У Монастирищенській міськраді розкрадають кошти міського бюджету

Опубліковано: 12.09.2018

У Монастирищенській міськраді розкрадають кошти міського бюджету

У соцмережах набула поширення інформація про систематичні факти розкрадання коштів міського бюджету у Монастирищенській міськраді.

Навіть дійшло до того, що монастирищани почали звертатись з цього приводу до народного депутата України Антона Яценка. Парламентар одразу ж відреагував на проблему на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

Антон Яценко запевнив, що звернеться до Державної казначейської служби України, Державної аудиторської служби України щодо перевірки та надання інформації про витрачені кошти з міського бюджету за останні три роки.

«У разі підтвердження фактів розкрадання коштів міського бюджету, як народний депутат та член Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, зроблю все можливе для того, щоб винні понесли відповідальність згідно з Законом» – заявив Антон Яценко.

Крім того, за повідомленням одного з чиновників, вдень Монастирищенську міську раду перевіряє Державна аудиторська служба України, а ввечері вони разом п`ють горілку.

Антон Яценко впевнений, якщо і цей факт підтвердиться, то йому теж буде надана відповідна оцінка.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.