Черкащан попереджають про небезпечне масло

Опубліковано: 10.08.2018

Черкащан попереджають про небезпечне масло

В Україні виявили фальсифіковане вершкове масло, яке реалізується під марками шести підприємств-виробників. Про це прийшло попередження в райони з Головного управління Держпродспоживслужби, пише сайт Вісті Черкащини.

Повідомляється, що Державна служба з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів провела розслідування діяльності молокопереробних підприємств у Полтавській та Івано-Франківській областях. Під час перевірки виявили, що виробничі потужності Техмолпром, Гадячсир, Лозинський молочний завод, Полтавамолпрод у Полтавській області не здійснюють виробничої діяльності. Це також стосується Молокозавод-Карпати, який знаходиться в Івано-Франківській області. Крім того, виробник нібито білоруського масла взагалі відсутній у реєстрі операторів ринку. На маркуванні він вказує адресу: смт Житянка Івано-Франківська область.

“Масло вершкове, яке реалізується в торгових мережах на території України під маркою зазначених підприємств, фальсифіковане і відповідно до закону “Про основні засади та вимоги до безпеки і якості харчових продуктів” є небезпечним харчовим продуктом. Має шкідливий вплив на здоров’я людини і є непридатним для споживання”, – наголошують у Держпродспоживслужбі.

Фальсифікована продукція, за словами начальника Лисянського районного управління ГУ Держпродспоживслужби Світлани Гребеннікової, вилучатиметься з продажу та утилізуватиметься.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.