Гороскоп на 21 серпня

Опубліковано: 21.08.2018

Гороскоп на 21 серпня

Овен

Сьогодні у Овнів на першому місці борг, план, обов’язок. Можливі серйозні обмеження. Важливі нюанси, пов’язані з кар’єрою, бізнесом, професією, офіційним статусом, місцем у системі. З вами може обійтися суворо начальник, представник влади або інша офіційна особа, а також один з ваших батьків або старших родичів. Не виключені претензії з боку партнера або закону. Ви можете опинитися перед дилемою, у якої зараз є тільки тимчасове рішення, інформує Ukr.Media.

Телець

Сьогодні Тельці можуть розраховувати на успіх, якщо «наступлять на горло» своїм примхам, проявлять відповідальність, дисциплінованість, принциповість і послідовність. Це підходящий момент для вирішення стратегічно важливих завдань, дрібні справи можуть почекати. Є шанс вдало вбудуватися в нові обставини, впоратися з кризою, внести у своє життя більше стабільності зараз або в перспективі. Багатьом представникам знака в нагоді буде їх колишній професіоналізм, не завадить правова грамотність.

Близнюки

Сьогодні Близнюкам не варто покладатися на свій широкий круг спілкування, у всякому разі, було б нерозумно розраховувати тільки на нього. День може запропонувати вам ситуації, пов’язані з вирішенням життєво важливих проблем, наприклад, торкнутися питання безпеки, законності, професіоналізму, оподаткування, збереження коштів, пенсійного забезпечення, відповідальності перед дітьми. Не варто йти на ризик, не продумавши попередньо всі можливі наслідки або не подбавши про надійну страховку.

Рак

Ракам варто врахувати серйозність настрою опонентів. Чужа принциповість сьогодні може ускладнити діалог і зробити неможливим виконання частини бажань. Перш ніж змагатися з ким-небудь, необхідно зважити варіанти. Особливо потужна перевага буде на боці старших людей, начальства, офіційних інстанцій, колишнього партнера чи клієнта. Небажано вступати в нові союзи: становище стане ще більш заплутаним. Не завадить кваліфікована юридична допомога або неофіційна підтримка друзів.

Лев

Сьогодні Левам належить керуватися боргом або суворою необхідністю. Багатьох Львів обставини змусять скоротити коло спілкування, змінити лексикон або імідж, внести корективи в повсякденний розклад або принципи спілкування з людьми. Не найпростішу задачу будуть змушені вирішувати Леви-керівники. Не виключено, що нестандартна ситуація потребує настільки ж незвичайного рішення, з елементами оновлення і компромісу. Не варто проявляти легковажність, якщо на кону здоров’я і працездатність.

Діва

День змусить багатьох Дів повернутися до базових планів і принципам. Незважаючи на перегляд окремих пунктів, ваша загальна програма виявиться незмінною. Якщо ви реаліст, вам доведеться визнати, що від добра добра не шукають, і нічого більш підходящого ви придумати просто не зможете. Життя змусить вас залишитися на колишніх позиціях відразу в декількох сферах, включаючи хобі, професію, бізнес, особисте життя і виховання дітей. Фінансову складову і стиль спілкування, швидше за все, доведеться підкоригувати.

Терези

День змусить Терезів стати організованіше, обмежить у правах або можливостях. На вас може лягти професійна чи інша відповідальність, ви будете змушені зайнятися сімейними справами, будинком або територією. Призупинений сценарій отримає розвиток, який не завжди буде на вашу користь. Не найпростіший момент ймовірний у відносинах з чоловіком, батьками, власниками житла, колегами по роботі, партнерами по бізнесу, державними інстанціями. Можливо, доведеться подумати про захист володінь.

Скорпіон

Сьогодні зірки до Скорпіонів швидше милостиві, ніж ворожі, і все ж не уникнути проблем. В чудові плани, які ви склали раніше, можуть втрутитися непередбачені обставини. Не всі партнери будуть готові буквально слідувати домовленостям. Не виключено, що вам доведеться змінити маршрут або програму дій, скоригувати список обов’язків, звернутися в іншу організацію за послугами. Якщо день почався невдало, не варто опускати руки, ваша цілеспрямованість дасть добрі плоди.

Стрілець

Цей день перетворить Стрільців з романтиків в прагматиків. Не виключено, що ця метаморфоза буде вимушеною, і вам доведеться прийняти нав’язані правила гри. Як не дивно, такий стан речей може виявитися для вас вигідним, за умови, що ви проявите економність, далекоглядність і сугубий прагматизм. Якусь теорію доведеться застосувати на практиці. Не завадить добре знання економічних реалій, наприклад, ринкової ситуації. Плануючи бюджет, сконцентруйтеся на його стратегічних статтях.

Козеріг

Для Козерогів день пов’язаний з підвищеною відповідальністю. Шанси на успіх високі, але похвилюватися доведеться, в тому числі, через невизначеність. Можливий пошук компромісу в домашніх справах або у професійних стосунках, причому жоден варіант не буде здаватися вам прийнятним. Важливо знайти особистий баланс і не дозволяти нікому позбавляти вас рівноваги. В вашу користь сьогодні зіграють досвід, професіоналізм, дисципліна, витримка, знання своїх законів і прав. Бажано повністю виключити агресивність.

Водолій

Сьогодні Водоліям не варто прагнути на перший план, а ще краще звести контакти з зовнішнім світом до мінімуму. Деяким представникам знаку доведеться зробити це з об’єктивних причин. Наприклад, у зв’язку з характером професійної діяльності, станом здоров’я або соціальною ситуацією. Самота не стане для вас ув’язненням, якщо ви опинитеся в добре оборудованому і захищеному місці, а також, якщо вам буде чим зайнятися. Може знадобитися облаштування володінь, розмежування території.

Риби

В цей день Рибам краще покластися на долю. Багато Риби інстинктивно вирішать не втручаючись в хід подій, надавши цю честь старшим людям або великим організаціям. Якщо вас поставлять перед вибором, найбезпечнішим рішенням буде його відкласти. Також, зараз небажано поспішати з новаціями: опинившись «попереду планети всієї», ви мало що від цього виграєте. Сьогодні заслуговують найбільшої довіри добре знайомі вам люди і спільноти, включаючи професійні, нікому іншому довіряти не варто.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.