Гороскоп на 26 серпня

Опубліковано: 26.08.2018

Гороскоп на 26 серпня

Овен

На сьогодні Овнам не варто планувати виснажливі галасливі заходи та нові ініціативи. Перебуванню в натовпі краще віддати перевагу вузькому колу знайомих або усамітненню, ризику – безпеку. Корисно оцінити свої зусилля, підвести підсумки. Не варто ігнорувати стан здоров’я. Якщо проблем зі здоров’ям немає, можна пропустити цей пункт, але неприємні симптоми, які повторюються, повинні вас насторожити: це сигнал фізичного або емоційного вигорання, яке позначиться на працездатності і кар’єрі, інформує Ukr.Media.

Телець

Цей день допоможе Тельцям встановити у своєму житті рухливий баланс та підвищити за рахунок нього впевненість у завтрашньому дні. Ви зможете визначити своє місце в системі, уточнити перспективу майбутнього. Приємна сторона дня – наявність варіантів і можливість законного маневру. Інтуїція підкаже вам альтернативний хід, безпечну тактику, шлях до тимчасового відступу. Добре провести цю добу в ностальгічній атмосфері або в товаристві старих друзів, які не будуть квапити вас і докучати розпитуваннями.

Близнюки

В цей день Близнюкам доведеться дотримуватися певної програми, відступаючи від неї лише в деталях. Лінію поведінки можуть продиктувати зовнішні правила, неофіційні зобов’язання, міркування безпеки, довгострокові стратегічні плани. Можливо, вами керуватиме професійний, сімейний або громадянський обов’язок. Велике значення для багатьох Близнюків матиме позиція батьків або інших представників старшого покоління. Обставини змусять стати делікатніше, звузити коло спілкування.

Рак

Ракам недільний день додасть впевненості в інших людях, а також у власній удачі, незалежності або право на що-небудь. Зростання загальної психологічної стабільності буде особливо доречним, якщо поточні справи викликають багато запитань, а друзі і партнери не вселяють колишньої довіри. Ви можете повернути собі який-небудь законний привілей, знову знайти впливову підтримку в особі старшого партнера, знайти союзника в офіційній інстанції. Одночасно, день зміцнить вашу морально-духовну опору.

Лев

Сьогодні не всім Левам легко зберігати впевненість у собі. Можлива схильність до самоти, сором’язливість, залежність від негативних емоцій або старих психологічних комплексів. Не виключені похмурі думки і настрої, може з’явитися надмірна обережність і навіть боязкість. Не найкращий момент для починань і самопрезентацій. Якщо ви не в дусі або погано почуваєте себе фізично, зірки радять відкласти виснажливі розваги і зайві навантаження, перейти в економний енергозберігаючий режим.

Діва

Дівам варто проявити більше поваги до партнера, особливо, якщо той старший або вразливий. Поблажливість до чужих слабостей, делікатність доречні і в будь-яких інших контактах. Вміння знайти баланс між своїми амбіціями і потребами оточуючих не тільки поліпшить вашу взаємодію з людьми сьогодні, але і зміцнить відносини в довгостроковій перспективі. Ви підтвердите свою репутацію серед друзів, піднімете свій батьківський або професійний авторитет, змусите рахуватися з собою недоброзичливців.

Терези

Сьогодні Терезів багато зупиняє. Блокувати ініціативу може перфекціонізм, надмірна педантичність або банальна лінь. Розсудливість і обережність здатні взяти верх над авантюризмом, тягою до прогресу та іншими благими намірами. Подібна поведінка не виключена і з боку помічників. В результаті, ви ризикуєте так і не здійснити свої плани. Однак будуть поважні причини для обережності. Наприклад, в якості стримуючого фактора може виступити борг, розклад, нездужання.

Скорпіон

Сьогодні зірки дають Скорпіонам системну перевагу, якою варто скористатися. Пасивність призведе до того, що ви добре проведете час «в моменті», але пропустіть чудову можливість поліпшити свої справи. Доля дає вам шанс одним ударом впоратися з декількома завданнями, не докладаючи до цього надмірних зусиль. Ви зможете налагодити відносини, віддати борг, відновити свою репутацію. Вам може знадобитися ваше чуття, а також старий спосіб, план, метод дій, колишня професія чи хобі.

Стрілець

Стрільців може відвідати ностальгія за минулим, наприклад, по старому будинку. День посилює владу звичок і спогадів, ви можете опинитися буквально у них в полоні. Не виключено, що справа не обмежиться емоційним сплеском, і вам нагадають про себе конкретні обов’язки перед близькими, сім’єю, батьками. Ви можете виявитися пов’язані побутовими або житловими зобов’язаннями, необхідністю проявити відповідальність або підтримати порядок. Може бути порушений ваш професійний статус і дохід.

Козеріг

Сьогодні Козероги отримають зайву точку опори, насамперед, духовну або психологічну. Багато представників знаку знайдуть її у своєму близькому оточенні або звичному повсякденному побуті. У підсумку, зросте впевненість у собі і своїй правоті, з’явиться більше довіри до долі і власної інтуїції. Не варто захоплюватися зовнішньою активністю, події самі складуться потрібним чином. Добре слухати музику, сьогодні вона породжує у вас сприятливі значеннєві асоціації і додає внутрішньої стійкості.

Водолій

Сьогодні Водоліям не завадить навести порядок у справах і планах, але обережно. Це не той день, коли варто форсувати події і застосовувати радикальні заходи. У пошуках відповідного рішення не варто терміново обдзвонювати знайомих і студіювати популярні поради глянцевого жанру. У багатьох випадках вам буде достатньо звернутися до власної інтуїції, досвіду або пам’яті. Добре розсортувати речі і продукти, проінспектувати запаси, позбутися непотрібного, роздати нужденним надлишки.

Риби

Сьогодні Риби вдало поєднують віру в себе і обережність, здатні примирити свої звички та здоровий глузд, наділені не тільки сильним бажанням, але й мудрим терпінням. Рибам, які не володіють цим талантом, наробити дурниць не дозволять обставини. Якщо вас чимось обмежать, це буде зроблено для вашого блага. У стосунках вам гарантована захист базових прав. Навіть найбільш амбіційний партнер буде змушений з вами рахуватися, так як ви знайдете спосіб ненав’язливо нагадати про свої інтереси.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.