На Уманщині побудують 4 нові сучасні амбулаторії

Опубліковано: 08.08.2018

310 сучасних нових амбулаторій будуть збудовані у сільській місцевості в 15 регіонах України. Це перша черга проектів, які затвердили Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, і які реалізовуватимуться за рахунок субвенції на розвиток сільської медицини.

23 нових медичних закладів первинної ланки має бути збудовано в Черкаській області. Із них 4 таких амбулаторії за всіма сучасними вимогами буде побудовано саме в Уманському районі. Цього вдалося добитися за підтримки народного депутата України Антона Яценка. Нові медзаклади з’являться у селах Паланка, Ладижинка, Бабанка та Дмитрушки.

На Уманщині побудують 4 нові сучасні амбулаторії

У переліку затверджених проектів – амбулаторії групової практики на 2-4 лікаря. За попередніми даними вартість одного метра квадратного будівництва складає 20,5 тис. грн.

Після реалізації проекту сільська громада отримає нову сучасну амбулаторію з енергозберігаючою системою теплопостачання, системою холодного та гарячого водопостачання та водовідведення. Амбулаторія буде підключена до швидкісного інтернету. Для покращення роботи сімейних лікарів – забезпечена необхідним медичним та комп’ютерним обладнанням, а також автомобілем. Будівництво нових амбулаторій дасть можливість жителям району отримувати якісні медичні послуги у нових затишних кабінетах, які відповідають усім сучасним вимогам.

На даний час органами місцевого самоврядування спільно з районною державною адміністрацію проведено роботи з відведення земельних ділянок під розміщення нових амбулаторій (виготовлено детальні плани територій, присвоєно кадастрові номери). Наступним етапом будівництва є укладення договору суперфіції з замовником будівництва та розпорядником коштів субвенції з державного бюджету. Завершити будівництво амбулаторій планується уже до кінця цього року.

Відділ містобудування, архітектури та

житлово-комунального господарства

Уманської райдержадміністрації

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.