Гороскоп на 02 серпня

Опубліковано: 02.08.2018

Гороскоп на 02 серпня 2018 року.

Овен

Для Овнів день вдалий. Пріоритет можна поставити на розкриття особистого потенціалу, рішення креативних завдань, інтенсивні комунікації. Вдалий час для занять, пов’язаних з літературою, журналістикою, рекламою і накопиченням «соціального капіталу» у вигляді зворотного зв’язку з потрібними людьми. Овнам, зацікавленим у персональній популярності, зірки радять підтримати контакт зі своєю аудиторією: глядачами, читачами, виборцями. Також, це хороший день для спілкування з дітьми молодшого віку, інформує Ukr.Media.

Телець

Сьогодні зірки радять Тельцям не заглядати далеко вперед і діяти за обставинами. Найкращий результат обіцяють швидкість, кмітливість і творче мислення. Не менш важливий позитивний настрій, часом саме оптимізм буде вирішальним фактором. У спілкуванні не останню роль зіграє здорове почуття гумору. Свої ідеї важливо викладати яскраво, коротко і дохідливо. Не варто боятися висловити думку, якщо ви в ній впевнені. Можна повернутися до старої розмови. Краще не приступати до довгострокових починань.

Близнюки

Близнюків чекає вдалий день. Зірки обіцяють веселе спілкування, доступ до новин, взаєморозуміння з дітьми, обмін креативними ідеями, цікаві поїздки. Ситуація дозволяє не тільки залишатися активним слухачем, але і «вставити свої п’ять копійок» у будь-яку розмову. Найбільший інтерес будуть мати нові знайомства. Може бути знову піднята забута тема, відновлена дискусія, відновлений маршрут, вас може знайти старий друг.

Рак

Ракам варто бути товариськими. Без цієї якості сьогодні залишаться непоміченими або не оціненими належним чином ваші творчі задатки та професійні досягнення. Якщо вам притаманні такі якості, як недовірливість, скритність і образливість, не варто демонструвати їх занадто явно. Краще відбутися жартами у відповідь питання і відкрито висловити свою думку, якщо ви в ній не сумніваєтеся. Не варто з удаваної скромності обходити стороною матеріальні нюанси, наприклад, розмір гонорару.

Лев

Левам день дарує простір для самовираження, в першу чергу, через слово і соціальні зв’язки. Не варто недооцінювати роль своєї думки і особистої харизми. Не час сидіти склавши руки, якщо ви шукаєте інформацію, навчаєтеся, відновлюєте контакти, подорожуєте або плануєте вояж, цікавитеся питаннями еміграції, науки, реклами, хочете виступити перед знайомою аудиторією. Якщо ви не шукаєте новин спеціально, вони знайдуть вас самі: на горизонті з’явиться хтось із старих друзів, прийде звістка здалеку.

Діва

Сьогодні в мисленні Дів поєднуються раціоналізм і неординарність. Додавши до цього «коктейлю» щирий інтерес і спонтанне натхнення, ви аж до ночі будете забезпечені паливом для творчих подвигів. Краще рішення в критичний момент. На хвилі азарту можливі зрушення у старих справах. Якщо вашої уваги чекає відкладений креативний проект або забута любовна історія, пора впритул ними зайнятися. Нові ініціативи з дальнім прицілом і розрахунком на стабільність, навпаки, небажані.

Терези

Сьогодні Терези можуть розраховувати на подолання непорозуміння, або на появу більш підходящого співрозмовника. Можна не боятися зачіпати делікатні малоприємні теми: говорити про делікатні речі буде легко, насамперед, завдяки щирості, дружелюбності і гумору. Особливо добре піде спілкування зі старими знайомими. Вдалий час для діалогу з партнером, клієнтом, особистим лікарем, дитиною, поновлення дружніх зв’язків, участі у вечірці, інтелектуальній грі, конференції, рекламній акції.

Скорпіон

Скорпіонів чекають турботи, але не нудьга. Вдасться поєднати рутинну і творчу складову. Бонус дня – цікаве спілкування. Відповідний момент для контакту з колишніми колегами, відвідування колишнього місця служби. Увагу може привернути контакт з помічником, позаштатним співробітником, креативною групою, з лікувальним закладом, інформаційним або технічним сервісом. Буде шанс надати послугу начальству або іншій важливій особі. У просуванні сходами успіху не варто ігнорувати рекламні технології.

Стрілець

Сьогодні Стрільцям варто використовувати будь-яку можливість для налагодження зв’язків, у тому числі, для відновлення контактів зі старими знайомими. Незважаючи на наявність друзів та інформаційних джерел по всьому світу, багато Стрільців будуть прагнути до спілкування з конкретною персоною, наприклад, своїм кумиром, другом або вчителем, або проявляти інтерес до певного каналу інформації. Також, день гарний для подорожей, виступів, рекламних акцій, для розширення знань науково-популярного характеру.

Козеріг

Сьогодні зірки радять Козерогам підтримувати переважно легкі жартівливі розмови. Справи підуть краще, якщо ви ненудний співрозмовник і творча особистість, при цьому неважливо, творите ви з обов’язку служби або у вільні від роботи години. Не варто відмовляти у спілкуванні домочадцям, друзям і близьким. Можливо, попутно ви дізнаєтеся щось нове і доповните відому вам картину яскравими деталями. А ось серйозні переговори краще не починати: або вас не почують, або розмова піде в невідповідний русло.

Водолій

Водоліям варто використовувати цю добу для підтримки зв’язків і пошуку інформації. Зірки радять зробити акцент на старих контактах, відкладених переговорах, забутих маршрутах і джерелах. Це вдалий момент, якщо ви хочете нагадати про себе, наприклад, колишньому партнерові. Є шанс знайти спільну мову з опонентом, за умови, що ви дотримуєтеся дружелюбного тону і дипломатичної позиції. Якщо ви зневірилися, сьогодні прийдуть хороші новини. Будуть вдалими поїздки і прогулянки на близьку відстань.

Риби

Сьогодні Рибам варто бути більш сприйнятливими до інформації, що надходить, але поставитися до неї критично. Добра половина відомостей виявиться рекламою, яка не має відношення до ваших істинних потреб. Увагу та гроші в цей день краще витратити на корисні дрібниці, придбання яких давно назріло, але постійно відкладалося. Це можуть бути медикаменти, лікувальна косметика, інструменти та гаджети від перевірених виробників, аксесуари для літнього відпочинку, товари для маленьких дітей, медична техніка.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.