Гороскоп на 03 серпня

Опубліковано: 03.08.2018

Гороскоп на 03 серпня 2018 року.

Овен

Сьогодні зірки радять Овнам не змінювати курс, особливо, якщо він виявився вдалим. Важливими клопотами краще зайнятися з ранку. В першу чергу, це стосується будь-яких завдань, пов’язаних з контактами, навчанням та осмисленням інформації. Не варто відкладати короткі поїздки: чим ближче до вечора, тим вище ризик порожньої витрати часу. Якщо немає термінових справ, після полудня можна розслабитися, дати волю власним звичкам і випадковим примхам. Бажано відкласти на вихідні практичні справи: покупки, приготування їжі, інформує Ukr.Media.

Телець

Тільцям в цю добу не варто надто серйозно ставитися до власних випадкових поривів. Немає сенсу витрачати сили: будь-які починання приречені і ведуть у глухий кут. Втім, і чужі ініціативи сьогодні недовговічні, тому небезпечно на кого-небудь цілком покладатися. Кращий вибір – не вибудовувати складні стратегії, а, по можливості, отримувати користь з кожного моменту. З наближенням півночі життя дасть вам новий стимул до дії, але і тут сліпій імпульсивності варто віддати перевагу залізному самовладанню.

Близнюки

Сьогодні Близнюки на позитивній хвилі і налаштовані на подальший прогрес, але ентузіазм поступово падає. Це не той день, коли варто різко міняти плани і братися за нові завдання, краще дозволити подіям розвиватися своєю чергою. Аж до вечора збереже значення «почуття ліктя», для багатьох представників знаку буде важливим спілкування з однодумцями або участь у загальній справі. Поїздки, комунікації, мережевий серфінг та інші заходи, пов’язані з комунікаціями, найбільш ефективні вранці.

Рак

Сьогодні Ракам варто дотримуватися нейтралітету. Небезпека дня – схильність боятися нового й зациклюватися на неприємностях. Зірки нагадують, що сьогодні ви не дуже об’єктивні, і радять при будь-якому дискомфорті відкласти висновки до завтра. Старе правило «ранок вечора мудріший» в цьому випадку виявиться більш вірним, ніж імпульсивність, яка вам напевно зашкодить. Цілком можливо, що ви даремно згущуєте фарби або поспішайте діяти, і в деяких питаннях набагато краще довіритися долі.

Лев

Сьогодні Левам нікуди поспішати, немає і приводу щось кардинально міняти. Лише в самому кінці дня може статися подія, яка позбавить вас рівноваги і підштовхне до зміни курсу. Основну частину дня можна провести за тим заняттям, яке захоплювало вас напередодні. Не варто без вагомої причини переривати діалог, припиняти подорож. Також, зірки не радять вам зупиняти процес вивчення інформації, яка вас цікавить: саме вона стане кращою підмогою, коли доля піднесе вам черговий сюрприз.

Діва

Дівам доведеться провести ще один день у «позаштатному режимі». Можливо, ви аж до вечора будите чимось захоплені, або обставини будуть тримати вас в перманентній напрузі. Не варто потурати випадковим імпульсам: сьогодні вони напевно виявляться помилковими, зусилля не приведуть до скільки-небудь корисного результату. З наближенням півночі ситуація зміниться, проте не у всіх сферах вам вдасться досягти повного спокою. Не рекомендується на ніч вирушати в дорогу, особливо далеку.

Терези

Сьогодні зірки радять Терезам орієнтуватися на обстановку і чужу поведінку. Якщо вас оточують доброзичливі люди і ситуація не вселяє побоювань, можна повністю довіритися обставинам, а ініціативу делегувати партнеру або друзям. Якщо ви відчуваєте психологічний дискомфорт, не варто випробовувати свою нервову систему на міцність, краще згорнути контакти і залишити негостинне місце. В кінці дня несподіваний поворот подій може порушити фінансову сторону ваших планів або відносин.

Скорпіон

Сьогодні увагу Скорпіонів приваблюють деталі, здатні затьмарити повну картину. Є можливість продемонструвати майстерність у дрібницях, особливо, якщо ви маєте справу з технікою, електронікою, медициною або тваринами. У важкий момент можна отримати корисні зв’язки, знадобляться власні навички та напрацювання. Від нових ініціатив зірки радять відмовитися, так як ситуація до них відверто не сприяє. Якщо день пройшов спокійно, розслаблятися рано: пізно ввечері ймовірний новий поворот подій.

Стрілець

День допомагає Стрільцям задовольнити допитливість і спрагу спілкування, але швидше в деталях, ніж в головному. Найінформативніший час доби – ранок, саме в цей час варто чекати новин і обдумувати актуальні ідеї. Якщо ви хочете отримати важливі відомості, завдати кому-небудь цільовий візит або здійснити інший захід, спрямований на отримання конкретного результату, не варто відкладати реалізацію намірів до вечора. В кінці дня задумайтеся про технічні та практичні межі своїх планів.

Козеріг

Сьогодні у Козерогів може з’явитися спокуса перейти від слів до дії, особливо, в самому кінці дня. Зірки підказують, що ризики подібного експерименту багаторазово перевищують корисний ефект, і радять утриматися від зайвої активності. Якщо ж до неї вас спонукають обставини непереборної сили, вам варто зберегти вірність своїм принципам, почавши з ретельної оцінки ситуації та своїх можливостей. Не виключено, що вже в процесі планування ви заспокоїтеся і багато що стане на свої місця.

Водолій

Водоліям аж до вечора вдасться зберігати рівний настрій, проте в кінці дня крихка рівновага може виявитися порушена знову. Не виключено, що ви приймаєте близько до серця домашні події, або навіть самі спровокуєте їх. Багатьом Водоліям, особливо січневим, доля підготує неспокійну ніч. Найбільш нагальні справи бажано перенести на першу половину доби. Це найкращий час для спілкування, роз’їздів, роботи з інформацією, для обмірковування творчих ідей або доступних альтернатив.

Риби

В цей день зірки не радять Рибам в чому-небудь вередувати. Зробивши все необхідне, бажано зупинитися. Не варто потурати своїм і чужим хвилинним імпульсам, якщо тільки вони не є розвагою, нешкідливим експериментом або невинним жартом. Також, це не найкращий час для планування дій, в тому числі, для затвердження програми уїк-енду. Прийнявши той чи інший план занадто рано, вже ввечері ви будете змушені багато переглянути і змінити, в тому числі, в частині технічного оснащення.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.