Гороскоп на 23 серпня

Гороскоп на 23 серпня

Овен

Овнам доведеться напружений день, який посилює нервозність і знайомі ризики, підвищує травматизм. Не виключається виробничий аврал, гучний скандал, конфлікт з керівництвом або інша енерговитратна подія. Висока ймовірність помилок і зривів на тлі суєти і поспіху. Зросте небезпека звільнення або загрози кар’єрі. Не варто приймати зопалу доленосні рішення, але в екстреній ситуації необхідно діяти швидко: оперативність стане доказом вашої майстерності та незамінності, інформує Ukr.Media.

Телець

Тельцям сюжети дня можуть здатися загрозливими, але насправді все навпаки. У вас є все необхідне для того, щоб осідлати штормову хвилю й витягти користь з критичних обставин. Однак є важливий нюанс: не можна затягувати дії до вечора. В кінці дня «вітер зміниться» і ви ризикуєте не впоратися з керуванням. Важливо вчасно вжити заходів, опинившись у натовпі, потрапивши у дорожню пригоду, зіткнувшись з юридичним казусом, технічною проблемою або складним професійним завданням.

Близнюки

Близнюкам не варто втрачати пильність, так як протягом дня належить кульмінація недавніх подій. При цьому досить імовірний збиток, аврал або якийсь болісний момент. Увечері баланс зміститься на вашу користь, але зірки радять залишатися напоготові: не виключено, що на зміну одній проблемі прийде інша, але вже на протилежному «фронті». Крім того, сама розв’язка цікавого вам сюжету може виявитися несподіваною. Можуть змінитися плани, пов’язані з подорожжю і громадською діяльністю.

Рак

В цей день Раки можуть опинитися в складній обстановці, зіткнутися з чужою нервозністю або агресією. Можливо, ці якості продемонструють найбільш близькі вам люди. Будь-які починання і конфлікти сьогодні ризиковані, результат непередбачуваний. «Розгойдувати човен» особливо небезпечно, якщо ситуація вже напружена: зросте ймовірність розриву союзу, загострення конкуренції. Краще не вплутуватися в авантюри, в тому числі, з друзями і заради друзів. Варто триматися перевірених партнерів і уникати неврівноважених.

Лев

Сьогодні Левам краще бути готовими до будь-якого повороту подій. Велика ймовірність службових авралів, технічних проблем, загальної напруженої атмосфери в колективі, вдома, в соціумі або в професійному середовищі. Можливо занепокоєння з-за справи, вихованця, здоров’я. Не виключено трагічний момент, збиток, поломка. Небажані хворобливі медичні маніпуляції, експерименти з технікою і електронікою, крім екстрених. Вечір обіцяє новий виток претензій, атак або конкуренції, посилить ризик розриву, ворожнечі.

Діва

День дає в руки Дівам потужну зброю, але скористатися ним потрібно встигнути до вечора. Якщо ви виявите безпечність і затягнете з відповідною реакцією на події, ситуація вийде з-під контролю. До кінця дня ви станете пішаком в чужій грі і будете змушені діяти в авральному режимі. Щоб цього не сталося, або наслідки були мінімальними, бажано мобілізувати особисті ресурси. Вам може знадобитися професійна майстерність, тренованість, старе хобі. Батькам варто подбати про дітей.

Терези

Сьогодні Терезам краще забути про особистий комфорт, але не варто забувати про заходи безпеки. Корисно подбати про побутові, юридичні та технічні сторони будь-якої справи, так як саме звідси можлива загроза. Може дійти до «точки кипіння» діловий, сімейний або територіальний спір. Зросте травматизм. Ймовірність авралу, спору, розриву, розділу або іншої кризи особливо велика, якщо для цього вже було підготовлено грунт. Чим складніше передісторія питання, тим більше підстав для пильності.

Скорпіон

Скорпіонів зірки попереджають, що сьогодні напруга зростає поступово. Варто краще готуватися до поїздок і технічним акцій, берегти важливі відносини і мир в родині. Запам’ятовується гострий момент імовірний в дорозі, на роботі, під час спілкування з близьким колом людей. Може наступити розв’язка в якійсь історії, що має для вас значення і коли була розпочата особисто вами. В кінці дня, коли ви визнаєте питання вичерпаним, доля приготує новий віраж подій, не виключено домашню чи іншу кризу.

Стрілець

Стрільцям варто бути акуратніше у фінансових і господарських питаннях, у справах, пов’язаних з кар’єрою і управлінням бізнесом. Не виключено матеріальний збиток. Якщо труднощі викликані попередньою невдалою операцією або неправильним рішенням, то все, що ви зможете зробити, це мінімізувати наслідки. В кінці дня доля дасть вам ще один шанс змінити щось на краще, але заразом поставить пастку, яку вам належить розпізнати і обійти. Можливо, ви вступите в дискусію чи вирушите в дорогу.

Козеріг

Цей день обіцяє Козерогам серйозне випробування. Головну небезпеку представить не зовнішній хід подій, а ваша неврівноваженість. Зірки настійно радять контролювати себе до останньої хвилини: перебуваючи в подразненні або в поспіху, ви можете зробити помилку у будь-який момент через будь-які дрібниці. Великий ризик травми, стресу, фізичного перенапруження, ділової невдачі. Вдвічі обережними варто бути Козерогам, народженим у середині січня. Увечері варто виключити будь-які угоди, експромти і новації.

Водолій

Сьогодні Водоліям небезпечно потурати своїм негативним емоціям і збирати роздратування всередині. Важливо скидати напругу, інакше в кінці дня ніхто не зможе передбачити наслідки вашої поведінки. Ваша ініціатива, як і реакція на події ззовні, стане настільки неординарною, що навіть ви самі не зможете передбачити ступінь шкоди від своїх вчинків. Це один з тих днів, коли зірки категорично не радять вам починання та застерігають від перевантажень. Особлива обережність потрібна січневим Водоліям.

Риби

Вранці та вдень Риби можуть обирати тактику на свій розсуд. Риби, які віддають перевагу професійній або соціальній активності, отримають привід для дій і зможуть взяти участь у колективному заході. Пасивні Риби зможуть сховатися за спини більш заповзятливих друзів і колег. У дружній знайомій обстановці ви сьогодні в безпеці, але як тільки стане гаряче, краще піти з арени подій. Ввечері бажано звернути суєту, утриматися від поїздок і від участі в багатолюдних акціях.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.