Гороскоп на 16 вересня

Гороскоп на 16 вересня

Овен

Сьогодні зірки не обіцяють Овнам різких змін, що буде скоріше позитивним, ніж поганим моментом. Якщо ви напали на золоту інформаційну жилу, побачили чудовий краєвид, познайомилися з цікавим співрозмовником або вашу увагу привернуло щось інше, не менш захоплююче, у вас буде час сповна задовольнити цікавість. Одночасно, доведеться змиритися з промахами і неточностями. Якщо сталося непорозуміння або ви не отримали відповіді на питання, прояснити ситуацію вдасться лише частково, інформує Ukr.Media.

Телець

Сьогодні у Тельців мало способів вплинути на стан справ. Багато Тельців будуть змушені існувати в тому режимі, який був їм запропоновано обставинами. Можливі неузгодження та хвилини дискомфорту. Якщо вас нервують екзотика і невизначеність, зірки радять не драматизувати стан і почекати до завтра: без сумніву, ситуація зміниться. Поки цього не сталося, можна спробувати отримати з неї користь. Наприклад, чомусь навчитися, насолодитися випадковою авантюрою або романтикою моменту.

Близнюки

В оточенні Близнюків аж до вечора може відбуватися щось цікаве та інтригуюче. Залишаться не до кінця ясними чужі мотиви. Мінливість і різноманітність, до яких ви зазвичай з радістю прагнете, сьогодні можуть дратувати, особливо, якщо ви шукаєте визначеності в побуті і порядку в дрібницях. Не виключено, що вам доведеться обслуговувати потреби інших людей або продовжувати підлаштовуватися під їхні плани. Не кращий день для твердих домовленостей, чесних діалогів, вирішення питання про постійне житло.

Рак

В цей день Ракам доведеться глибше розібратися в якомусь насущному питанні. До занурення в деталі і неочевидні нюанси вас можуть підштовхнути обставини, але не виключено, що вами також будуть рухати допитливість, товариськість і прагнення залишити в досліджуваній справі як можна менше білих плям. Потужним мотивом може виявитися бажання комусь допомогти. Можливо, вам доведеться тісніше звичайного обговорювати медичні та ветеринарні тонкощі, вникати в політичні, освітні або соціальні теми.

Лев

В цей день, як і в попередній, Левам корисна уважність у дрібницях. Коренем усіх зол може стати забудькуватість, неуважність або довірливість. Давши волю цим якостям, ви ризикуєте промахнутися в своїх розрахунках, зіткнутися з фінансової плутаниною або затримкою в повсякденній рутинній процедурі. Може бути зіпсований відпочинок. У спілкуванні сьогодні малоймовірна повна щирість, меркантильні міркування можуть прикриватися «високими матеріями». Небажано робити великі покупки, відкривати рахунки.

Діва

Дівам в цей день бажано залишитися «над сутичкою», не зв’язувати себе категоричними оцінками і остаточними рішеннями. Рекомендується виключити будь-які тверді домовленості. Це не той момент, коли може бути раз і назавжди знайдена істина, навіть близькі люди можуть розходитися з вами по цілому ряду пунктів. Якщо вам пропонують договір або запитують вашої думки, не варто поспішати з однозначною відповіддю: сьогодні це не тільки не у ваших інтересах, але і співрозмовникам далеко не завжди на користь.

Терези

В цей день Терезів на будь-якому шляху чекають дрібні пастки, але це не привід зупинятися і відмовлятися від продовження пошуків. Цікавість може завести вас далі, ніж ви розраховували, але ви навряд чи про це пошкодуєте. Можливо, саме сьогодні ви знайдете варіанти відповіді на важливе практичне питання, отримаєте корисний матеріал для вивчення або інформацію до роздумів. Може принести користь несподівана зустріч, випадковий збіг, загадковий лист або новина, забавна дрібна пригода.

Скорпіон

Скорпіонам варто бути уважніше при здійсненні платіжних операцій. Це відповідний день для експериментів, але не кращий для великих платежів і вкладень. Не рекомендується відкривати нові рахунки та проводити зміни у вже наявних. Негативну роль може зіграти нечіткий договір, варто заздалегідь уточнювати деталі взаєморозрахунків і нюанси фінансування. Найбільш багатий «улов» очікується не в практичні справи, а в інтелектуальних, наприклад, в дослідженнях. Головним прибутком стануть знання, а не гроші.

Стрілець

В цей день Стрільцям варто бути обережнішими у висловлюваннях і уважніше ставитися до того, що кажуть інші люди. Сьогодні вам важко нести відповідальність за свої слова. Можливі труднощі з обробкою тексту, підготовкою документа. Ймовірне непорозуміння з людиною, яка стоїть вище або нижче вас на ієрархічній драбині. Бажано уникати домовленостей: як би ви не намагалися врахувати всі деталі, деякі нюанси не потраплять у поле зору, що не залишиться непоміченим згодом.

Козеріг

Сьогодні Козерогам краще залишатися внутрішньо нейтральними по відношенню до подій. Не варто приймати близько до серця чужі висловлювання і вважати сигналом до негайної дії отриману інформацію. Те, що ви бачите й чуєте, може стосуватися вас куди менше, ніж вам здається. Небажано заводити постійні знайомства, вирушати в подорож або затверджувати його маршрут, приймати важливі рішення і підписувати документи. Принесе задоволення товариство випадкових цікавих співрозмовників.

Водолій

Увагу Водоліїв аж до вечора можуть займати події в групі або соціумі. Не виключено, що особисті проблеми відійдуть на другий план, або перестануть здаватися драматичними. Можливо, ви будете втягнуті в дискусію або дослідження. Сьогодні предметом особливого інтересу стануть деталі і приватні думки. Можливий конфлікт між ідеалами і прозою життя, теорією і практикою. Не варто засмучуватися, якщо згоди не буде досягнуто: це день, коли пошуки істини куди цікавіше володіння нею.

Риби

Сьогодні Рибам зірки радять частіше виступати в ролі слухачів і рідше в ролі ораторів. Це не найбільш вдалий день для демонстрації вашого красномовства, чарівності або впливу. Краще не поспішати з відповіддю, якщо вас запитують про щось важливе або роблять вам привабливу пропозицію. Якщо зав’язалася зацікавлена вас дискусія, варто пам’ятати, що це день обговорень, а не остаточних рішень. Може бути потрібний серйозний настрій, зібраність думки, надійний критерій відбору і оцінки фактів.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.