В Умані водії маршруток «Круїз-Авто» виганяють із салону дітей пільгових категорій

Опубліковано: 08.09.2018

Компанія «Круїз-Авто», що займається пасажирськими перевезеннями по місту Умань, останнім часом порушує права дітей з багатодітних сімей. Таким дітям відмовляють у наданні пільг і змушують їх платити за проїзд. Якщо ж грошей з собою нема, водії міських маршруток та приміських автобусів «Круїз-Авто» просто виганяють дитину з салону.

Жителі міста Умань неодноразово ставали свідками того, як водії «Круїз-Авто» порушували права дітей пільгових категорій. Численні звернення з проханням допомогти із розв’язанням цієї проблеми отримував народний депутат України Антон Яценко.

34

Зі звернень уманчан стало відомо, що в місті поширеним явищем стала відсутність безкоштовного проїзду в громадському транспорті для дітей пільгових категорій. Крім того, водії відмовляють таким дітям у безкоштовному користуванні міським транспортом та виганяють їх з автобусів.

Уманчани також повідомляють, що аналогічна ситуація склалася із приміськими перевезеннями. Касири міського автовокзалу не продають квитки дітям з багатодітних сімей навіть при наявності посвідчення.

543

За словами Антона Яценка, компанія-перевізник порушує норми чинного законодавства.

«Як відомо, компанією, яка займається перевезенням громадян по місту Умань, є ТОВ “Круїз-Авто”. Ці ганебні явища треба припинити негайно. Не можна спекулювати на багатодітних родинах!», ― написав Антон Яценко на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

41111498 2054249418221301 5906788910675001344 o

Народний депутат звернувся до міського голови Умані Олександра Цебрія щодо термінового проведення наради для вирішення усіх проблемних питань із пасажирськими перевезеннями в місті.

Також Антон Яценко збирається звернутися до Антимонопольного комітету України, Міністерства внутрішніх справ України та Генеральної Прокуратури України щодо проведення перевірки наведених фактів, а також щодо встановлення причетних осіб та притягнення їх до відповідальності у разі підтвердження інформації.

Джерело: 04744.інфо

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.