Гороскоп на 11 вересня

Опубліковано: 11.09.2018

Гороскоп на 11 вересня

Овен

Овни можуть залишити позаду складний етап, вирватися з лещат зобов’язань, покинути набридле місце роботи або посаду. Не виключено, що повітря свободи вас сп’янить, ви просуватиметесь назустріч пригодам і не встигнете тверезо оцінити обстановку. Зірки попереджають, що на цьому надихаючому шляху можливі свої труднощі. Можуть нагадати про себе старі рахунки, не погаслі почуття, не віддані борги. Акцент треба зробити на колективній або парній роботі, а не на «одиночному забігу», інформує Ukr.Media.

Телець

Сьогодні Тельцям краще займатися звичними рутинними обов’язками, звертаючи при цьому особливу увагу на характер своїх взаємовідносин з людьми. Поряд з логікою, розрахунком і службовим боргом, в гру можуть вступити свої та чужі почуття. Можливо, ви виявите, що ще не поставлена крапка у сварці чи конкурентній боротьбі, а особисті симпатії і антипатії впливають на ситуацію сильніше, чим вам хочеться. Якщо ви хочете подобатися оточуючим, варто приділити час своїм манерам, здоров’ю та догляду за зовнішністю.

Близнюки

День допомагає Близнюкам не обмежуватися вузькими цілями і бачити світ у приємних тонах. Навіть якщо обставини змусять сидіти вдома або в офісі, серед рутини та нудьги знайдеться віддушина. «Світлом у віконці» може стати любов, новий цікавий творчий процес, зіткнення зі світом прекрасного. Настрій підніме косметична процедура, гарний аксесуар, тонкий аромат. Добре вибирати заняття, пов’язані з естетикою і дизайном, наприклад, гармонізувати простір за рахунок деталей інтер’єру.

Рак

Сьогодні Раки чутливі до атмосфери в домі, сім’ї, шлюбному союзі. Психологічний клімат буде важливіше побутового комфорту, але й останній не варто скидати з рахунків. У любові належить згадати про гармонію і доречності: виразити почуття у потрібну форму, підібрати відповідні декорації для побачення. Недолік дня – потенційна конфліктність, не варто зачіпати чужі «хворі місця». У цей день добре приймати гостей, займатися інтер’єрами, ландшафтним дизайном або художньою творчістю.

Лев

В цей день Левам варто підтримувати рівні стосунки з оточуючими людьми, включаючи друзів, колег, сусідів, домочадців. Ця доба не розташовує до відкритих конфліктів, але ситуація поступово загострюється. Не виключено, що той чи інший промах вам пробачать сьогодні, але пригадують завтра. Відмові і критиці краще надати дипломатичну форму. З недоброзичливцями і ідейними супротивниками зірки радять свідомо дотримуватися нейтрального тону: якщо ви не друзі, це ще не привід ставати ворогами.

Діва

Сьогодні Дівам потрібна компанія. Поодинці вам може бути нудно вести справи, робити покупки і навіть їсти. Можливо, життя змусить вас повернутися до складної роботи, перерваної раніше. У цьому випадку, зірки радять правильно підбирати партнерів та асистентів: агресивні, непередбачувані і надмірно емоційні люди створять вам зайві проблеми. Відправляючись по магазинах, варто врахувати, що це не найкращий день для рядового шопінгу: є ризик не купити потрібне, але раптово витратитися на ексклюзив.

Терези

Успіхи Терезів не в останню чергу залежать від настрою і звичок. Можна дозволити собі дрібний каприз, якщо він не шкодить здоров’ю. Можливо, сьогодні у вас прокинеться бажання пройтися по магазинах у пошуках якої-небудь рідкості, додати своєму образу трохи більше привабливості або скуштувати оригінальну страву. Знецінити ваші позитивні риси і змусити змінити природне миролюбство може така якість, як дратівливість. Вам варто уникати ситуацій, коли вас «зачіпають за живе», в тому числі, вдома.

Скорпіон

Скорпіонам варто подбати про хороші відносини або паритет з потрібними людьми, про групу підтримки. Зірки радять зробити це саме зараз, поки зберігається рівновага сил, немає сюрпризів і емоції під контролем. Якщо має місце незавершений латентний конфлікт, незабаром він здатний знову перейти у відкриту форму. Не варто сподіватися, що вибухова хвиля вас не торкнеться, якщо дія розвернеться в вашому домі, сім’ї, компанії друзів, старому робочому колективі або серед аудиторії, яка вас цікавить.

Стрілець

Сьогодні Стрільці мають потребу в друзях або в приємному світському вечорі. Це відповідний день для обміну візитами, побачень, відвідування заходів. Однак не все так просто: багатьом представникам знаку будуть потрібні поруч не випадкові люди, а ті, хто їм щиро симпатизує, поділяє їх таємні смаки і прощає їх недоліки. Якщо доля не подарувала вам такої людини, варто відмовитися від надмірної безпосередності й відкритості, інакше про ваші слабкості дізнається занадто широка публіка.

Козеріг

Козерогам сьогодні небезпечно давати слабину, потурати своїм поганим звичкам і поступатися негативним імпульсам. Це невідповідний день для сплеску емоцій, особливо деструктивних: дратівливості, злопам’ятності, ревнощів. Небажано і ставити собі нові цілі. Головним завданням дня краще зробити підтримання стабільності і збереження позицій. Не варто порушувати етикет і нав’язувати кому-небудь свої погляди. Небезпечно піддаватися на провокації. Знадобляться підкреслена ввічливість і ідеальне самовладання.

Водолій

Водоліям не варто поспішати з ініціативою: фальстарт навряд чи дасть хорошу рекламу задуманої справи. Краще присвятити цей день виявленню прихованої уразливості і похибок – навіть при ретельній підготовці напевно щось було упущено. Не виключено, що найслабшою ланкою в ланцюзі будете не ви, а хтось інший, наприклад, людина, якій ви довіряєте. Не варто у всьому покладатися на зарубіжних партнерів і контактів на відстані. Особливу увагу варто приділити правовій і професійній сторонам питання.

Риби

Сьогодні зірки не обіцяють Рибам істотних змін в їх персональних справах і особистому становищі. Якщо оточуючі горять бажанням змінити напрям дій і в черговий раз провести оригінальний дорогий експеримент, то вам, мабуть, робити не слід: результат, який потрібний саме вам, опиниться під великим питанням. Це не найкращий момент для відстоювання індивідуальних інтересів. Якщо ви маєте намір включитися в колективну справу і допомогти іншим, не завадить яким-небудь чином підстрахуватися.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.