Гороскоп на 08 серпня

Опубліковано: 08.08.2018

Гороскоп на 08 серпня

Овен

У центр уваги Овнів сьогодні потраплять справи домашні. Правда, тлумачити цю тезу слід максимально широко. Одних представників знаку будуть хвилювати виключно власні сімейні, побутові та житлові проблеми, інших же може цілком поглинути участь у колективній акції, святкування нештатної ситуації в групі друзів або професійному співтоваристві. Якщо близькі люди не є для вас справжніми партнерами та однодумцями, доведеться шукати компроміс, інформує Ukr.Media.

Телець

Сьогодні Тельці не зможуть залишитися байдужими до пануючої навколо атмосфери, в тому числі, до її ідейної складової. Джерелом переживань може стати не тільки ситуація у вашому близькому оточенні, але і стан справ на роботі, в професійному середовищі або в співтоваристві, сформованому за національною ознакою. Не виключено, що хтось із значущих для вас людей зробить важливу заяву. Успіх багато в чому залежатиме від того, до якого табору ви долучитеся, але саме цей вибір і стане найскладнішим.

Близнюки

Сьогодні Близнюкам не варто розраховувати на свою комунікабельність, як на головну запоруку успіху, а на свої знання, як на єдину гарантію істини. Доведеться врахувати ще щонайменше одну грань подій, наприклад, матеріальну, сімейну чи політичну. Можливо, доведеться переглянути фінансові плани. Життя може змусити вас зробити непередбачені покупки або, навпаки, відмовитися від чогось істотного. Для починань момент невигідний, в справах і активних контактах вам краще взяти паузу.

Рак

Ракам сьогодні варто рахуватися зі своїм самопочуттям і частіше прислухатися до своєї інтуїції. Головна цінність цього дня – можливість зберегти віру в краще. Удача найімовірніше в приватних справах, наприклад, особистій творчості. Може назріти криза в родині, професії, соціумі, партнерських відносинах. Не слід ігнорувати те, що відбувається, не панікувати, краще пошукати власну «точку рівноваги», яка дозволить зробити правильний вибір. Корисно стежити за будь-якою інформацією, що стосується фінансів.

Лев

Сьогодні Левам зірки радять утриматися від зайвої активності і публічності. Варто зробити перерву в активних контактах, взяти тайм-аут у переговорах, почекати з відкритим висловлюванням власної думки, з озвучуванням пропозицій і відповідей. Не рекомендується укладати договори, ініціювати будь-які процеси поділу. Животрепетні нюанси краще обговорювати у вузькому колі, за закритими дверима. Можлива таємна моральна підтримка з боку сім’ї, співвітчизників або старих друзів.

Діва

Сьогодні Дівам краще триматися тактики, яку прийнято називати багатоходовою. Події розвиваються в ваших інтересах, але поки не варто поспішати з демонстрацією своєї позитивної реакції на них. Небажано поспішати із заявами, активними контактами, подачею документів. Розкривати свої плани, як і ділитися емоційною реакцією, рекомендується тільки в самому близькому колі, наприклад, в суспільстві близьких родичів або перевірених однодумців. Рано стверджувати фінансовий план на майбутнє.

Терези

Сьогодні Терезам доведеться орієнтуватися не на свої смаки, а на об’єктивний хід подій. Типовим Терезам атмосфера дня здасться некомфортною, з-за її емоційності і відсутності повної прозорості. Визначальну роль можуть зіграти сімейні справи, соціальні тенденції, процеси в професійному середовищі. Для утримання рівноваги першорядну важливість матиме компроміс на рівні ідей, настроїв або цінностей. Краще відкласти відкриті контакти з однодумцями, участь у неформальних акціях.

Скорпіон

Для Скорпіонів день може бути вдалим, але загальна ситуація скоріше нагадує затишшя перед бурею. Основна перевага цієї доби – можливість зберегти віру, отримати моральну підтримку і скористатися своїм авторитетом. Якщо попереду важливий крок, сьогодні ви знайдете джерело позитивної енергії, духовний орієнтир. Незважаючи на внутрішню силу, якою ви володієте, зовнішні події можуть виявитися сильніше вас. Варто прислухатися до новин, особливо, до заяв значущих осіб.

Стрілець

Сьогодні Стрільці вразливі і емоційні, з цієї причини схильні відверто перебільшувати і погане, і хороше. Вас може підвести сентиментальність. Не виключений страх за власні позиції або за благополуччя близьких. Можливий підвищений інтерес до минулого, історії та пов’язані з ними аналогії. Зірки радять контролювати свою захопленість і дозувати натхнення. Порив почуттів може змусити вас відмовитися від очевидного і простого шляху, згорнути на один із найбільш невигідних і складних.

Козеріг

Сьогодні Козерогам доведеться підключити до справи інтуїцію. Без неї буде складно зрозуміти, кому ви можете віддати свою довіру, а з ким краще не зв’язуватися. Зірки радять цінувати старих друзів, партнерів та однодумців, так як зараз у вас їх може виявитися не багато. В суспільних процесах краще не брати активної участі: побічних ефектів більше, ніж вигод. Право вибору краще надати іншим. Але ви можете щось зробити неофіційно, не привертаючи до себе уваги.

Водолій

Водоліям корисно зробити перерву у зовнішній активності і знайти час для приватного життя. Прислухаючись до чужих слів, з відповіддю краще не поспішати. Чим складніше прийдешні події, тим важливіше накопичити для них душевні і фізичні сили. Не завадить усамітнитися, щоб поглянути на ситуацію з боку. Варто подбати і про здоров’я. На самопочуття і настрій вплине емоційний фон. Доречні відпочинок, розслаблення. Хороший спосіб відволіктися від турбот – музика, кіно, контакт з домашньою твариною.

Риби

Сьогодні у Риб є надійне джерело гарного настрою і моральної підтримки. Можливий духовний або творчий підйом. Стан душевного благополуччя переможе навіть у тому випадку, якщо зовнішні події вселяють вам тривогу. Ваша незрозуміла емоційна рівновага і таємна віра в успіх можуть дисонувати з загальним занепокоєнням і напруженістю. Не в ваших силах змінити загальний хід подій, але ви можете поділитися своїм оптимізмом з самими близькими людьми. Наприклад, вберегти від негативу дітей.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.