Гороскоп на 10 вересня

Гороскоп на 10 вересня

Овен

Для Овнів день почнеться з рутини або затишшя, і навряд чи щось кардинально зміниться до настання вечора. Не найкращий момент для особистої ініціативи. Актуальні дрібні завершальні та підготовчі роботи. При поганому самопочутті краще скасувати зайві навантаження. Вдалий час для передачі справ при звільненні або зміні роду занять. В кінці дня на перший план вийдуть партнерські або соціальні зв’язки. Люди або обставини можуть поставити вас перед вибором, нагадати про борг або зобов’язання, інформує Ukr.Media.

Телець

У полі зору Тельців сьогодні рутина, але акценти будуть розставлені по-різному вранці і ввечері. Основну частину дня можна присвятити улюбленим заняттям, наприклад, заспокійливій дрібній ручній роботі. Можливо, вам вдасться продовжити свій особистий уїк-енд. В кінці дня важливіше інструментів і матеріалів стануть люди і ваші контакти з ними. Не виключено, що вам доведеться виконати свій борг або когось замінити. Зірки радять не загострювати відносини, а навпаки, користуватися будь-яким шансом зробити комусь послугу.

Близнюки

Основну частину дня Блзизнюкам краще провести вдома або в офісі. Скрізь знайдеться справа, яку треба довести до кінця. Бажано проявити старанність у рутинних побутових, лікувальних, службових процедурах: за акуратність вам сторицею повернеться згодом. Новий поворот подій імовірніше ввечері. В цей час має сенс відволіктися від монотонної діяльності і зайнятися чимось більш приємним, але пам’ятаючи при цьому про задані рамки. Деякі шляхи будуть для вас закриті, деякі люди або блага недоступні.

Рак

Раки проведуть основну частину дня в спокійній, але інформаційно «зарядженій» і тому ненудній атмосфері. Це вдалий момент, якщо ви хочете поговорити про останні події і дізнатися додаткові подробиці. Також, в цей час можна прогулятися без чіткої мети, зайнятися нескладними дрібними справами. Вечір зверне вашу увагу на обстановку в будинку, ситуацію в сім’ї або шлюбі. Можливі коливання в зв’язку з вибором житла, партнера, професії, цілі, підсумком яких стане черговий тимчасовий компроміс.

Лев

Цей день не додасть Левам фізичного і морального тонусу. Не варто вибирати його для розширення кола спілкування, творчих занять, нових починань. Не виключено, що аж до вечора думки будуть крутитися навколо побутових клопотів. Перевагою положення, в якому ви опинилися, буде можливість спокійно доробити справи і підвести підсумок роздумів практичного плану. Вечір дозволить змінити обстановку, але поставить низку обмежень. Запропонований варіант або намічений захід може вас розчарувати.

Діва

Сьогодні багато Діви зосереджені на своїх власних потребах. Зірки підказують, що егоцентризм цілком доречний в денні години, але може виявитися недоречним ввечері. По можливості, вам варто вирішити всі свої особисті питання в день. В кінці дня придбають додаткову вагу відносини з іншими людьми, можуть нагадати про себе фінансові домовленості, зобов’язання перед дітьми, колегами, партнерами, коханими. Можливо, вам доведеться зробити відповідальний вибір, пов’язаний з вкладенням або покупкою.

Терези

Терезам сьогодні стане в нагоді готовність до самообмеження. Це не той день, коли вам варто прагнути до надмірностей і свободи самовираження. До настання вечора зірки радять вести відокремлений або скромний спосіб життя. Можливо, буде необхідна дієта. В кінці дня вам можуть поставити жорсткі рамки домашні обставини, житлові умови, сімейні, партнерські або професійні обов’язки. Доля може проекзаменувати вас на знання ваших законів і прав, здатність до дисципліни і компромісу.

Скорпіон

Скорпіони перебувають у перехідному періоді, коли не варто робити що-небудь істотне. Навіть найбільш вдала ініціатива зараз або запізнилася, або передчасна. Дрібними нагальними справами краще зайнятися в першій половині доби, а з глобальними починаннями почекати. Ввечері у вас буде право вибору, що припускає можливість включитися в чужі справи або відсторонитися від них. Зірки не радять брати в них активну участь, крім випадків, коли в справу замішаний хтось із близьких вам людей.

Стрілець

Сьогодні Стрільцям не варто нехтувати своїм прямим обов’язком, а також залишатися байдужими до прохань друзів, начальства і колег. У той же час, зірки радять утриматися від справ, не рекомендують розгорнути бурхливу діяльність і виступати з персональною ініціативою. Це не найкращий момент для геройства і відкритої боротьби з перешкодами, і тим більше, не той випадок, коли перешкоди варто створювати власними руками. У всьому бажано дотримуватися лояльності та помірності.

Козеріг

Для Козерогів найспокійнішою стане перша половина дня. Вона дасть вам можливість зробити паузу, щоб безболісно перебудуватися на інший режим життя або роботи. Увечері варто відкласти необов’язкові справи і виявити більше зібраності. До дисциплінованості, професіоналізму і почуттю боргу, які відрізняють вас, не завадить додати витримку, хороші манери і дипломатичність, особливо, якщо ви спілкуєтеся з начальством, партнерами, представниками закону або працівниками державних інстанцій.

Водолій

Водоліям зірки радять набратися терпіння, довести до кінця неприємну або нудну справу. Скрупульозність, яку ви виявите, може здаватися невиправданою жертвою зараз, але окупиться згодом. День дозволяє підвести риску і почати підготовку до нової ініціативи. Вечір подарує позитивний імпульс, але втілювати його в дію прямо сьогодні явно не варто. Створити перешкоди може недостатня продуманість нового кроку, нерішучість учасників, брак потрібних повноважень і прав. скрупульозність, яку ви виявите, може здаватися невиправданої жертвою зараз, але окупиться згодом. День дозволяє підвести риску і почати підготовку до нової ініціативи. Вечір подарує позитивний імпульс, але втілювати його в дію прямо сьогодні явно не варто. Створити перешкоди може недостатня продуманість нового кроку, нерішучість учасників, брак потрібних повноважень і прав.

Риби

Для Риб сьогодні зберігається необхідність рахуватися з обставинами і чужою думкою. Якщо і варто робити якісь дії, то лише незначні і з оглядкою на інших людей. Важливо залишатися партнером, спостерігачем або слухачем. Краще не прагнути на передній план і не намагатися перехопити у кого-небудь ініціативу. Стриманість і дипломатичність особливо важливі ввечері. В цей час краще суворо дотримуватися зобов’язань, не рекомендується якимось чином порушувати договір або закон.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.