Атовець з Черкащини через п’яні витівки сплатить державі 3,9 млн. грн.

Атовець з Черкащини через п'яні витівки сплатить державі 3,9 млн. грн.

10 вересня Золотоніський міськрайонний суд Черкаської області задовольнив позовні вимоги в інтересах Міністерства оборони України відносно стягнення 3,9 млн. грн. з військового, який проходив службу в зоні АТО в лютому 2015 року. Про це 1News повідомила Військова прокуратура Центрального регіону.

Як зазначається у повідомленні, суд розглянув позов військової прокуратури Черкаського гарнізону Центрального регіону України в інтересах держави в особі Міністерства оборони України. Позов про стягнення збитків, завданих державі в сумі 3,9 млн. грн., було скеровано проти громадянина України Х.

Військова прокуратура уточнює, що обвинувачений проходив військову службу у зоні проведення АТО у лютому 2015 року. Під час служби, перебуваючи у стані алкогольного спʼяніння та самовільно керуючи самохідною вогневою установкою, допустив зіткнення вказаної установки з лісовим масивом, внаслідок чого було пошкоджено її вироби та механізми. Суд розглянув доводи військової прокуратури та, прийнявши їх до уваги, задовольнив позовні вимоги в повному обсязі.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.