Лікування кардіологічних хвороб та медичні реформи: до Умані завітав відомий кардіохірург

Лікування кардіологічних хвороб та медичні реформи: до Умані завітав відомий кардіохірург

Фото: Вечірня Умань

30 серпня до Умані приїхав відомий український кардіохірург, директор Інституту серця Борис Тодуров. Протягом дня спеціалісти консультували профільних хворих в Уманській міській лікарні. Крім того, Борис Михайлович провів навчальну лекцію для лікарів-кардіологів, під час якої розповів усім присутнім про нові підходи до лікування важких кардіологічних хвороб. Зокрема, показав функціональну та технічну перевагу досліджень на ангіографі в порівнянні з іншими діагностичними апаратами, повідомляє про це “Вечірня Умань”.

-Ми вже не вперши приїхали до Умані і далі продовжуємо нашу співпрацю по виявленню профільних пацієнтів, які потребують термінової операції в Києві. Також навчаємо місцевих кардіологів новим методиками лікування. – резюмував Борис Тодуров.

Під час лекції лікар також торкнувся болючого питання для всієї медицини загалом – медичних реформ. Зокрема, мова йшла про ухвалений Верховною Радою Закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони здоров’я і трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів людини”.

-Для нас по великому рахунку нічого не змінюється. В Міністерстві гадають, що ми будемо продавати ці органи за кордон, але послухайте, це ж  живі тканини, вони живуть поза тілом максимум декілька годин. Тому цей закон в такому вигляді як він зараз є для нас суттєво питання трансплантації не вирішує!.- розповів кардіолог.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.