Гороскоп на 30 серпня

Гороскоп на 30 серпня

Овен

Овнам варто врахувати, що це конфліктний день, і багато що залежить від їх власної поведінки. Збережеться ризик отримати травму, стрес або зіпсувати зроблене в останній момент. І удачі, і провали будуть наслідком колишньої політики. Мирні переговори ефективніші з ранку. В першу чергу, зірки радять залишатися в тонусі і бути акуратніше Овнам, народженим у середині квітня. Саме для них сьогодні особливо значущі наслідки їх особистого вибору, і вчинки інших людей, наприклад, роботодавця, інформує Ukr.Media.

Телець

В цей день, як і в попередній, Тельцям вигідніше залишатися в тіні і не прагнути потрапити під світло прожекторів. Перебування в зоні загальної уваги може не завдати вам шкоди як такої, але забере сили, які можуть знадобитися завтра. Зірки радять уникати посилених тренувань, претензій на лідерство, індивідуальних і партнерських ініціатив, надто активної участі у вирішенні чужих проблем. Варто уникати всього, що позбавляє вас внутрішньої опори і захищених тилів, завдає шкоди здоров’ю.

Близнюки

Близнюкам сьогодні не загрожує нудьга або відсутність ентузіазму. Якщо ви потрапите в халепу, є всі шанси вибратися з неї швидко і без втрат. Можливий підвищений інтерес до подій у країні або якої-небудь групи. Відповідний момент для участі в справах друзів. Найбільш цікавою та інформаційно насиченою обіцяє стати перша половина дня. Саме в цей час виявляться найбільш ефективними контакти і поїздки, обставини дадуть вам максимально можливе право голосу або зведуть з потрібними людьми.

Рак

Ракам краще не втрачати робочу форму аж до ночі. Зірки підказують, що на кардинальні зміни поки розраховувати на варто: сьогоднішні події – продовження вчорашніх, з усіма їхніми мінусами і плюсами. В тому числі, збережеться небезпека загострення розбіжностей, в особливо важких випадках загрожує скандалом, розривом, шкодою. Дискусії на злободенні теми обіцяють більше користі в першій половині доби. Саме на цей період краще планувати візити, знайомства, наради, анонсування новин.

Лев

Цей день забезпечить Львів інформацією, а через неї і оптимізмом. Якщо потрібен результат, а не просто спілкування, краще підтримувати контакти в першій половині дня. В цей час принесуть більше ефекту роз’їзди, навчальні заходи, інформаційні пошуки. Не варто відкладати на вечір відправку важливих листів, усні заяви, посередницькі операції. Незважаючи на успішність, іноді вам доведеться стикатися з перешкодами. Швидко впоратися з ними допоможе тлумачний асистент або професійний сервіс.

Діва

Цей день, як і попередній, тримає Дів в напрузі. Не виключена форс-мажорна ситуація, або низка дрібних стресів. Аж до ночі збережеться ризик технічних збоїв, проблем в роботі електроприладів або електронних гаджетів. Не варто ігнорувати правила безпеки, їх недотримання може призвести до травм або інших ускладнень. Якщо вчора ви знайшли вдале рішення, сьогодні не варто від нього відмовлятися: воно знадобиться вам ще раз. Не завадить контроль за тваринами і за маленькими дітьми.

Терези

Сьогодні Терезам доведеться вибирати тактику, виходячи з чужої поведінки або загальних вимог моменту. Не варто починати співпрацю або діалог з нуля. Головне завдання дня – збереження балансу або досягнення компромісу. Важливо до останньої хвилини зберігати пильність, ситуація може вийти з-під контролю в будь-яку хвилину. У другій половині дня ваша чарівність і дипломатичні здібності почнуть втрачати силу, а необачний вчинок другої сторони здатний поставити під загрозу рівновагу відносин.

Скорпіон

Скорпіонам доведеться зібратися з силами і довести щось до кінця. Якщо результат залежить від координації зусиль і вміння підтримати контакти, краще включатися в роботу з ранку. Не виключені ризики, пов’язані зі здоров’ям, клопоти, пов’язані з лікуванням та утриманням домашніх тварин. Навіть якщо доведеться провести день в суєті і пережити кілька неприємних моментів, завдання краще не відкладати: нехай краще перевтома супроводжується усвідомленням виконаного обов’язку, ніж турботою про незавершені справи.

Стрілець

Стрільцям цей день дарує заряд натхнення, але багато Стрільців все ж будуть почувати себе незатишно в самоті. Багатьом представникам знака не завадить схвалення дітей, коханих, шанувальників або однодумців. До того ж, разом буде легше долати перешкоди. Зустріти розуміння простіше в першій половині дня. Це найкращий період для того, щоб озвучити ідею, дізнатися останні новини або обзавестися компанією. Вечір підсилить імовірність поразки, розраховувати на успіх у цей час не варто.

Козеріг

Сьогодні від Козерогів може вимагати підвищеної уваги домашня обстановка. Атмосфера аж до ночі буде залишатися напруженою, будь-яка дрібниця здатна порушити крихкий баланс і привести до стресу. Зірки нагадують, що саме ви зараз здатні стати першопричиною конфлікту, і радять вам контролювати себе. Це не найкращий момент для побутових і ділових перетворень, ремонтних робіт, тренувань з повною фізичної самовіддачею. Якщо вони необхідні, важливо дотримувати техніку безпеки.

Водолій

Для Водоліїв день почнеться з хорошої ноти, товариськості і мобільності. Можливий великий інтерес до того, що відбувається в близькому оточенні, в тому числі, «за кадром». Не виключено, що ви проведете час у дорозі або присвятіть себе спілкуванню. Особисті контакти сьогодні обіцяють більше позитиву, ніж ділові. Увечері зросте потенційна конфліктність, можуть зникнути пом’якшувальні обставини або піти приємні люди. Посилиться ризик технічних проблем, наприклад, непорозумінь з транспортом або доставкою.

Риби

Для Риб сьогодні мало що змінюється, порівняно з попередньою добою. Важливий вибір буде лише формальністю: при найближчому розгляді виявиться, що в глибині душі ви вже знали відповідь або прийняли рішення, а ситуація лише облекла ваші думки в матеріальну форму. Не рекомендуються покупки і інші витрати, крім найбільш дрібних і необхідних. Небажано піддаватися імпульсу, особливо ввечері: у кращому випадку, ви швидко одумаєтеся, в гіршому, зайдете в глухий кут, здійснете промах або понесете шкоду.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.