Уманські студенти відвідали перлину українського виноробства

Уманські студенти відвідали перлину українського виноробства

Пізнавальним та цікавим етапом фахової комплексної практики студентів-географів стала екскурсія до Центру культури виноробства Шабо.

Регіон Шабо володіє давньою історією місцевого виноробства. Ще з 12 століття тут почали вирощувати виноград, саме ж Шабське поселення було засновано приблизно дві сотні років тому швейцарсько-французькими переселенцями. З тих пір село Шабо вважається перлиною українського виноробства.

Студенти під час екскурсії мали змогу відвідати старовинний “Королівський підвал”, в якому у свій час побували Олександр Пушкін і румунський король Карол; стародавній Хересний підвал, де в дубових бочках “дорослішає” унікальне вино – сухий херес; гігантські підземні сховища, розташовані на глибині п’яти і дев’яти метрів під землею; величний Коньячний двір з дубовими бочками для витримки благородних коньячних спиртів; унікальний Шампанський будинок для виробництва високоякісного шампанського класичним методом; сучасний цех холодного розливу, обладнання якого гарантує стерильність бутилювання і збереження природних властивостей вина; незвичайний музейний лабіринт з його древніми міфами про вино.

Насичена програма екскурсії збагатила студентів цікавою інформацією з історії виноробства, сучасної технології виробництва вин, подарувала незабутні враження та емоції.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.