Гороскоп на 07 серпня

Опубліковано: 07.08.2018

Гороскоп на 07 серпня
Овен

Сьогодні Овни чуйно реагують на пануючий навколо інформаційний фон. Аж до ночі збережеться інтерес до подій в близькому оточенні, не виключена залежність від людей чи новин. Найбільш інформативним стане початок дня. В цей час можливі непорозуміння або сумніви, невеликі пригоди в дорозі або інтрига у відносинах, але ситуація швидко з’ясується. Важливі контакти і поїздки не варто відкладати на вечір краще присвятити його прогулянці у приємному товаристві або розмові на вільні теми, інформує Ukr.Media.

Телець

День внесе в життя Тельців більше визначеності, правда, лише в осяжній короткостроковій перспективі. Проясниться ситуація з роботою, лікуванням, співпрацею, наданням послуг, отриманням допомоги, розподілом службових або партнерських обов’язків, естетичними нюансами. Якщо ви опинитеся в підлеглому залежному положенні, воно буде чимось пом’якшене, можливо, у вас буде право на якісь варіанти. Зірки радять відкласти важливі кроки на наступну добу, а сьогодні зайнятися проясненням деталей.

Близнюки

Близнюки проведуть день на позитивній хвилі. Намітяться зрушення у творчій сфері, особистому житті. Приємні зміни можливі по відношенню до дітей. Можна подумати про повернення до забутої ролі, відкладеного захоплення, спільного проекту. Потреба в спілкуванні штовхне багатьох Близнюків на активну взаємодію з зовнішнім світом. Ключові події та найцікавіші новини очікуються на початку дня, це найкращий час для інформаційних пошуків, налагодження зв’язків, озвучування ваших ідей і демонстрації талантів.

Рак

Сьогодні успіхи Раків залежать від середовища перебування. Якщо ви налаштовані в унісон зі своєю обстановкою та оточенням, у вас буде непогана інформаційна підтримка. Якщо ж ви не дуже товариські, сором’язливі або замкнуті, вам доведеться частіше звертатися до своєї інтуїції, а вона, як на зло, в цю добу не відрізнятиметься точністю попадання в ціль. Якщо ви «варитесь у власному соку», вас може обдурити гра вашої багатої уяви. Заслуговують уваги зміни у вашому домі, родині, близьких відносинах.

Лев

День додасть в життя Львів нотку гармонії. Щось позитивне відбудеться у вашому близькому оточенні. Може розширитися лояльна до вас аудиторія, знятися фінансова проблема, відкритися шлях або можливість. Не виключено, що хтось виявить до вас симпатію, запропонує по старій пам’яті дружню допомогу або неформальне співробітництво. Можливо, з’явиться шанс на партнерство замість ворожнечі і конкуренції. Якщо потрібні зворотний зв’язок і конкретний результат, варто активніше підтримувати контакти на початку дня.

Діва

Сьогодні Дівам не варто щось різко змінювати. Якщо ви знайшли свою нішу, не варто поспішати виходити з тіні: передчасна поява на публіці і озвучення планів може виявитися недоречно для вас, або для оточуючих. При цьому важливо не закриватися від світу, підтримувати зв’язки, виявляти ввічливість, легкість, гнучкість, лояльність. Якщо хтось лізе до вас у душу», краще відбутися жартами. Спілкування з начальством, офіційними інстанціями, значущими людьми принесе найбільш щедрі плоди вранці.

Терези

Атмосфера цього дня підживлює хороші передчуття Терезів і допомагає їм будувати плани на найближче майбутнє. Намічається поліпшення ситуації на кількох фронтах одразу. Однак ситуація не тільки створює передумови для вашого успіху, але і накладає на вас певну відповідальність. Вам варто знову проінспектувати свої ресурси і можливості, подумати про зовнішність і фізичну форму. Не завадить порадитися з друзями, отримати додаткові відомості з найбільш животрепетних питань.

Скорпіон

Сьогодні зірки не вимагають від Скорпіонів багато чого. Досить бути на зв’язку, стежити за новинами, вчасно пристосовуватися до обстановки. Вам не варто «зникати з радарів», якщо вас шукає колега або роботодавець, потребує ваша дитина, друг чи близька людина. Це не той день, коли слід проявляти зайву емоційність, уразливість, підозрілість. Краще не планувати на цю добу важливі трудомісткі справи. Не варто розраховувати на беззастережне визнання свого особистого авторитету.

Стрілець

Стрільцям варто підтримати діалог, незалежно від його змісту. Щось принципово нове ви сьогодні навряд чи дізнаєтеся, зате цілком можуть розкритися цікаві подробиці, про які ви і не підозрювали. Краще віддати перевагу старим каналам зв’язку і перевіреним інформаційним джерелам: від давніх друзів ви дізнаєтеся більше, ніж від нових знайомих. Це вдалий час для міжнародних переговорів. Конкретні питання краще обговорювати вранці, так як в кінці дня будь-яка розмова може «піти по колу».

Козеріг

Сьогодні Козерогам не варто бути «річчю в собі», відгороджуватися від колективу. Будь-яка розмова обіцяє виявитися корисною відразу в двох відносинах: розважить вас і підкаже вам щось корисне. Легка бесіда не тільки допоможе вам скоротати час, мимохідь ви отримаєте інформацію по дуже важливій для вас темі. Можливо, саме це вбереже вас від грубої помилки, яку ви, по невіданню, вже збиралися зробити. Щоб не потрапити в халепу, зірки радять вам порівнювати відомості з різних джерел.

Водолій

Сьогодні Водоліям не завадить вміння слухати інших людей. Не зашкодить свідома поступка на користь співрозмовника. Наприклад, не варто переривати діалог за своєю ініціативою, краще дочекатися, поки у другої сторони закінчаться аргументи. Важливі теми краще піднімати на самому початку дня. В цей час вас швидше почує партнер по шлюбу, друг, дитина або людина, наділена владою. Також, це найкращий час доби для виступів перед аудиторією, публікації актуальних аудіо – і відеоматеріалів в Мережі.

Риби

Рибам зірки натякають, що це не найкращий день для чутливості та образливості. У спілкуванні переважно гумор, легкість. Не менш важливою буде готовність підлаштуватися під вимоги моменту. Не варто нав’язувати оточуючим свої ідеали або намагатися викликати у них співчуття до ваших проблем. Якщо у вас розігралася фантазія чи вас здолали сильні емоції, краще пошукати їм застосування в якій-небудь творчій області. Наприклад, у малюванні, фотографуванні, створенні зображень або відеороликів.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.