Гороскоп на 04 вересня

Опубліковано: 04.09.2018

Гороскоп на 04 вересня

Овен

Першу половину дня Овнам краще використовувати для поїздок, візитів, навчальних та рекламних акцій. В цей час вірогідні приємні знайомства, цікаві діалоги, можна зустріти гарного попутника. Увечері зажадають уваги будинок, особистий простір, сімейні обов’язки. Можуть сильніше переплестися теми в приватному та суспільному житті. Нагадає про себе невирішений конфлікт з організацією, партнером або близькою людиною. Можливо, будуть порушені питання професії, права, статусу офіційних кордонів, інформує Ukr.Media.

Телець

Сьогодні для Тельців важливий інформаційний фон. Легкі поверхневі контакти і новини загального плану заслуговують уваги в першій половині дня. У цей час можна без побоювання слідувати модним трендам, поєднувати інтереси, підтримувати світські бесіди. Добре купувати модні аксесуари, парфумерію. Ввечері можливий глухий кут або поворотний момент. Сприйняття новин стане більш емоційним і упередженим. Ви будете схильні реагувати лише на те, що стосується вас, вашого близького кола і домашнього простору.

Близнюки

Для Близнюків комфортна перша половина дня. Зірки радять не відкладати контакти, поїздки, обмін думками, особливо, якщо вам важливо висловити особисту позицію, висловити або викликати симпатію, відстояти свої інтереси. Вас порадує хороша новина або приємне знайомство з романтичним відтінком. Увечері варто відповідально підійти до витрат, доходів, формування бюджету. Бажано мислити стратегічно і враховувати різні варіанти сценаріїв майбутнього, так як остаточний вибір буде утруднений.

Рак

У денні години Ракам варто проявити більше цікавості або товариськості. Обидві якості будуть корисними: дадуть інформацію, дозволять зміцнити зв’язки. До настання вечора вам буде легко підтримувати світські бесіди, демонструвати врівноваженість і дотепність. В кінці дня багато почне сприйматися особисто і вам стане складніше жартувати на теми, які зачіпають ваші інтереси. Можливо, вам доведеться повернутися до відповідального вибору або компромісу, від якого залежить статус, кар’єра або відносини.

Лев

У першій половині дня головною зброєю Львів буде слово. Саме воно дозволить вам донести свою думку, знайти друзів або когось зачарувати. Ви зможете застосувати свій епістолярний талант або продемонструвати здібності у сфері вербального спілкування. Також у цей час можна дізнатися хороші новини і вдало скористатися зв’язками. Увечері домашні або службові обов’язки можуть змусити вас замовчати або відступити в тінь. Щось змусить вас змінити тон і стати делікатніше в обговоренні деяких тем.

Діва

Дівам не варто відкладати на пізній час наради, візити до установ, зустрічі з начальством і інші контакти з офіційними відтінком. Незважаючи на легковажний тон, ранок дозволить торкнутися серйозних тем. Підтримавши бесіду в потрібному ключі, ви зможете жартома залагодити важливе питання або завести вигідне знайомство. Увечері варто переглянути сценарії майбутнього. Варто уважніше поставитись до питань, пов’язаних з творчою кар’єрою, рекламою бізнесу, дружніми контактами, вихованням і навчанням дітей.

Терези

Для Терезів комфортна перша половина дня. Не варто втрачати час, якщо ви мрієте про популярність, хочете подобатися і спілкуватися, шукаєте друзів, слухачів, шанувальників, попутників, даєте поради в області моди, естетики, реклами. Увечері набуде чинності сценарій, де ваші смаки не завжди враховуються. Напрямок задасть план, пов’язаний з кар’єрою, роботою, сім’єю, нерухомістю, приналежністю до території або групи. Стане вагомою думка начальника, батьків, партнера, буде важлива і «буква закону».

Скорпіон

Першу половину дня Скорпіонам краще використовувати для спілкування та збору інформації. При цьому не варто піддаватися спокусі залучити випадкових людей у свої проблеми: шкода від такої відвертості в майбутньому стане куди більш істотнішою, ніж теперішня користь. Вам варто більше слухати інших і акумулювати чужий досвід. З наближенням вечора складуться умови для подальшої реалізації глобальних цілей, але варто заздалегідь приготуватися до ситуації глухого кута або вибір, через яку доведеться пройти.

Стрілець

Перша половина дня налаштовує Стрільців на неформальний діалог. Це прекрасний час для спілкування з тими, з ким вас пов’язує симпатія або загальне захоплення. Вдалою стане і розмова тет-а-тет, і зустріч з широкою аудиторією. Буде легко знайти помічника, партнера, посередника або консультанта для нескладних справ. Увечері зросте емоційність і потреба в таємниці. Спілкування з довіреними людьми в захищеній обстановці стане краще контактів з випадковими, хоча і приємними співрозмовниками.

Козеріг

Козерогам варто присвятити першу половину дня рутині. Дрібні повсякденні справи сьогодні не так вже нудні, особливо, якщо пов’язані з людьми, роз’їздами та обміном інформацією. Саме в цей час краще вести діалог і задіяти корисні зв’язки, засновані на особистій симпатії. Увечері доля знову почне випробовувати ваше терпіння, перевіряти вас на далекоглядність або на готовність до самоконтролю. Причиною відстрочки і нервозності може стати чужа поведінка або загальна обстановка, над якою ви не владні.

Водолій

У першій половині дня у Водоліїв є шанс вдало завершити будь-яку розмову. Взаєморозуміння допоможе загальному захопленню або подібному почуттю гумору, а також загальна атмосфера, не розташовує до сварки. Не варто відкладати співбесіду, розмову з дітьми, любовне визнання, творчу зустріч. Це найбільш вдалий час доби для перебування у людних місцях. Увечері вас може змусити відмовитися від надмірної товариськості стан здоров’я, службовий борг, важливе зобов’язання, сімейна обстановка.

Риби

Рибам важливо правильно повести себе в першій половині доби. У цей час багато що розташовує до спілкування, не варто відмовлятися від зустрічей, відмовчуватися. Добре обговорювати поточні справи з домочадцями, колегами. Однак зірки радять уникати будь-яких твердих домовленостей: велика ймовірність того, що вони виявляться не на вашу користь, навіть якщо зараз ніщо не віщує помилки. Ввечері, навпаки, вам не потрібно нічого боятися: незважаючи на складність обстановки, в майбутньому для вас все складеться на краще.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.