Гороскоп на 22 серпня

Опубліковано: 22.08.2018

Гороскоп на 22 серпня

Овен

Сьогодні успіхи Овнів у великій мірі визначить цілеспрямованість. Багатьом Овнам доведеться знову довести свою майстерність або право на займане місце. Діяти краще в знайомому напрямку, запроваджуючи нововведення лише там, де вони очевидно назріли. Не варто втрачати надію і відступати перед труднощами: у момент кризи (але не раніше) чарівним чином підоспіє допомога. При конфлікті інтересів з начальством, партнерами і вищими інстанціями бажано вдаватися до дипломатії, а не агресії, інформує Ukr.Media.

Телець

Тельці можуть сміливо відстоювати свої права і позиції, демонструвати на практиці силу і професійну майстерність. Головною умовою прогресу і стабільності аж до ночі залишиться ваша готовність поставити інтереси справи вище хвилинних примх. Має сенс на час відмовитися від деяких зручностей і естетичних претензій. Насичений день для управлінців, юристів, мандрівників, емігрантів. Ефективне ділове співробітництво з офіційними організаціями, зарубіжними і міжнародними фірмами.

Близнюки

Близнюкам доведеться провести день в напруженні або в обмежених умовах. Ритм життя може поставити нештатна ситуація, в загостренні якої ви не винні. Можливо, ви будете залучені в важку справу, вам доведеться відвідувати установи, справлятися з форс-мажорними обставинами в бізнесі, вирішувати технічні, матеріальні або організаційні проблеми. Успіх прийде швидше, якщо ви не намагаєтеся всидіти на двох стільцях. Не варто поєднувати ділове та особисте життя, офіційне і дружнє спілкування.

Рак

Сьогодні Ракам варто віддати ініціативу іншим людям, що зовсім не означає пасивності та байдужості. Велике значення буде мати ваш настрій на співпрацю і виконання своєї частини зобов’язань. В близьких відносинах важлива готовність «підставити плече», розділити з близькою людиною і радощі, і прикрощі. Взаємодію з зовнішнім світом краще будувати не на основі особистих симпатій, а на більш міцному фундаменті, наприклад, подібність переконань, спільних соціальних чи професійних інтересах.

Лев

Львів чекають трудові будні. Клопоту буде чимало, в полі зору доведеться тримати масу задач різного рівня важливості. Нарешті дійшли руки до справ, які ви постійно відкладали, але які необхідні для подальшого прогресу. Міркуванню користі переважать потяг до комфорту, доведеться на час знехтувати хорошими манерами. Коло інтересів не обов’язково буде обмеженим посадовими обов’язками. Можливо, вам доведеться взяти на себе турботу про дім, бізнес, власне здоров’я або чуже благо.

Діва

Для Дів це продуктивний день, за умови, що перевагу віддано дії, а не слова. Діви, опинились в невигідному для себе становищі, зрозуміють, що треба зробити для зміни ситуації на свою користь. Якщо ви застрягли в невдалій ситуації або втомилися від неправдивої ролі, саме час зробити ривок і звільнитися від пут, які скували вашу індивідуальність. Повністю це зробити поки не вдасться, але ви можете зробити крок до того, щоб повернути собі колишнє місце, зручний ритм життя або законний статус.

Терези

Сьогодні не всім Терезам вдасться вибрати лінію поведінки на власний розсуд. Багатьом представникам знаку доведеться поступитися власними смаками і звичками. Можливо, вам буде диктувати лінію поведінки обстановка, наприклад, домашня або професійна. Ви можете повністю зануритися в справи, пов’язані з виробничими проблемами, ремонтом, будівництвом, благоустроєм або охороною території. Протягом дня будете накопичуватися втома, дратівливість може вести до конфліктів.

Скорпіон

Сьогодні у Скорпіонів є все необхідне для успіху. І навіть якщо результат буде досягнутий з великими зусиллями, ніж ви планували, він вас порадує. В потрібний момент в вашу користь виявиться цілий комплекс зовнішніх обставин. Можливо, зіграє роль ваша інтуїція, досвід, віра в себе або накопичений особистий авторитет. Головна порада зірок на сьогоднішній день – грамотне підстроювання до ситуації. Небажані зайві розмови, а також будь-які крайні заходи, такі, як повна пасивність або відкритий конфлікт.

Стрілець

День вимагає від Стрільців практичності та ділової хватки. Добре займатися спільними бюджетом, спадщиною. Великі справи краще вершити «за лаштунками», не надто афішуючи свою участь у них: публічність може зашкодити іміджу чи матеріальному становищу. Якщо раніше ви вели свої справи завбачливо, то зможете скористатися плодами своєї далекоглядної політики, наприклад, резервним фондом або результатами фінансової економії. Вам можуть допомогти ваші родичі або таємні прихильники.

Козеріг

Сьогодні Козерогам довподоби бездіяльність, але у всьому потрібні акуратність і обачність. Варто контролювати виплеск негативних емоцій. Важливо уникнути суперечки, а якщо вона вже є, то втримати рівновагу. Сили, які підуть на з’ясування відносин, можна використовувати набагато продуктивніше, реалізуючи свої інтереси. Ситуація дозволяє вам заповнити пробіл, виправити помилку, усунути перешкоду зі шляху і частково зміцнити свої позиції. Не найкращий момент для переговорів, пошуку партнерів та посередників.

Водолій

Сьогодні Водоліям доведеться рахуватися з обстановкою і вибирати режим активності у відповідності з нею. Самостійні Водолії будуть змушені віддати пріоритет таємним акціям або усамітненому життю. Це вдалий час для роботи над складним проектом, пов’язаним з перебуванням на закритій території або в спеціально обладнаному місці. Не найкращий момент для розвитку відносин, незалежно від їхньої мети, а також для просування своїх ідей та відстоювання особистих прав. Не завадять запобіжні заходи.

Риби

Сьогодні зірки радять Рибам не залишатися пасивними і байдужими до подій, але рекомендують ретельніше вибирати вектор уваги, час і місце дій. В цей день не вітаються легковажність, метушня, хаос та надмірна публічність. Ситуація може зажадати приватних дій, роботи під прикриттям. Щось корисне ви зараз можете зробити не тільки для себе, але і для інших людей. Наприклад, підтримати цікаву вам людину або виконати посильну роботу для свого співтовариства.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.