Батько вихованки дитячого садка у м.Монастирище побив двох виховательок (відео)

Опубліковано: 14.09.2018

У м.Монастирище, батько однієї з вихованок дитячого садка “Золота рибка» побив двох виховательок, які просто зробили йому зауваження. Інцидент набув гучного розголосу у соцмережах. Детально про цю подію розповіла одна з постраждалих вихователів для журналістів видання «Алекс».

«Вчора ввечорі 12 вересня, після 17.00 вихователі з дітьми перебували на прогулянці надворі. За однією із вихованок прийшов батько. Йдучи за дитиною, він переступив через металеву невисоку огорожу, аби пройти навпростець. Вихователь Олена Торченюк (друга постраждала) зробила татові зауваження, що, мовляв, ми ж навчаємо дітей вихованості, а ви ось такий негативний приклад подаєте. При цьому ці слова були сказані навіть жартома, без докору. Раптом чоловік почав поводитися агресивно. Сказав, що переступав і буде переступати. Мовляв, приїхав із заробіток і скучив за дитиною. Поводився агресивно і неадекватно. Забрав дитину і пішов. Але потім повернувся і заявив, що має забрати із дитсадка ще одну (але чужу) дитину. За його словами, знайомих. Вихователі відмовили. Чоловік перестав добирати слова. Він вдарив мене по обличчю, а потім почав з’ясовувати стосунки з Оленою Анатоліївною. Схопив її за голову. На відео видно тільки, як ми – жінки – намагалися відбити його від нашої колеги. Далі, на жаль, з переляку вихователь, яка знімала, почала забирати з вулиці дітей, подалі від агресії, тому не видно головного: як агресивний чоловік спочатку підняв за волосся, а потім кинув на землю Олену Анатоліївну. Він вирвав у неї ціле пасмо волосся. Дякувати Богу, тато одного із наших вихованців вгамував агресивного тата.» – прокоментувала вихователь “Золотої рибки” Вікторія Веселова.

Відреагував на цю ситуацію народний депутат України Антон Яценко.

«Вважаю такі дії вкрай жорстокими та неприпустимими. Особа, яка їх вчинила, має понести суворе покарання згідно з Законом. Терміново звернусь до Міністерства внутрішніх справ України та Генеральної прокуратури України щодо об`єктивного проведення слідства цієї справи та притягнення зловмисника до відповідальності. Буду тримати це питання на контролі!» – прокоментував парламентар на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.

1 Comment

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.