Голова Уманської РДА Євгеній Данченко представив нового першого заступника

1 серпня голова Уманської районної державної адміністрації Євгеній Данченко представив керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та управлінь новопризначеного першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Жорницького.

Голова Уманської РДА Євгеній Данченко представив нового першого заступника

Про це інформує прес-служба Уманської РДА.

В межах повноважень, визначених чинним законодавством, новопризначений перший заступник буде опікуватися питаннями в галузі культури, науки, освіти, медицини, соціального забезпечення та захисту населення, житлово-комунального господарства.

Євгеній Михайлович висловив впевненість у тому, що призначення першого заступника сприятиме підвищенню ефективності роботи. Водночас очільник району побажав Сергію Жорницькому успіхів у трудовій діяльності та плідної праці, спрямованої на розвиток Уманського району.

З біографічних даних

Жорницький Сергій Петрович народився 1 січня 1960 року в с. Шляхова Новоархангельського району Кіровоградської області в сім’ї вчителів. В 1977 році після закінчення середньої школи вступив до Кіровоградського інституту сільськогосподарського машинобудування. В 1982 році закінчив повний курс названого інституту за спеціальністю «Сільськогосподарські машини» та здобув кваліфікацію інженера-механіка.

Після закінчення інституту був направлений на роботу на Тернопільський комбайновий завод, де працював інженером-технологом з 10.08.1982 р. по 15.10.1982 р. до призову в ряди Радянської армії, в якій проходив строкову службу з 13.12.1982 р. по 19.05.1984 р.

З 24.07.1984 р. працював на різних посадах заводу «Уманьсільмаш», останні з яких – головний інженер, перший заступник голови правління, заступник генерального директора по виробничо-технічних питаннях ПрАТ «Уманьферммаш», а з квітня 2018 року обіймав посаду заступника генерального директора з маркетингу і збуту цього підприємства.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.