В Умані відбулася конференція педагогічних працівників

Наприкінці серпня педагогічні працівники підводять підсумки діяльності за минулий навчальний рік та визначають завдання на наступний.

В Умані відбулася конференція педагогічних працівників

29 серпня в Уманському професійному аграрному ліцеї відбулася конференція педагогічних працівників, у якій взяли участь міський голова Олександр Цебрій, секретар міської ради Людмила Кирилюк, депутати міської ради, керівники освітянських закладів та інші.

Учасники конференції хвилиною мовчання вшанували пам’ять земляків, що загинули під час бойових дій на сході України.

Із доповіддю «Про підсумки роботи у 2017/2018 навчальному році та завдання щодо розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти у 2018/2019 навчальному році» виступила начальник відділу освіти Оксана Мельник.

Очільник міста Олександр Цебрій привітав усіх присутніх із новим навчальним роком, подякував педагогам за їх творчу, наполегливу працю. Також Олександр Володимирович вручив Почесні грамоти виконавчого комітету Уманської міської ради та грошові винагороди педагогічним працівникам за підготовку переможців олімпіад, Малої академії наук, конкурсів обласного та всеукраїнського рівнів.

В Умані відбулася конференція педагогічних працівників

Учасники конференції ознайомилися з тематичною виставкою робіт учнів і педагогів та переглянули концертну програму творчих колективів навчальних закладів.

В Умані відбулася конференція педагогічних працівників

Повідомляє Уманської міської ради

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.