20 серпня 2018 року в ГУНП в Черкаській області оголошено конкурси на заміщення вакантних посад

Опубліковано: 21.08.2018

20 серпня 2018 року в ГУНП в Черкаській області оголошено конкурси на заміщення вакантних посад

20 серпня 2018 року в ГУНП в Черкаській області оголошено конкурси на заміщення вакантних посад до підрозділів області, а саме :

 • 15 посад дільничних офіцерів поліції;
 • 25 посад помічників чергових секторів реагування патрульної поліції;
 • 5 посад поліцейських секторів реагування патрульної поліції;
 • 14 посад помічників чергових ізоляторів тимчасового тримання;
 • 5 посад поліцейських ізоляторів тимчасового тримання;
 • 1 посада поліцейського роти конвойної служби.

Процес відбору до Національної поліції України регламентований Законом України «Про Національну поліцію» та відповідним наказом Міністерства внутрішніх справ України. Щоб влаштуватись на службу в поліції необхідно пройти певний конкурс, який складається з окремих етапів.

Перший етап – це заповнення онлайн анкети на офіційному веб-сайті ГУНП в Черкаській області http://nabir.np.gov.ua та надання відповідних документів до сектору організації відбору (м. Черкаси, вул. Смілянська, 57) та проведення  атестування.

Для участі в конкурсі необхідно підготувати наступний пакет документів:

 1. письмову заяву про участь у конкурсі, у якій також зазначається про надання особою згоди на проведення спеціальної перевірки відповідно до Закону України “Про запобігання корупції” і на обробку персональних даних відповідно до Закону України “Про захист персональних даних “;
 2. копію паспорта громадянина України (при собі мати оригінал);
 3. копію реєстраційного номеру облікової картки платника податків (при собі мати оригінал);
 4. особову картку визначеного зразка
 5. анкету
 6. автобіографію
 7. фотокартки 9х12см (1 шт.), 3х4 см (1 шт.);
 8. декларацію за попередній рік (попередньо подана за встановленою електронною формою та у друкованому вигляді), визначену ЗУ «Про запобігання корупції»;
 9. копію трудової книжки (за наявності) при собі мати оригінал;
 10. копію документів про освіту (при собі мати оригінал);
 11. копію військового квитка чи посвідчення особи військовослужбовця (для військовозобов’язаних  або військовослужбовців) при собі мати оригінал;

Під час подачі документів для участі в конкурсі при собі необхідно мати оригінали документів, копії яких подаються.

Другий етап – це тестування, яке включає в себе: тестування загальних навичок – це електронний тест, направлений на оцінку у кандидатів рівня логічних, вербальних та аналітичних здібностей. Професійний тест включає перевірку знання законодавства, що регулює службову діяльність на обраній посаді, в тому числі на знання Конституції України, ЗУ «Про Національну поліцію», ЗУ «Про запобігання корупції».

Згідно Наказу МВС №1631 від 25.12.2015 до наступних етапів конкурсу допускаються кандидати, які отримали 25 та більше балів за кожний з тестів.

Третім етапом є медичний огляд, який здійснюється з метою встановлення придатності кандидатів за станом фізичного та психічного здоров’я проходити службу в поліції на відповідних посадах.

Четвертий етап – це перевірка рівня фізичної підготовки. Фізична підготовка кандидатів до служби в поліції регулюється наказом МВС № 90 від 09.02.2016 (зі змінами). Даний наказ є у вільному доступі в мережі інтернет.

Під час тестування кандидати здають такі нормативи:

Чоловіки:

 • Комплексна силова вправа;
 • Біг на 100 м;
 • Біг на 1000 м.

Жінки:

– Згинання та розгинання рук в упорі лежачи;

– Біг на 100 м;

– Біг на 1000 м.

Всі нормативи можна переглянути у додатку до наказу МВС України №90 від 09.02.2016, який знаходиться у вільному доступі в мережі Інтернет.

Наступним етапом є психологічне тестування та інтерв’ю. Дане тестування направлене на здійснення психологічного діагностування, вивчення особистісних та інтелектуальних якостей, стилю поведінки кандидатів, визначення їх психологічного та емоційного стану, придатності до служби в умовах підвищеного психологічного навантаження.

Останнім етапом є співбесіда з поліцейською комісією, на якій членами комісії оцінюється відповідність кандидата вимогам до посади. Під час співбесіди поліцейська комісія спілкується з кандидатом, вивчає надані матеріали та результати попередніх етапів конкурсу.

З 20 серпня 2018 Ви можете подати онлайн анкету для участі у вищезазначених конкурсах за наступним посиланням: http://nabir.np.gov.ua, обравши конкурс «Оберіть конкурс відповідно до бажаного регіону та посади».

Також за більш детальною інформацією ви можете звертатись до Сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП в Черкаській області, що по вул. Смілянська, 57 м. Черкаси, роб. тел. (067) 559-85-26, (067) 554-66-93

Сектор організації відбору та

проведення атестування поліцейських

УКЗ ГУНП в Черкаській області

No Comments

  Leave a Reply

  Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.