Гороскоп на 04 серпня

Опубліковано: 04.08.2018

Гороскоп на 04 серпня 2018 року.

Овен

Сьогодні Овнам властиве марнотратство. Якщо ви натура пристрасна і поглинені черговим експериментом, розумні плани економії можуть бути забуті. Ви можете витратити більше запланованої суми на їжу та інші необхідні покупки, захопитися надмірностями або недешевими розвагами, не врахувати додаткові накладні витрати. Імовірні суперечки в зв’язку з фінансами, особистими та спільними ресурсами, бюджетними відрахуваннями. Потрібна обережність при виборі складних дорогих технічних пристроїв, інформує Ukr.Media.

Телець

Сьогодні Тельці схильні керуватися своїми звичками і лише потім враховувати чужі потреби. Можливі нервозність і непослідовність, особливо, якщо ваші бажання зустріли критику і опір. Зірки радять взяти цю ситуацію під контроль, інакше зросте ризик зіткнення думок, конфлікту матеріальних та територіальних інтересів. Якщо ви не хочете провести кінець тижня в суперечках з сім’єю, друзями, дітьми, сусідами або партнерами, вам варто стримати свою імпульсивність.

Близнюки

Сьогодні зірки радять Близнюкам стати обачнішими у всьому, що стосується матеріальних і господарських питань. Побутовий або фінансовий нюанс здатний зробити більш напруженими ваші відносини з дітьми, однодумцями, попутниками, близьким оточенням. Можливі несподівані звістки, пов’язані з грошима. Проблематичний і швидкий темп. Велика ймовірність затримок, спорів та інших ускладнень, особливо у сферах, пов’язаних з контактами і поїздками. Частину часу можуть відняти платіжні операції.

Рак

Сьогодні Ракам не варто розраховувати на повну передбачуваність подій, але і бути песимістами не слід. Незважаючи на високу ймовірність пригод, будь-яка авантюра має шанс завершитися благополучно. Першопричиною проблем можуть стати ваші стосунки з друзями, дітьми та діловими партнерами. Можливі несподівані фінансові ускладнення, не виключена зміна початкових планів. Ризики вище, якщо ви не оформляєте задумані дії офіційно, сподіваєтеся на неформальні зв’язки або на «щасливий квиток».

Лев

Сьогодні на порядку денному в багатьох Львів матеріальна сторона, від неї залежить платоспроможність, безпека або престиж. Можливе вимушене марнотратство, щедрість напоказ. Вигода від покупок і вкладень може бути завищена. Зірки радять вам зважувати кожне слово і продумувати кожен хід, якщо справа стосується фінансів, заробітків, доходів. Не варто ігнорувати нюанси, пов’язані з податковим тягарем, відрахуваннями в бюджет, компенсаціями, позиками, відшкодуванням шкоди, розподілом прибутку.

Діва

Дівам не варто боятися нового повороту подій, все обернеться на краще. В крайньому випадку, ви збережете те, що маєте. До того ж, день подарує вам яскраві враження, багатий ілюстративний і пізнавальний матеріал. Увагу привернуть світові або соціальні новини. Найбільшу кількість сюрпризів і клопоту обіцяють ситуації, пов’язані з поїздками, навчанням, дистанційними контактами, взаємодією з іноземцями. Насичений день для мандрівників, викладачів, вихователів, студентів та абітурієнтів.

Терези

Цей день налаштовує Терези на практичний лад. Будь-які відносини можуть прийняти товарно-грошовий відтінок. Можливо, доведеться обговорити з друзями новини фінансового плану. Найкраща гарантія безпеки – порядок в матеріальних справах. Особливої уваги потребують накопичення, пасивні доходи, спільні ресурси, боргові зобов’язання, відносини з кредиторами або фондами. Це стосується не тільки великих, але й дрібних рядових покупок, сьогодні є спокуса оформити кредит. Не варто економити на правильному харчуванні.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіонам доведеться узгодити свої інтереси з чужими, інакше можливий новий виток спору або конфлікту. Зірки радять не захоплюватися звинуваченнями в чужу адресу: добра половина проблеми може критися в вашій поведінці і допущені вами помилки. У спільних експериментах важливо правильно зрозуміти роль кожного боку. Це підходящий момент для переговорів, проте не варто починати з нуля, а також прагнути до підведення риси або до того, щоб за будь-яку ціну залишити за собою останнє слово.

Стрілець

Стрільцям доведеться зосередитися на практичній частині справ і тримати в полі зору кілька напрямків. Уваги може вимагати комплекс перетворень у фінансовій, побутовій або господарській сфері. Не виключено, що ви не зробите і половини того, що потрібно. Можливі суперечки з колегами або персоналом. Рекомендується акуратність в грошових, кулінарних і технічних експериментах, масажних і лікувальних процедурах, при контакті з тваринами. Навантаження бажано погоджувати з самопочуттям.

Козеріг

Сьогодні шанси на успіх у Козерогів зростають, але навіть при сприятливому збігу обставин не уникнути клопоту. Плануючи справи, варто закласти зайвий час навіть на рутинні процедури: імовірні міні-аврали, додаткові погодження або платежі. Багато сил може відняти розмова з коханою людиною, другом чи партнером. Захоплюючим, але непростим буде будь-який творчий процес, наприклад, малювання або написання тексту. Доведеться підбирати яскраві образи і переконливі аргументи, спілкуючись з дітьми.

Водолій

Водоліїв чекає інформативний напружений день. Не виключено, що ви присвятите його сімейним справам, хозйству або житловим проблемам. У центр уваги може потрапити будинок, територія, майно, процес готування, ремонту, облаштування володінь, обробки матеріалів. Потрібно залагодити несподівану ситуацію, зайнятися оновленням. Можливий непростий діалог із близьким оточенням, дітьми, батьками або людьми, чиї інтереси перетнулися з вашими. Успіх прийде швидше, якщо займатися справою, а не конфліктувати.

Риби

Риби можуть зіткнутися з непередбаченими моментами в поїздках, в процесі угод, покупок і платіжних операцій, а також під час спілкування з оточуючими людьми. Будь-то ваші друзі, близькі родичі або випадкові попутники, ви дізнаєтеся від них багато цікавого і корисного. Будь-яка ситуація сьогодні многофакторна, можна зіткнутися з питанням лікування, ремонту, транспортування, надання послуг. Не варто дивуватися, якщо після доданих вами й іншими людьми зусиль справа виявиться ще більш заплутаною.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.