Уманчани можуть залишитися без води та тепла через великі борги

Опубліковано: 09.08.2018

Уманчани можуть залишитися без води та тепла через великі борги

За останнім моніторингом заборгованість водоканалів перед “Черкасиобленерго” складає близько 10 мільйонів гривень, пише”Діловий регіон”.

– Якщо не брати місячні заборгованості Золотоноші, Тального та Звенигородки, то є великі питання до двох регіонів – міст Сміла та Умань, – зазначив комерційний директор ПАТ “Черкасиобленерго” Ігор Дмитрієв.

Смілянське підприємство “Водгео” наразі має борг у 3,5 мільйони гривень. Проте, вже досягнуто низки домовленостей з новим менеджментом підприємства і новим керівництвом району, є домовленість про реструктуризацію боргу. Ми вже в цьому місяці отримали 1,7 мільйона оплати. До кінця року повністю закрити заборгованість за спожиту електроенергію, – зазначає він.

На відміну від Сміли, до уманського водоканалу є серйозні питання. КП “Уманьводоканал” та влада району нам на даний момент не надали жодних конструктивних пропозицій щодо реструктуризації і погашення боргу.

Станом на 27 липня заборгованість вже складає 5,5 мільйонів гривень.

– І в світлі опалювального сезону, який вже наближається, ми взагалі не бачимо жодних перспектив, що в Умані зацікавлені в безперебійному водо– і теплопостачанні, перш за все, для населення, – зазначає він.

Ігор Дмитрієв говорить, що законодавство прямо забороняє відпускати електрику у борг. І Сміла та Умань залишаються ще досі з водою тільки через те, що в ПАТ “Черкасиобленерго” не хочуть викликати екологічне лихо.

Конкретних термінів черкаські енергетики ще не називають, проте, дуже ймовірно, якщо борг “Уманьводоканалу” продовжить зростати і місцева влада ігноруватиме небезпечну ситуацію, наступну осінь і зиму в Умані люди ризикують зустріти без води і тепла.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.