Гороскоп на 15 серпня

Гороскоп на 15 серпня

Овен

Овнам варто зберігати дипломатичність, але мати на увазі ризик загострення відносин. Зараз є ймовірність повернення колишніх проблем, в тому числі, шлюбних, правових і ділових. Краще не зловживати ініціативою і бурхливою реакцією: ваша імпульсивність може спровокувати роздратування навіть у м’якої людини. Щоб уникнути розбіжностей з партнером, клієнтом або босом, є сенс стежити насамперед за собою. Керувати чужими емоціями вам не під силу, але свою поведінку краще тримати під контролем, інформує Ukr.Media.

Телець

День може додати Тельцям клопоту, причому далеко не всі представники знаку опиняться в зоні високої напруги з власної вини. Причиною обурення обстановки і зростання напруженості може стати партнер, колега, замовник чи людина, яка надає вам послуги. Рекомендується обережність при проведенні медичних і косметичних маніпуляцій: сьогодні може знизитися больовий поріг, є ризик дрібних травм і помилки при роботі з гострим інструментом. Не варто домовлятися про взаємодопомогу.

Близнюки

Цей день здатний принести Близнюкам зайві турботи і підвищити рівень складності завдання, та все ж він навряд чи повністю позбавить їх рівноваги. Критичний момент може наступити в будь-яку секунду, але більшість перешкод ви усунете дуже швидко. Можна зіткнутися з додатковим навантаженням або несподіваним ускладненням у бізнесі, при заняттях фінтнесом, під час якої-небудь роботи з елементами креативу. Можливі раптові примхи дітей і коханих. Частина проблем буде викликана недоробками минулого.

Рак

Сьогодні Ракам краще уникати конфліктних ситуацій, особливо, якщо у них є бурхлива передісторія. Це не найкращий момент для демонстрації мирних намірів: ваші жести доброї волі можуть викликати агресивну реакцію навіть у сім’ї. Небажано приступати до перетворень, починати ремонт, переїзд або благоустрій житла, вступати в шлюб, скорочувати дистанцію в спілкуванні. Не найбільш вдалий день для об’єднання зусиль або для перебування на одній території: зростає ризик розбіжностей з будь-яких приводів.

Лев

Левам варто бути готовими до різних ексцесів в дорозі і під час спілкування. Причиною багатьох проблем сьогодні стане невміння вибудовувати стосунки, але є й інші «вузькі місця», про яких не завадить подумати заздалегідь. Зросте ризик технічних проблем, наприклад, поломки транспорту, і несподіваних нездужань. Ймовірні додаткові клопоти при перевезенні тварин, термінової доставки вантажів, паркування, надання експрес-послуг. Не варто набирати штат, відвідувати лікаря, знайомитися з колегами і сусідами.

Діва

В цей день Дівам варто утриматися від придбання техніки та укладення угод. Також, сьогодні краще почекати з вибором партнерів і контрагентів, особливо, якщо мають швидкі і активні фінансові операції. Небажано відкривати рахунки, шукати посередників, купувати туристичні путівки, змінювати без вагомої причини порядок банківського, медичного або страхового обслуговування. Але і розривати договір з ким-небудь зараз не варто. Кращий спосіб контролювати ситуацію – бути обізнаним.

Терези

Ситуації цього дня обіцяють Терезам роздратування і занепокоєння. Хороший старт не гарантує успішного продовження, гармонія зміниться дискомфортом. Зростають ризики, не завадить загальна обачність. Можлива коротка криза в будинку, на роботі, у зв’язку з житлом або професією. Є ризик гострої сварки з близькими. У гіршому випадку ви можете опинитися в міліметрі від небезпеки, наприклад, від побутової або виробничої травми. Небажані будь-які ініціативи, крім викликаних екстреною необхідністю.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіонам невигідно відкривати ні мирну місію, ні військову кампанію. Велика вірогідність потрапити в залежність від чужих думок і смаків. Якщо ви не занадто честолюбні і не переслідуєте власні інтереси, можна віддати ініціативу іншим людям, але не виключено, що вже завтра ви пошкодуєте про такий вчинок. Найбільш безпечні і ефективні в цей день переговори, не переходять в які-небудь конкретні акції. Непогано мати своє джерело інформації в начальницькому середовищі або в «тилу ворога».

Стрілець

Сьогодні Стрільці можуть стати свідками чвар у своїй групі, а деякі Стрільці будуть замішані в колективних подіях найбільш безпосереднім чином. У вас може з’явитися шанс блиснути красномовством або задіяти знайомства. Не виключено, що вам сподобається така атмосфера і ви увійдете в азарт. Якщо ви натура пристрасна, то ризикуєте настільки вжитися в роль, що забудете про свої власні поточні інтереси. Можливо, на ваш вибір вплине особиста симпатія чи фінансовий мотив.

Козеріг

Сьогодні Козерогам потрібні дипломатичність у спілкуванні, майстерність в роботі і обережність в навантаженнях. Про вас багато скаже спосіб, яким ви знімаєте конфлікти і попереджаєте зриви, але найкращий варіант – уникати і тих, і інших. Якщо не знайдений баланс, ви ризикуєте «зірватися», втратити рівновагу і перекреслити частину зробленого, знецінивши плоди своєї або спільної роботи. Це відповідальний нелегкий день, якщо ви будуєте кар’єру, займаєтеся менеджментом, берете участь у спільному проекті, одружені.

Водолій

Події цього дня можуть зіпсувати Водоліям гарне враження від попереднього. Можливі ускладнення там, де ви передчували гладкий перехід справ, без будь-яких перешкод з боку людей або закону. Щоб зберегти рівний настрій, на дрібниці можна закрити очі, щоб вони не псували приємну картину. Якщо серйозні перешкоди і сильно діють на нерви, зірки радять пошукати легальне гарне рішення завдання, за яке вам потім не буде соромно і яке не створить вам незручностей.

Риби

Сьогодні Рибам варто дотримуватися в будь-якому питанні нейтральної позиції. Якщо справа стосується життєво важливих нюансів, то суєта, емоційність, непослідовність і агресія небезпечні подвійно. Не варто наслідувати тим, хто вирішує проблеми з наскоку і діє радикально. Бажано почекати з вибором посередника, партнера, юриста, з укладенням чи розірванням договору. Також, це невідповідний момент для включення у колективні справи, краще не приймати участі в професійних і правових конфліктах.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.