Гороскоп на 30 липня

Опубліковано: 30.07.2018

Гороскоп на 30 липня 2018 року.

Овен

В цей день Овнів чекає зниження тонусу, що варто врахувати вже з ранку при плануванні справ. Може з’явитися потреба в самоті, посилиться вразливість і тяга до світу фантазій. Замість інтересу до соціальних проблем і прогресивних технічних тенденцій, зросте чутливість до духовного зрізу подій. Краще не розвивати бурхливу діяльність, уникати складних робіт, фізичних перевантажень і підприємницької активності. Показано відпочинок, робота на самоті або в замкнутому приміщенні, інформує Ukr.Media.

Телець

Тельцям ця доба подарує довгоочікуваний душевний спокій і більш впевнений погляд у майбутнє. Позитивними змінами сьогодні керує якась невидима сила, навіть без конкретних зовнішніх зрушень ваш настрій і самопочуття несподівано зміняться в кращу сторону. У багатьох питаннях вірно спрацює ваша інтуїція. Ви отримаєте підтримку від друзів або впливових структур. Можна сподіватися і на щасливий випадок. Ранок ідеальний для планування, за умови, що ви не дуже захоплюєтеся деталями.

Близнюки

Сьогодні Близнюки стануть менш товариськими, більш розсіяними і мрійливими. Якщо ви надмірно метушливі, хтось може збити вас з курсу і повести за собою. Не піддатися ліні, апатії і сумніву вам допоможе дотримання правил і термінів, почуття обов’язку, розуміння об’єктивних вимог моменту. «З обов’язковою службою» належить проявити не тільки професіоналізм, але і м’якість. Задоволення обіцяє робота, пов’язана з турботою або наданням послуг, вимагає хорошої уяви або розвиненої емпатії.

Рак

Раки можуть сміливо робити ставку на свою інтуїцію і успішність. Сьогодні допоможе або те, або інше, а можливо, обидві обставини спрацюють на вас разом. Також, у цю добу ви можете дозволити вести себе своїм ідеалам, фантазіям і глибокій ірраціональній вірі. Одночасно, можна розраховувати на підтримку з боку закону, старшого партнера або друга, офіційної інстанції або неформального співтовариства. Хороший день для спілкування з іноземцями, отримання духовного підживлення, зміцнення авторитету.

Лев

Левам варто відмовитися на пару днів від публічності, почекати з будь-яким самопіаром. Якщо є потреба в самоті, в емоційній або духовній їжі, не варто собі у цьому відмовляти. В іншому випадку, на загальному сприятливому тлі буде поступово зростати незадоволення, ймовірні напади сентиментальності або неуважності, а то і безпричинні сльози. Можливо, вам варто побути вдома, в тиші, на природі, серед близьких людей. Небажано фотографуватися для особистого блогу чи портфоліо.

Діва

Сьогодні Дівам важливо відчути атмосферу і вловити чужий настрій. Взаєморозуміння і підтримка в цю добу будуть носити невербальний характер. Емоційний і духовний резонанс стане важливіше згоди на словах. Багато скаже погляд, жест. Не найкращий час для пояснень, переговорів, знайомств, висування нових пропозицій, не самий відповідний момент для застосування вашого ораторського і посередницького талантів. У відповідальний момент доречна промовиста пауза, мовчазне делікатне співчуття.

Терези

Терези сьогодні стануть менш вільними, не виключена вимушена самотність або скорочення контактів, зміна режиму і умов. Посилиться залежність від службової атмосфери, стану здоров’я. Зросте інтерес до нюансів лікування, гігієни, дієти. Особливої уваги можуть вимагати окремі ліки, хімікати, продукти і напої. Потрібний ефект забезпечить не тільки стандартний комплекс формальних заходів, але і емоційний фон. Може стати обов’язковим прояв турботи і співчуття, контакт з тваринами.

Скорпіон

У Скорпіонів сьогодні один з дуже сприятливих днів. Зірки радять присвятити його повноцінному відпочинку або заняттям, пов’язаним з творчістю, самотою, грою уяви. День розташовує до мрій, фантазій, посилює потребу у духовній та емоційній їжі, злиття душ, гармонії почуттів. Якщо ви багаті в цьому відношенні, то можете багато дати іншим, а якщо виснажені, саме час відновити внутрішні резерви. Добре вже з ранку мати план або сценарій, який допоможе не збитися зі шляху.

Стрілець

День порадує Стрільців, які люблять самотність і таємницю. Вдалий момент для активізації духовного життя, занурення в особисті внутрішні переживання або колективне несвідоме. Можна дозволити собі піти у віртуальний світ фантазій, спогадів або чуттєвих відчуттів, в сімейні справи або в анонімну благодійність. Якщо ви віддаєте перевагу зовнішній активності, ця доба може здатися нудною.

Козеріг

Сьогодні Козероги можуть покластися на свою інтуїцію, не буде помилкою розрахунок на щасливий збіг обставин. Зірки радять піднятися з ліжка раненько, щоб на свіжу голову уточнити план дій: це заняття не тільки принесе вам задоволення, але і допоможе виключити прикрі випадковості. Завдяки програмі, підказаній вам власним чуттям і досвідом, ви зможете аж до ночі діяти спокійно і вдумливо. Без перешкод здійсниться те, що ще нещодавно здавалося вам чистою авантюрою.

Водолій

У Водоліїв можливий енергетичний спад, який не варто відразу розглядати як сигнал тривоги. Можливо, він викликаний банальною перевтомою, через активну розтрату вами своїх особистих ресурсів. Самими простими і дієвими рецептами самовідновлення будуть спокій, хороша музика або фільм, повноцінне харчування, не варто забувати про чарівну терапевтичну силу деяких смачних напоїв. Хоча це не найкращий момент для суворої дієти, бажано врахувати обмеження по здоров’ю, якщо вони є.

Риби

Сьогодні Риби залежні від свого настрою, самопочуття, звичок та ідеалів, і в цьому немає нічого поганого. Більшість Риб інтуїтивно відчує, що потребує в даний момент, і не зустріне особливого опору на шляху до здійснення своїх бажань. Якщо уїк-енд був некомфортним, це хороший день для відпочинку: ви легко повернете собі колишній урівноважений стан і віру в краще. При наявності енергії і натхнення, краще уникати рутинних справ, присвятити себе благим справам, творчості або любові.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.