Гороскоп на 23 вересня

Гороскоп на 23 вересня

Овен

Цей день Овни можуть несподівано для себе провести на самоті або в дуже вузькому інтимному колі. Перебування далеко від галасливих компаній і жвавих місць стане необхідністю, якщо в останні дні ваше життя було надто насиченим і навантаження перевищували звичні норми. Навіть якщо ви бадьорі і невтомні, сьогодні добре знайти час для релаксації за допомогою кіно, музики, сну або відходу у віртуальний світ. Можна дати волю фантазії, чуттєвості. Важливо емоційне взаєморозуміння з другом чи партнером, інформує Ukr.Media.

Телець

Атмосфера цієї доби впливає на переважну більшість Тельців благотворно: знижує нервозність, повертає рівновагу, вселяє надію. Багато Тельців, особливо представниці прекрасної статі, сьогодні тонко відчувають настрій партнера і потреби свого оточення, готові проявити психологічну гнучкість і підлаштуватися до нюансів ситуації. Добре провести цей день в компанії близьких старих друзів, в закритій обстановці, в суспільстві коханої людини або людей, яким ви вірите.

Близнюки

Сьогодні в душі багатьох Близнюків будуть боротися товариськість, активність, креативність і діловитість, з одному боку, і сентиментальність, з іншого. На щастя, боротьба буде мирною, і гострих внутрішніх терзань не очікується. Швидше за все, ви підете по лінії найменшого опору і виберете той шлях, який ненав’язливо пропонує саме життя. Можливо, вами керуватиме мрія чи бажання комусь допомогти, поспівчувати. Ви можете підставити плече другові або дитині, подбати про тварину.

Рак

Сьогодні Раки схильні жити у світі мрій, почуттів та ідеалів. Це вдала доба, але на тлі успіхів можлива незадоволеність, потяг до піднесеного або нездійсненного. Предметом уваги можуть стати недоступні об’єкти, далекі країни, найкращим стимулом – таємні мрії або спогади. Також день посилює потребу у приватній території. Не виключено, що навіть вдома ви будете потребувати в особистому куточку і вам доведеться знайти з цього приводу консенсус з близькими. Хороший момент для романтичної зустрічі.

Лев

В цей день Леви добре відчувають тонкощі: відтінки емоцій, підґрунтя відносин. Зросте чуйність до музики і мистецтва, здатність до емпатії та телепатії. У той же час, сенситивність буде перешкоджати гармонійному спілкуванню, позбавляти сміливості і заважати щирості. При непоганих стартових умовах, діалог і співробітництво можуть не задатися через неготовність до конкретики, невпевненості в собі. Поганий жарт може зіграти недовірливість, сором’язливість, гіперчутливість, страх поразки.

Діва

Сьогодні зірки радять Дівам проявити побільше делікатності і поступливості на адресу оточуючих людей. Бажано подвоїти зусилля в даному напрямку, якщо мова йде про контакт з кимось близьким, так як в цю подібне спілкування необхідно вкладати душу. Для гармонійного діалогу буде мало комунікабельності, послужливості, шаблонних жестів уваги і поверхневої симпатії. Головною умовою взаєморозуміння стане довіра, викликана схожістю переконань, надій, ідеалів або досвіду минулого.

Терези

Сьогодні Терези можуть зіткнутися з прикрою і загадковою обставиною: незважаючи на відмінну фізичну та інтелектуальну форму, далеко не у всіх питаннях і не з усіма людьми вдасться досягти згоди. Часом бар’єри будуть невидимими, а причини невдач логічно не зрозумілими. Зірки натякають, що вам, можливо, варто трохи тонше відчути ситуацію. Не виключено, що ви ігноруєте якусь дрібницю, не приймаєте до уваги власні вразливості або не враховуєте нюанси чужого настрою.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіонам не варто захоплюватися спілкуванням з сторонніми людьми і розмовами на складні для себе теми. На чолі кута – душевний комфорт. Якщо ситуація не змушує вас обговорити щось термінове і важливе, краще взяти «обітницю мовчання» або віддати перевагу суспільству тих, хто вас розуміє без слів. Це хороший день для любовної романтики, інтимної зустрічі, а також для захоплень, що вимагають уяви і усамітнення. Якщо вам зробить пропозицію партнер або друг, зірки радять не поспішати та взяти тайм-аут.

Стрілець

Сьогодні Стрільці сентиментальні і внутрішньо вразливі, що потребують притулку, в істинному взаєморозумінні і співчутті. Останні дві якості краще шукати серед мовчазних, а не балакучих людей. Зайвої публічності і поверховості у цей день бажано уникати. Добре провести час удома або в колі близьких. Духовна спорідненість може стати більш потужною сполучною ланкою, ніж кровна. Ви будете вільніше поводитися серед тих, хто посвячений у ваші таємниці, розділяє ваші захоплення і готовий дати вам притулок.

Козеріг

В цей день Козероги сприйнятливі до загального емоційного фону. Важливі особисті внутрішні налаштування і емоційні фільтри. Позитивні переживання допоможуть відмінно провести день, а смуток, недовіра, песимізм забарвлять світ навколо в сірі тони. Гармонійний настрій допоможуть створити музика, відеоряд, повноцінний сон і вибір оточення. Не варто занадто розширювати коло контактів. День підходить для інтимного побачення, для довірчого спілкування зі старими знайомими і друзями по нестандартним інтересам.

Водолій

Водоліям зірки радять провести день у відносному спокої. Зниження активності і діловитості може здатися ознакою слабкості, але саме цей фактор допоможе вам відпочити, відволіктися і відновити сили. Залишаючись на зв’язку, краще стримати свій і чужий ентузіазм, уникати індивідуальних і колективних авантюр. В якості компенсації за недавні хвилювання або насталу тимчасову пасивність, можна дозволити собі деякі вільності і зайві поблажки, в тому числі, в покупках, їжі та напоях.

Риби

Сьогодні Риби відчувають себе в своїй стихії, не втрачають віру і надію, легко налаштовуються на хорошу хвилю. Багато Риб продемонструють музикальність, багату уяву, гостинність, готовність до співчуття, схильність до телепатії, гостру інтуїцію. Внутрішню гармонію доповнять зовнішні щасливі обставини: подарунок долі, виконання бажання, ланцюжок надихаючих знахідок або збігів. Сприятливий день для кохання, творчості, відпочинку, спілкування з наставником і духовними однодумцями.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.