Монастирищенський підприємець презентувала власний магазин «Перлина» для безробітних містян

Опубліковано: 10.08.2018

Однією з ефективних форм співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні робочі місця є проведення презентацій роботодавця. Перевага презентації – можливість для безробітних безпосередньо зустрітися з роботодавцем, ознайомитись наочно з потенційним місцем роботи та з’ясувати для себе всі питання.

Нещодавно за ініціативи Монастирищенської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості було проведено презентацію у приватного підприємця Тетяни Ляхевич, яка є власником магазину «Перлина». Вона займається роздрібною торгівлею виробів із золота та срібла, біжутерії, шкіряної галантереї, чоловічих та жіночих парфумів, косметики тощо. Захід відвідали 14 шукачів роботи разом із фахівцями відділу взаємодії з роботодавцями районної філії - Вітою Рибчинецькою та Аллою Вівчар.

Нещодавно за ініціативи Монастирищенської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості було проведено презентацію у приватного підприємця Тетяни Ляхевич, яка є власником магазину «Перлина». Вона займається роздрібною торгівлею виробів із золота та срібла, біжутерії, шкіряної галантереї, чоловічих та жіночих парфумів, косметики тощо. Захід відвідали 14 шукачів роботи разом із фахівцями відділу взаємодії з роботодавцями районної філії – Вітою Рибчинецькою та Аллою Вівчар.

Під час зустрічі із безробітними підприємець розповіла власну історію успіху: «Після закінчення школи я навчалася в Одеському інституті народного господарства за спеціальністю: «планування промисловості» та отримала кваліфікацію «економіста». Свій трудовий шлях я розпочала з посади економіста на Монастирищенському машинобудівному заводі. Далі була робота на Цегельному заводі також на посаді економіста. Але згодом життєві обставини склались так, що ми разом із чоловіком Володимиром вирішили започаткувати власну сімейну справу. Спочатку в орендованому приміщенні ми відкрили невеличкий відділ чоловічих та жіночих парфумів. З часом розширювали свою діяльність і як результат, на сьогоднішній день, ми є власниками магазину «Перлина», який має своїх постійних клієнтів та користується попитом у жителів міста та району».

У ході презентації Тетяна Ляхевич розповіла учасникам заходу про умови праці в її магазині, характер та режим роботи, розмір заробітної плати, додаткові заохочення та соціальні гарантії, які здійснюються в межах чинного законодавства.

У результаті зустрічі 2 особи зацікавились пропозицією роботодавця, тому їх запросили на співбесіду з метою проходження стажування безпосередньо на робочому місці з можливістю подальшого працевлаштування.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.