Уманчани можуть залишитися без води та тепла через великі борги

Уманчани можуть залишитися без води та тепла через великі борги

За останнім моніторингом заборгованість водоканалів перед “Черкасиобленерго” складає близько 10 мільйонів гривень, пише”Діловий регіон”.

– Якщо не брати місячні заборгованості Золотоноші, Тального та Звенигородки, то є великі питання до двох регіонів – міст Сміла та Умань, – зазначив комерційний директор ПАТ “Черкасиобленерго” Ігор Дмитрієв.

Смілянське підприємство “Водгео” наразі має борг у 3,5 мільйони гривень. Проте, вже досягнуто низки домовленостей з новим менеджментом підприємства і новим керівництвом району, є домовленість про реструктуризацію боргу. Ми вже в цьому місяці отримали 1,7 мільйона оплати. До кінця року повністю закрити заборгованість за спожиту електроенергію, – зазначає він.

На відміну від Сміли, до уманського водоканалу є серйозні питання. КП “Уманьводоканал” та влада району нам на даний момент не надали жодних конструктивних пропозицій щодо реструктуризації і погашення боргу.

Станом на 27 липня заборгованість вже складає 5,5 мільйонів гривень.

– І в світлі опалювального сезону, який вже наближається, ми взагалі не бачимо жодних перспектив, що в Умані зацікавлені в безперебійному водо– і теплопостачанні, перш за все, для населення, – зазначає він.

Ігор Дмитрієв говорить, що законодавство прямо забороняє відпускати електрику у борг. І Сміла та Умань залишаються ще досі з водою тільки через те, що в ПАТ “Черкасиобленерго” не хочуть викликати екологічне лихо.

Конкретних термінів черкаські енергетики ще не називають, проте, дуже ймовірно, якщо борг “Уманьводоканалу” продовжить зростати і місцева влада ігноруватиме небезпечну ситуацію, наступну осінь і зиму в Умані люди ризикують зустріти без води і тепла.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.