На Монастирищині колишні безробітні випікають хліб (Фотофакт)

На Монастирищині відбулася робоча зустріч директора районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Володимира Левадського з одним із найбільш успішних місцевих роботодавців керівником підприємства споживчої кооперації «Хлібокомбінат» Олександром Обнявком.

На Монастирищині колишні безробітні випікають хліб (Фотофакт)

За 10 років співпраці з роботодавцем подано до укомплектування 73 вакансії, з них всі за сприяння районної філії укомплектовано. Колишні безробітні знайшли роботу на таких посадах як пекар, комірник, майстер зміни, формувальник тіста тощо.

«Підприємство спеціалізується на виробництві хліба та хлібобулочних виробів та забезпечує потребу жителів міста та навколишніх районів. Пекарське виробництво стало вже сімейною справою. На сьогодні ми успішно розвиваємося, досвідчені працівники вносять в колектив нові ідеї щодо випічки, оформлення та реалізації хлібобулочних виробів. Для укомплектування штату завжди користуємося послугами районної філії», – повідомив роботодавець. Окремо він розповів про умови праці, режим роботи та її специфіку, рівень заробітної плати та соціальні гарантії для працівників.

Під час двостроннього діалогу були обговорені питання щодо подальшої співпраці та шляхів вирішення кадрових питань.

Володимир Левадський зупинився на організації тимчасових робіт та компенсації фактичних витрат у розмірі єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне страхування, можливості стажування та навчання безпосередньо на робочому місці з подальшим працевлаштуванням. Також керівника підприємства  було ознайомлено з переліком послуг для роботодавців: базою даних відеорезюме, відеопрезентацій вакансій, можливістю проведення Skype-співбесід та можливостями електронного кабінету роботодавця.

Проведення таких зустрічей завжди сприяє оперативному підбору необхідних кадрів та вирішенню актуальних питань зайнятості населення, — повідмляє Монастрищенська районна філія ОЦЗ.

Повідомляє Дзвін

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.