Убивцям жителя Христинівки “світить” довічне позбавлення волі

Опубліковано: 21.09.2018

Убивцям жителя Христинівки “світить” довічне позбавлення волі

Христинівським відділом Уманської місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом нападу з метою заволодіння чужим майном та вбивства 53-річного жителя Христинівського району, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.187 (розбій), п. 6, п.12 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

Завдяки якісному та своєчасно організованому проведенню необхідних першочергових слідчих (розшукових) дій, працівниками поліції під процесуальним керівництвом прокуратури установлено, що до скоєння злочину причетні 46-річний та 33-річний чоловіки, які 13.09.2018 року через незачинені вхідні двері проникли в житловий будинок за місцем проживання вбитого, що знаходиться в одному із сіл Христинівського району, де із застосуванням насильства, небезпечного для життя та здоров’я потерпілого, з корисливих мотивів,  з метою заволодіння грошовими коштами та цінностями господаря, спричинили останньому тілесні ушкодження шляхом удушення електричним кабелем за шию, від яких потерпілий помер.

На даний час зловмисників затримано в порядку ст. 208 КПК України.

19 вересня 2018 року Христинівським відділом Уманської місцевої прокуратури за вказаними фактами їм повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.187 (напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний з насильством, небезпечним для життя чи здоров я особи, яка зазнала нападу (розбій), поєднаного з проникненням у житло) та п.6, п.12 ч. 2 ст. 115 (вбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині, з корисливих мотивів, вчиненого за попередньою змовою групою осіб) Кримінального кодексу України.

Наразі  проводяться  необхідні  слідчі  та  процесуальні  дії, спрямовані на  встановлення  усіх  фактичних  обставин  справи.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні перебуває на контролі Христинівсього відділу Уманської місцевої прокуратури.

         Довідково: за вчинене зловмисникам загрожує покарання у вигляді довічного позбавлення волі, з конфіскацією майна.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.