Відновлено дію майже 200 рішень відділу архітектури міськради Умані

Управлінням ДАБІ у Черкаській області здійснено перевірку виконання Відділом архітектури, містобудування та кадастру Уманської міської ради вимог припису щодо усунення порушень містобудівного законодавства, виданого за результатами планової перевірки діяльності уповноваженого органу в період 2015-2016 роки та І-ІІІ квартали 2017 року. Про це повідомляє Діловий регіон.

Відновлено дію майже 200 рішень відділу архітектури міськради Умані

Як наслідок, посадовими особами Управління відновлено дію 194 рішень, прийнятих уповноваженим органом містобудування та архітектури в зазначений час. Зокрема, відновлено дію 152 паспортів прив’язки тимчасових споруд, 27 містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки та 15 будівельних паспортів.

Всього з початку року Управлінням на Черкащині проведено 37 перевірок діяльності уповноважених органів містобудування та архітектури області, за результатами яких винесено 1118 рішень. З них – 587 про зупинення та скасування містобудівних умов та обмежень, будівельних паспортів забудови земельної ділянки та паспортів прив’язки тимчасових споруд і 531 щодо відновлення таких документів.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.