Гороскоп на 17 вересня

Гороскоп на 17 вересня

Овен

Перша половина дня стане для Овнів періодом свободи. Навіть якщо у вас буде заняття, воно не забере надто багато сил і не буде пов’язано з якими-небудь серйозними обмеженнями. Ближче до вечора доведеться згадати про такі речі, як обов’язок, дисципліна, відповідальність, кар’єра, вікова або професійна ієрархія. Звузиться вибір. Можливо, буде тісний контакт з начальством, колегами, фахівцями практичного профілю чи офіційними особами. Багато вирішить ваша цілеспрямованість, інформує Ukr.Media.

Телець

Для Тельців день почнеться з невизначеності, яку можна використовувати для додаткового відпочинку або налаштування на діловий лад. Вечір допоможе мислити більш професійно і далекоглядно. У вас з’являться необхідні права і захист, завдяки ним ви станете невразливі і зможете спокійно зробити щось для здійснення програми на майбутнє. Незважаючи на здатність бачити далеко вперед, краще діяти обережно і робити тільки дрібні кроки, плануючи поточні дії не більше, ніж на день-два вперед.

Близнюки

На початку дня Близнюкам доведеться орієнтуватися на обстановку. Ймовірна пауза у справах, залежність від інших людей. Увечері корисно зосередитися на практичних планах, без яких немислимий міцний фундамент вашого життя. Це може бути кар’єра, сімейний або професійний обов’язок, турбота про здоров’я, безпеки зовнішніх кордонів або захист внутрішньої території. Важливий порядок у справах, пов’язаних з податками, кредитом, страховкою, спадщиною, обов’язковими виплатами і компенсаціями.

Рак

Сьогодні Ракам не варто брати на себе одноосібну відповідальність і діяти в обхід чужих інтересів. Також, не варто захоплюватися вільною творчістю в уявному ідеальному середовищі, краще рахуватися з реальним станом справ. Ранок підходить для рутинних турбот. Увечері вам задасть кордони партнер, старша за віком або званням особа, або продиктує правила загальна ситуація, «закон і порядок». Складуться умови для офіційних переговорів і візитів. Стане більше ясності і чесності у відносинах.

Лев

Для Львів початок дня може бути пов’язаним з романтикою або відпочинком. Видасться хвилинка для вільної творчості або втамування духовної спраги. Ймовірно, триватиме трохи довше покладений сюжет, пов’язаний для вас з минулим уїк-ендом. У другій половині дня вам не доведеться замислюватися про порядок дій, деколи життя почне саме пропонувати вам єдино вірні рішення в добровільно-примусовому стилі. Буде чітко вказано фронт робіт, проясняться графік і розстановка ролей на найближчу пару днів.

Діва

Дівам не варто з самого ранку будувати плани і братися за важливі завдання. Зірки радять провести першу половину доби вдома або не міняти обстановку, в якій ви опинилися волею випадку. У цей час не має сенсу намагатися знову оживити завмерлу дискусію, навряд чи вийде розгорнути в кардинально іншому напрямку думку. З наближенням вечора настане бажана ясність у планах, налагодяться фінансові справи і сердечні. Не варто боятися короткої заминки, ви її швидко подолаєте.

Терези

У першій половині дня у Терезів є час для додаткових роздумів, для освоєння отриманих вражень та інформації, що надійшла. При перевантаженні ментальної або емоційної сфери корисно прогулятися, добре відволіктися на нескладне заняття або випадкову невинну пригоду. Вечір закличе до дисципліни і зібраності, запропонує прийти до чергового компромісу в сім’ї, шлюбі, бізнесі. Не завадить уточнити межі території, структуру бюджету, демаркаційну лінію партнерських прав і повноважень.

Скорпіон

Скорпіонам краще запланувати активність на вечір, а в денні години незворушно «плисти за течією». В цей час малоймовірна нова корисна інформація, не виключена відсутність в зоні досяжності потрібних людей, будуть проблеми з концентрацією уваги. З наближенням вечора доля почне більш охоче йти назустріч вашим бажанням, при цьому задовольняючи в першу чергу ваші базові потреби, і лише потім – випадкові примхи. Складуться умови для планування, відповідального вибору, важливих зустрічей і поїздок.

Стрілець

У першій половині дня Стрільцям краще стримати свої пориви або надати їм менш глобальний характер. Задоволення хвилинної примхи може пройти вдало, а ось у важливих справах, включаючи співбесіди і роботу з документами, вірогідний глухий кут. Ваші інтереси можуть увійти в суперечність з чужою думкою. Вечір допоможе поглянути на ситуацію практично, професійно і далекоглядно. Можна зайнятися корекцією планів, експертизою або офіційною звітністю, уточнити бюджет, розмір заробітку, список покупок.

Козеріг

Козероги нічого не втратять, якщо проведуть першу частину цього дня в самоті і спокої, або в незвичайній обстановці і вільному режимі. Зібраність і відповідальність потрібні вам ближче до вечора. В це час ви можете зіткнутися з нетиповим завданням, але завдяки особистим якостям або системній перевазі швидко з нею впораєтеся. Якщо вам потрібна підтримка, не варто покладатися на членів сім’ї та офіційних осіб, краще звернутися до людини, яка вам симпатизує чи від вас залежить.

Водолій

Водолії можуть почати день в якості мрійників, альтруїстів або ентузіастів неформальної ідеї. Навряд чи ви зможете домогтися значних нових зрушень, але сама роль, безсумнівно, принесе вам задоволення. У другій половині дня обставини змусять вас рахуватися з реальністю: законом, професійним обов’язком, дружнім зобов’язанням, а також станом здоров’я, домашніми справами і сімейними планами. Вибір виявиться не занадто широким. Не виключено, що вам доведеться в чомусь себе обмежити.

Риби

На початку дня Рибам варто уникати ініціатив і ухилятися від незворотних рішень: великий ризик помилки, запізнення, паузи в розвитку подій. З наближенням вечора почнуть формуватися більш підходящі вам умови. У справах і планах з’явиться більше ясності. Намітиться доступ до надійної інформації або з’являться люди, які заслуговують довіри. Саме в цей час варто звертатися в офіційні інстанції і неформальні організації, приступати до консультацій, переговорів, оцінками, уточнення програм на майбутнє.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.