Гороскоп на 18 вересня

Гороскоп на 18 вересня

Овен

Овнам доведеться проявити організованість і цілеспрямованість, зосередитися на офіційних планах і зобов’язання. Не варто призначати на цей день неформальні заходи, вільні ініціативи, романтичні побачення. Сьогодні можна навести порядок, провести нараду, виконати обов’язок, відсікти зайве, тісніше поспілкуватися з роботодавцями, колегами або бюрократичними інстанціями. Якщо пов’язані кар’єра і здоров’я, це вдалий момент для відвідування профільного лікаря або проходження медкомісії, інформує Ukr.Media.

Телець

В цей день зірки радять Тельцям поважати закон, але також частіше прислухатися до свого життєвого досвіду, професійному чуттю і здоровому глузду. Поки доля до вас прихильна і сама розчищає шлях, варто витягти із ситуації все можливе. Це підходящий момент для поліпшення відносин і застосування своїх офіційних прав. Зміцнити своє становище ви зможете навіть у тому випадку, якщо не володієте вагомими особистими повноваженнями, є тінню впливового партнера або скромним гвинтиком системи.

Близнюки

Близнюкам варто налаштуватися на серйозний лад і не боятися обговорювати критичні теми. Цей день допомагає подолати вікові та бюрократичні бар’єри, порозумітися мовою професійних, фінансових та юридичних термінів. Вдалий час для відвідування фіскальних та інших контролюючих установ. Може відбутися важлива розмова зі страховим агентом, лікарем, банківської службою, податковим інспектором, партнером по нелегкій справі, з людиною, що має відношення до житла чи безпеки.

Рак

В цей день Ракам доведеться грати в більшості ситуацій «другу скрипку», що зовсім не означає слабкості і програшу. Не виключено, що подібне становище стане для вас вигідним, наприклад, дозволить делегувати небезпечну місію більш сильного і досвідченого партнера. Суворість або інша проблемна межа чужого характеру сьогодні скупається вірністю, передбачуваністю і готовністю до предметного діалогу. Не варто відкладати важливу зустріч, професійну консультацію, відповідальну спільну акцію.

Лев

Цей день Леви присвятять рутині. Багатьом Левам доведеться врахувати професійний чи сімейний борг, вирішити системне побутове або матеріальне завдання. Відповідна доба для прибирання, чищення, складних скрупульозних праць, планових лікувальних процедур і візитів до лікаря, інтенсивного догляду за домашніми улюбленцями, робочих нарад, ведення службової кореспонденції та медичної документації. Спільна справа або розклад може згуртувати вас навіть з тими людьми, відносини з якими не виглядають безхмарними.

Діва

Сьогодні Діви в привілейованому становищі, хоча може здаватися, що справа йде навпаки. Обставини цієї доби пропонують роль, яка вам важлива і близька, і дозволяють уникнути роботи, яка є стресом. Залежно від індивідуальної ситуації, вам доведеться слідувати своїм власним творчим задумам, любовним симпатіями, планами на відпочинок, материнському обов’язку, близьким по духу професійним або моральним установкам. Вдалий день для розмови, викладу своєї вагомої думки.

Терези

Сьогодні Терезам в нагоді дисципліна, не завадить готовність у чомусь себе обмежити. Даний підхід корисний і в справах, і в побуті. День закликає до господарності, підходить для прибирання та реорганізації житлових і робочих просторів. Не завадить подолати тягу до скнарства, провести ревізію і позбутися від зайвого мотлоху. При цьому бажано правильно оцінити справжній стан справ: можливо, деякі старі речі володіють реальною цінністю і ще послужать вам після якісної реставрації.

Скорпіон

Сьогодні фортуна прихильна Скорпіонам і організовує їм відповідні умови буквально всюди. Відмову або перешкоду ви зустрінете лише там, де ваше бажання неможливо в принципі. Зірки радять не відкладати роз’їзди, цільове спілкування, пошук доказів, консультування, роботу з документами, текстами, інформацією. На вашій стороні в цей день близьке оточення, включаючи сусідів, а також хтось із друзів або колег. Можливе, отримання офіційного повідомлення або запрошення.

Стрілець

Сьогодні Стрільцям краще віддати пріоритет цільовому спілкуванню. Це вдалий момент для розмови з роботодавцем, візиту до закладу. На першому місці можуть виявитися професійні та адміністративні питання, медичні, фінансові та бюрократичні нюанси. Під час спілкування багато Стрільців зможуть задіяти не тільки свої знання, стандартні зв’язки і офіційні повноваження, але і приховані важелі впливу: неформальний авторитет, таємну симпатію, фінансові резерви, обізнаність про чужі секрети.

Козеріг

Козерогам сьогодні вигідна товариськість. Багато чого з того, що вам потрібно, ви отримаєте в готовому вигляді, залишиться лише цим скористатися. Вам допоможе інформованість, наявність корисних зв’язків, симпатія інших людей. Очікуються приємні новини. Все, що ви скажете в цю добу, піде вам в плюс. Чуття безпомилково підкаже вам, як зміцнити свій авторитет у групі, дати рекламу своїм талантам або поповнити знання. Вдалий момент для спілкування з іноземцями, розширення кола знайомств на майбутнє.

Водолій

День може закликати Водоліїв до відповідальності, самообмеження, самоти. Можливо, цього вимагає професія чи здоров’я. Не варто без причини ігнорувати плани і правила, порушувати режим, залишати кабінет, офіс, лабораторію. Нагальні дрібниці краще обговорити дистанційно. Є умови для системних досліджень, закритих нарад. Не найкращий момент для спонтанних ініціатив та неформальних акцій. На все потрібен дозвіл. Якщо ви не вперто працюєте, система заборон може звести нанівець ваші зусилля.

Риби

Сьогодні Рибам корисно стежити за офіційними новинами у цікавій сфері. Особливої уваги заслуговують події в професійному співтоваристві, близька вам соціальна група, союз однодумців і привертають вас областях закордоном. День сприятливий для листування, домовленостей, налагодження діалогу, зустрічей з впливовими людьми, просування своїх інтересів за допомогою зв’язків, повернення в компанію старих друзів або колег. Може прийти обнадійлива звістка, приваблива пропозиція.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.