трохи пізніше життя саме підкаже вам потрібне рішення. Тельцям, яких недавні новини вивели з рівноваги, краще не піддавати свою психіку додатковим навантаженням. У число дратівливих вас чинників можуть увійти розмови з друзями і домочадцями про поточні події, в тому числі, про вашу особисту роль в подіях і про можливі перспективи, які можуть вас чекати попереду.

Близнюки

Перша половина цього дня дозволить Близнюкам залишатися у своїй стихії. В цей час ви зможете безперешкодно підтримувати спілкування, ділитися новинами, або займатися поповненням багажу своїх знань та інтенсивною обробкою отриманих вражень. Сьогодні добре працювати не тільки з літературним, але і з візуальним літописом подій. Можливо, у вашому розпорядженні виявиться фотоархів поїздки або інше джерело пам’ятної інформації. Найбільш цікаві та важливі вісті прийдуть до настання вечора.

Рак

Напруженість спадає, але повністю розслабитися Ракам сьогодні навряд чи вдасться. Справжня ступінь вашого самоконтролю буде добре визначатися характером мови: якщо ви здатні жартувати над собою і ситуацією, з вами все в порядку. Якщо ви схильні сприймати події болісно і багато перебільшувати, краще змінити обстановку і уникати розмов про те, що стало для вас джерелом негативних емоцій. Зірки підказують, що вже завтра ви або забудете про нього, або перестанете бачити в ньому загрозу.

Лев

В цей день Левам не варто проявляти ініціативу з метою впливати на людей і ситуацію. Насамперед, це стосується вербального спілкування. Як би вам ніхотілося висловитися, це не найкращий момент для початку діалогу. Якщо розмова вже йде, розумніше обійтися без критики і претензій. Тих, хто викликав у вас роздратування і проявив ворожість, сьогодні краще зовсім залишити в спокою. Можливо, вже завтра вони усвідомлюють, як виглядають у ваших очах, і почнуть відчувати почуття провини за свою нестриманість.

Діва

Сьогодні далеко не всі Діви впевнені в собі, в тому числі, в своїх знаннях і уміннях. Багатьом представникам знака захочеться мати поруч додаткове джерело корисної інформації або співрозмовника, з яким можна обговорити тонкощі початої справи. Буде природним підвищений інтерес до реклами, відгуків, новин, відеоматеріалів, порад друзів, неформальним і альтернативних думок. Інформаційний обмін особливо важливий, якщо ви опинились в нештатній ситуації і змушені вирішувати незвичайні завдання.

Ваги

Сьогодні оптимізм Ваг підтримують новини та дружні зв’язки. Це день свободи, від якої не варто відмовлятися добровільно, адже вже завтра ви можете знову опинитися в обмежених умовах. Якщо ви потрапили в доброзичливу компанію чи змогли зайнятися цікавою справою, зірки радять продовжити хвилини творчості настільки, наскільки це вийде. Варто користуватися шансом, якщо випала можливість покинути притулок, скинути кайдани, порушити суворі правила, побути з дітьми або зі старими приятелями.

Скорпіон

Для Скорпіонів це не найкомфортніша добу, але на ділі багато чого залежатиме від того, наскільки вміло ви напередодні розпорядилися своїм потенціалом. У кращому випадку, вас чекає приємна втома та задоволення непоганими проміжними результатами. Якщо ви переоцінили свої дані і перевищили рівень особистих можливостей, не варто дивуватися відкату назад: загострення нездужання, емоційного зриву. На зміну ентузіазму може прийти перевтома і вигоряння. Багато енергії віднімуть переговори, суперечки.

Стрілець

Сьогодні Стрільці налаштовані доброзичливо по відношенню до інших, так і самих себе звинувачувати в чомусь не схильні. При будь-якому результаті подій, вам буде цікаво їх обговорити. Не виключено, що саме цим ви і будете займатися аж до вечора, використовуючи всі відомі вам джерела інформації та залучаючи до діалогу всіх доступних співрозмовників. Той підходящий час для інтенсивного моніторингу новин, обміну враженнями. Попутно, вашу увагу може привернути старий контакт, забута оригінальна ідея.

Козеріг

В цю добу Козерогам не варто братися за серйозні справи, краще поглянути на календар і погодитися із запропонованим їм формату вихідного дня. Більш того, зірки не радять вам навіть приймати рішення, так як сьогоднішні задумки для вас надто екстравагантні. Деякі з них виявляться передчасними, інші, навпаки, будуть віддавати нафталіном і захоплювати вас у вчорашній день, в широкому сенсі цього виразу. Не варто нарікати на життя, до труднощів і сюрпризів краще поставитись з гумором.

Водолій

Початок дня багато Водоліїв зустрінуть у войовничому настрою, але запалу вистачить ненадовго. Незабаром ви помітите, що ваші сили падають, а зовнішні події все частіше дають осічку. Можливі болі через перевантаження. Головною подією дня може стати розмова з людиною, чия думка для вас важлива. Вам варто стежити за своїми відповідями йому: в силу вашого сьогоднішнього умонастрою і самопочуття, вони можуть бути не дуже адекватними. Якщо підсумки цього діалогу є важливими, поки його краще не форсувати.

Риби

Порівняно з вчорашнім днем, для Риб сьогодні мало що зміниться. Найбільший прогрес очікується у сфері комунікацій: нічого принципово нового ви не дізнаєтесь, але збагатите свій кругозір цікавими деталями. Якщо вас цікавлять конкретні питання, люди або джерела, налагоджувати зв’язки і вести інформаційні пошуки краще в першій половині доби. У відсутність специфічних інтересів і термінових справ, можна використовувати цей день для вільного дружнього спілкування, тема для нього неодмінно знайдеться.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.