Гороскоп на 14 серпня

Опубліковано: 14.08.2018

Гороскоп на 14 серпня

Овен

Сьогодні Овнам нелегко чинити опір чарівності співрозмовника, а також його (її) мирним жестам і прихованим хитрощам. Симпатію викличуть навіть опоненти і конкуренти. Актуальні теми, пов’язані з посередництвом, цивільним правом, одруженням. Вас можуть запросити до переговорів або участі в церемонії. Не завжди на вашій стороні буде начальство, закон, бюрократія і професійна етика. На щастя, в будь-який момент буде шанс домовитися. Суперечка увінчається вимушеним компромісом, швидше за все, тимчасовим, інформує Ukr.Media.

Телець

У Тельців сьогодні на першому місці рутинні справи і пов’язаний з ними церемоніал. Запорукою успіху стануть не тільки почуття обов’язку, дисципліна і професіоналізм, але й гарні манери, уміння стильно і доречно одягатися. По відношенню до всіх без винятку людей, включаючи молодший персонал і випадкових знайомих, рекомендується продемонструвати трохи більше привітності і лояльності, ніж зазвичай. Ключові теми дня – здоров’я, імідж, мода, естетика, гармонія, послуги, соціальні відносини, баланс взаємних вигод.

Близнюки

Сьогодні у Близнюків вдалий день, все бачиться в світлих тонах. Потік приємних вражень може заступити від вашого погляду прикрі дрібниці. Якщо вам потрібен ідеальний результат, а не просто приємне проведення часу, важливо врахувати об’єктивні обмеження, наприклад, професійні або естетичні. Якщо ви у всьому знаєте міру і об’єктивні, день пройде чудово. Він хороший для візитів, виступів, побачень, творчості, турбот про зовнішність. Можливий підвищений інтерес до моди, стандартів, ритуалів.

Рак

Сьогодні Раки хочуть мати красивий затишний будинок і подобатися своїм близьким. Правда, останній пункт деякі представники знаку можуть витлумачити інакше, почавши вимагати вчинки своїм смакам та звичкам від оточення. Якщо вчасно вдатися до дипломатії, може назріти конфлікт, який суттєво зіпсує партнерські стосунки, діловий клімат або сімейну атмосферу. Зірки радять з обережністю вносити косметичні зміни у свій побут і зовнішність, акуратніше розпоряджатися грошима.

Лев

Левам не варто пропускати вдалий момент для спілкування. Щоб отримати користь з позитивних сторін дня, необхідно врахувати висунуті ним вимоги та обмеження. Варто цінувати свій і чужий час, вибирати імідж і манеру подачі своїх думок у відповідності з обстановкою і заявленими цілями, дотримуватися прийнятого етикету, вміти вчасно піти на гарний компроміс. В іншому випадку, початкову гармонію можуть зіпсувати відмови, технічні збої, локальні скандали та інші «приємні» моменти.

Діва

Сьогодні Дівам важко втриматися від витрат, хочеться зробити собі або іншим приємне. Якщо вам дійсно потрібно, доведеться піти на компроміс, знайти золоту середину. Треба рахуватися з обмеженнями, наприклад, з дієтою, фінансовим лімітом, дефіцитом часу, високими вимогами до якості товару або послуги. День підходить для вибору подарунків, вишуканих прикрас і деталей інтер’єру, модних речей, косметики та парфумерії. Ускладнення імовірніше при виборі функціоналу, техніки, гаджетів.

Терези

Сьогодні є велика потреба Терезів в красі, комфорті, любові, компліментах. Темою дня можуть стати косметичні процедури, покупки, покращення іміджу. Пошук гармонії краще почати з себе. Зірки закликають до об’єктивності, радять відсортувати запити і поглянути на себе з боку. Корисно критичніше поставитись до своїх зовнішніх даних гардеробу, стати реалістичніше в очікуваннях та вимоги до інших людей, зрозуміти свої права і межі в побуті, справах, стосунках. Не варто нехтувати розкладом, дієтою.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіонам краще орієнтуватися на смаки партнера, або на обстановку, етикет і негласні правила поведінки. Порушення одного з цих пунктів загрожує розбіжностями, які не принесуть великої шкоди особисто вам, але негативно позначаться на загальній справі: спільному проекті, діловому партнерстві, шлюбі. Можливі суперечки при наданні яких-небудь послуг. Не варто обманювати себе чужою ввічливістю: людина, інтереси якої ви зачепили, буде діяти за принципом «м’яко постелено, та жорстко спати».

Стрілець

Атмосфера дня допомагає Стрільцям залишатися відкритими і товариськими оптимістами, сприяє розвитку талантів у сфері мистецтва, комунікацій, естетики, мирної політики. Можна задовольнити спрагу соціальної реалізації або тягу до романтики, знайти друзів. Хороший день для листування, літературної діяльності, обміну знаками симпатії. Відповідний момент для громадської роботи, виступи перед аудиторією, участі в справах групи. Розбіжності імовірніше на фінансовому або адміністративному ґрунті.

Козеріг

Від Козерогів день вимагає лояльності і вміння вести себе належно в будь-якому суспільстві. Це важливо, якщо ви маєте справу з людьми, надаєте послуги, робите кар’єру, бажаєте зберегти позиції. Коректність і правильний імідж спростять вам будь-яку задачу. Зірки радять прагнути до балансу у відносинах з начальством і партнерами, дотримуватись законів, поважати шлюбні і професійні зобов’язання. Замість відчуження і впертого слідування своїм принципам, варто продемонструвати готовність до переговорів.

Водолій

Цей день внесе в життя Водоліїв нотку позитиву. Незважаючи на частковий або тимчасовий характер поліпшень, вони помітно піднімуть вам настрій. Можливі позитивні зрушення у справах, пов’язаних з переговорами, подорожами, врегулюванням інтересів, публічними виступами, отриманням прав, а також з творчою реалізацією, красою, естетикою. Ймовірно поява пом’якшуючих обставин або прийнятних альтернатив. Може піти на поступки або зробити хорошу пропозицію людина, яка зацікавила вас.

Риби

Сьогодні зірки пропонують Рибам зберігати курс на партнерство, законність, рівновагу інтересів, гармонію відносин. Не порушувати баланс особливо важливо, якщо ваші справи вступили в критичну фазу. Всі розбіжності бажано врегулювати шляхом переговорів і взаємних поступок. Корисно вимкнути зайві емоції. Небажано залучати до вирішення своїх завдань друзів, широку громадськість і неформальні джерела, особливо агресивного спрямування: в даний момент це може тільки нашкодити.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.