Європейська освіта для дітей уманчан: в Українській Дитячій Академії відчинили двері дитсадок і школа

Опубліковано: 04.09.2018

Європейська модель навчання, тьютори замість педагогів та навчання через практику: в Умані відкрився перший приватний ліцензований освітній заклад Українська Дитяча Академія.

Європейська освіта для дітей уманчан: в Українській Дитячій Академії відчинили двері дитсадок і школа

Як відбувалось відкриття Академії знає «Вечірка».

На данном изображении может находиться: один или несколько человек и в помещении1 вересня, усміхнені школярі у вишиванках впевнено крокують за новими знаннями. Саме  тут, в Дитячій Академії юні уманчани будуть навчатись за естонською та фінською моделлю навчання, де дітей навчатимуть здебільшого тому, що їм знадобиться у житті. Також для кожного учня створюється окремий навчальний план, починаючи від підбору підручників, закінчуючи переліком завдань для розв’язання на уроці та самостійно. Прописується навіть кількість часу, яку учень повинен присвятити самостійному вивченню кожної теми. Засновниця Дитячої Академії, Діана Дикун розповіла, що основною ціллю, з якою створювався освітній комплекс є всебічний розвиток дітей, формування в них навичок критичного мислення з ранніх років.

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди стоят и на улице– Я рада зустрічати своїх перших малючків та перших наших школяриків. Наша мета, щоб Дитяча Академія стала для Вас другим домом. Кожен день для Вас буде насичений і цікавий, я впевнена, що у Вас тут з’явиться багато друзів і тут буде тільки радість і тільки посмішки. – зазначила засновниця Української Дитячої Академії Діана Дикун.

Цьогоріч до Академії приймали дітей трьох вікових категорій: дошкільнята (від 3 до 5 років) та першачки  та другокласники. Під час урочистого відкриття Директор Української Дитячої Академії, Олена Ярошинська провела разом з батьками ритуал довіри, мета якого, налаштуватись на спільну взаємодію тьюторів та батьків задля всеохоплюючого розвитку дитини.

Сьогодні для всіх нас день старту Української Дитячої Академії, закладу, який створений допомогти дошкільнятам та маленьким школярам бути щасливими та успішними, навчитись мріяти та досягати своїх цілей. – резюмувала Олена Ярошинська.

На данном изображении может находиться: 11 человек, люди стоят, борода и на ÑƒÐ»Ð¸Ñ†ÐµПісля урочистого відкриття, всі бажаючі мали змогу оглянути будівлю Дитячої Академії, діти знайомились між собою, спілкувались зі своїми майбутніми наставниками.  В той час, батьки перевіряли безпечність закладу та дізнавались про щоденний графік своїх юних школярів.

 

Своїми враженнями від Української Дитячої Академії  поділилась уманчанка Алла , яка віддала свого сина Андрійка до першого класу.

В Дитячій Академії мене приваблює індивідуальний підхід до дітей. Це не звичайна школа де їх було б в класі 30 дітей, в нашому класі їх всього 15, що дасть змогу педагогам краще взаємодіяти з кожним з них. Крім того, дитина в Академії буде зайнята до вечора, що є дуже добре для працюючих батьків. Особливу увагу я також звертала на харчування, тут воно збалансоване та 4-разове.  – розповіла мама першачка Алла.

На цьому Українська Дитяча Академія планує не зупинятись та передбачено охопити усі ланки загальної середньої освіти. Крім Дитячої Академії вже два роки успішно функціонує Український Аграрний Ліцей – приватний середній навчальний заклад ІІІ-го ступеня з аграрним нахилом для дітей віком 15-17 років, де понад 100 ліцеїстів навчаються за європейською освітньою моделю.

Повідомляє Вечірня Умань

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят и на улице

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.