АКРОБАТ З УМАНІ ВИКОНАВ НЕБЕЗПЕЧНИЙ ТРЮК НА ОСТРОВІ У КАРИБСЬКОМУ МОРІ (ФОТО)

Українські акробати Олег Колесніченко (випускник спеціальності «Хореографія» Уманського державного педагогічного університету) та Юлія Нос виконали небезпечний трюк на острові Сен-Мартен у Карибському морі, чим привернули увагу світових ЗМІ.

2

На острові Сен-Мартен літаки, що здійснюють посадку в місцевий аеропорт, пролітають дуже низько над пляжем. Початок злітно-посадкової смуги практично прилягає до морського берега.

1

На острів з’їжджаються екстремали, які хочуть доторкнутися до літака під час його зльоту або ж посадки. Траплялося, що повітряний потік здуває відпочивальників з пляжу в океан.

3

«Але 36-річного Олега і 25-річну Юлію не злякали застережливі знаки про те, що реактивний порив від літаків, які прибувають і відлітають, може привести до серйозних травм або навіть смерті. Навіть більше, вони вирішили виконати небезпечний трюк, аби бути якомога ближче до літака, який іде на посадку», ― зазначили у прес-центрі УДПУ.

4

Фотографія трюку розлетілися у соцмережах та західних ЗМІ. На знімку видно, що під час виконання акробатичного трюку ноги Юлії опинилися в кількох сантиметрах від шасі літака.

00

«Багато людей фотографували літаки над їх головами, але у нас була ідея зробити щось класне. Після декількох спроб нам вдалося виконати цей трюк. Але коли літак наблизився, ми не очікували, що він буде таким великим і так близько до нас. Шасі не доторкнулися до моїх ніг, але я відчула цю величезну кількість повітря, через що втратила рівновагу», ― розповіла акробатка журналістам.

Повідомляє 04744

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.