Гороскоп на 02 вересня

Гороскоп на 02 вересня

Овен

Сьогодні у Овнів можливі проблеми з транспортом, а також із самопочуттям у дорозі. Не виключена термінова поїздка: наприклад, до лікаря або клієнта. Вирушаючи в дорогу, перевірте все, пов’язане з безпекою, і намагайтеся навіть коли не вистачає часу, не перевищувати швидкість. В цю добу краще не займатися документами, пов’язаними з власним автомобілем (страхуванням, оформленням водійських прав). А ось заглянути в автосервіс для дрібного ремонту або профілактики власникам власних авто з великою ймовірністю доведеться, інформує Ukr.Media.

Телець

Для Тельців набувають велике значення комунікації різного роду. Важливо також поповнення багажу знань і особистого арсеналу практичних навичок. Забезпечте собі приплив інформації і поступово зрозумієте, в якому напрямку необхідно рухатися. Зростає навантаження на горло, голосові зв’язки. Спортсменам і всім, хто активний фізично, корисні вправи на гнучкість. Прислухайтеся до внутрішнього голосу, багато поточних рішень сьогодні приймаються інтуїтивно. Є умови для вдалих угод.

Близнюки

Близнюкам сьогодні вдасться звикнути до важкої невдячної роботи і домогтися того, що спочатку не виходило. Можливо, доведеться мати справу з довідками, звітами, рецептами, службовою кореспонденцією. Можна зайнятися оплатою лікування, доставкою товарів або інших корисних послуг. Рутинні заняття принесуть задоволення, як тільки ви ввімкнетеся в них емоційно і почнете віддаватися всією душею. Вас також може надихнути думка про заробіток, який вони забезпечують.

Рак

Раки візьмуть близько до серця ситуацію в сім’ї, шлюбі, важливих відносинах, у сферах, пов’язаних з нерухомістю, спільними володіннями, спадщиною, «квартирним питанням». Можливий новий раунд боротьби за авторитет, збереження або розширення території. Може стати актуальною тема організації свята. Можливо, доведеться прийняти чиюсь сторону в сімейному конфлікті. При захисті своїх інтересів краще грати за правилами, інакше ваша підприємливість, темперамент і добрі наміри обернуться проти вас.

Лев

Левам не завадить закупити необхідне, наприклад, продукти, ліки, матеріали для роботи, техніку, інструменти. Батькам-Левам зірки радять проявити більше відповідальності і виділити окремі кошти на дитячі потреби. У подальших витратах краще вчасно зупинитися: гроші, витрачені на розкіш або дрібниці, незабаром можуть стати в нагоді для більш насущних потреб. Пролом у вашому бюджеті може пробити неуважність. Варто бути уважнішими в планах і підрахунках, щоб не дублювати покупки.

Діва

Діви не здатні відмовитися від традиційного новорічного сценарію, але не проти освіжити його новими деталями. При цьому вони напевно захочуть зробити все ідеально. Не виключено, що для цієї мети їм знадобляться не тільки фізичні сили і винахідливість, але і додаткові матеріальні кошти. Подібний перфекціонізм обійдеться вам дорого, але вас це не зупинить. Це особливо ймовірно, якщо ви сподіваєтеся на швидкий розвиток нового роману або мрієте повернути розташування колишньої пасії.

Терези

Навіть найбільш працьовиті Терези сьогодні працюють упівсили. Якщо ви відрізняєтеся безстрашністю, в цей день вас можуть охопити погані передчуття або відвідати давні страхи. Не виключено, що ви боїтеся втратити гроші або інші важливі для вас ресурси. Загроза втрат, навіть уявна, може змусити вас тимчасово повернутися до старого способу отримання доходів. Це хороший день для поповнення музичної колекції, придбання екзотичних ароматів і сувенірів. Робити важливі нові кроки не рекомендується.

Скорпіон

Намагайтеся стримувати емоції в сімейних і романтичних стосунках, які можуть створити складні, конфліктні ситуації. Вирішення питань, пов’язаних з грошима, краще тимчасово відкласти. Сьогодні хороший день для занять собою, своїм тілом, духом і душею.

Стрілець

Сьогодні багато Стрільців приховують під зовнішньою врівноваженістю життєво важливий матеріальний інтерес або сильні почуття. Насичений день чекає Стрільців, приховують свій любовний роман, специфічні смаки, приватне життя, а також фінансову діяльність, податкову або кредитну історію, джерело або розмір доходів. Може бути утруднена відкрита діяльність – наприклад, зажадають секретності переговори і угоди. Деяким Стрільцям доведеться докласти зусиль, щоб подолати свої таємні погані звички.

Козеріг

День гарний для невимушеного спілкування з різними людьми, включаючи випадкових знайомих. Однак зірки пропонують Козерогам не поспішати з озвучуванням вистражданих ідей і справжніх почуттів. Щирість, до якої мають дані доби, може виявитися недоречною, але виявите ви це вже після того, як втратите можливість взяти слова назад. Обмежтеся обміном думками з нейтральними для вас питаннями. Це відмінний час для загального розширення кругозору. Можливі сміливі ідеї щодо домашнього побуту.

Водолій

Для Водоліїв день вдалий, а в деяких відносинах – справжній подарунок долі. Можливі відмінні ідеї, інтригуючі перспективні зустрічі. Очікується цікаве продуктивне проведення часу, особливо в компанії. Не варто зволікати, якщо ви хочете дати хід проекту, обговорити новини, зав’язати знайомство, зробити поїздку, здійснити пошук за розширеною програмою. Романтичні контакти та ініціативи будуть на порядок менш вдалими, краще їх не форсувати і дочекатися більш підходящого моменту.

Риби

Атмосфера дня неспокійна й небезпечна несподіванками. Але проблеми обійдуть вас стороною, якщо ви не станете самі на них напрошуватися. Сьогодні не рекомендується активна участь у судових та інших розглядах, в тому числі не варто це робити через посередників. Зберігайте спокій, менше розмовляйте. Намагайтеся не порушувати чужі права, особливо якщо проводите якісь експерименти. Для того щоб заздалегідь передбачити найбільш ймовірний вихід ситуації, включайте властиву Рибам уяву та інтуїцію.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.