Гороскоп на 24 вересня

Гороскоп на 24 вересня

Овен

Сьогодні Овнам бракує тонусу, багато з Овнів аж до ночі не в кращій фізичній та інтелектуальній формі. Йти до мети завадять лінощі, сонливість, неуважність, загальна пасивність. Одночасно, може виявитися вразливою емоційна сфера, вашим діловим і особистісним якостям буде важко проявитися через гіперчутливість, зміни настроїв. Не виключений і зовнішній штиль, перешкоджаючий швидким переміщенням. У цей день не варто братися за нові і складні справи, робити вибір, вступати в дискусії, інформує Ukr.Media.

Телець

В цей день Тельцям не варто що-небудь різко міняти, сперечатися з долею і «плисти проти течії». Ця доба дозволяє продовжити інтригу, витримати паузу, виграти щось в зв’язку з відстрочкою небажаної події. Найкращою тактикою стануть пасивність, усамітнення, мовчання. Не завадить прислухатися до власного внутрішнього голосу, а також до колективного поля, до інтуїції партнера або старого друга. Не рекомендується оточувати себе новими особами, наприклад, знайомитися з колегами або підбирати клієнтів.

Близнюки

Близнюкам сьогодні важливо залишатися вірними своєму обов’язку, однак він буде полягати не в жорсткості і принциповості. Можливо, від вас буде потрібна м’якість, емпатія, готовність допомогти, уміння залишатися на другому плані або зберігати таємниці. Не виключено, що ваша відсутність дасть більше ефекту, ніж присутність. В цей день вам краще утриматися від обіцянок, починань, публічних заяв, від кардинальної зміни курсу або іміджу: велика ймовірність піддатися впливу атмосфери і впасти в ілюзію.

Рак

Сьогодні багато Раків залишаться ідеалістами і мрійниками, що не так вже погано. Якщо немає термінових справ, у цю добу краще не прагнути до зовнішньої активності і зайвої відповідальності. Можна продовжити відпочинок, безцільні прогулянки, вільні заняття. Ваша сила буде полягати в умінні вловлювати найтонші нюанси і без слів здогадуватися про те, чого від вас хочуть. Ви зможете інтуїтивно передбачати те, що для інших людей завтра стане сюрпризом, і якщо довіряєте своєму чуттю, то вчасно приймете потрібні заходи.

Лев

Левам ця доба обіцяє затишшя. Не варто чекати багато чого ні від себе, ні від інших. Це день розпливчастих планів, емоційність і неуважність завадять зібратися з думками і зважитися на щось конкретне. Зайва метушня безглузда, цільова ініціатива приречена на провал. Вас можуть «порадувати» закриті двері установи, відсутність або ухильність потрібних людей. При загальному низькому тонусі кращим вибором стане пасивність, можна дозволити собі зниження навантажень, усамітнення, додатковий відпочинок або сон.

Діва

В цей день Діви залежні від навколишньої їх психологічної атмосфери. Її головною перевагою буде відсутність агресії, а недоліком – брак динаміки і конкретики. Чужа поведінка також не відрізняється однозначністю. Якщо ви чекаєте від когось ініціативи, підтримки або чіткої відповіді, вам, можливо, доведеться чекати вечора або наступного ранку. Не виключено, що персона, що вас цікавить пропаде на час з поля вашого зору без пояснення причин, надавши вам здогадатися про них самостійно.

Терези

Сьогодні ініціативу Терезів сковують обставини. Замість того, щоб яскраво заявити про себе, багато представників знаку будуть змушені ховатися, тримати паузу або займатися не найцікавішими для себе дрібницями. Причиною стагнації може стати самопочуття, поганий настрій, необхідність зберегти таємницю або зайнятися якимись рутинними процедурами. Можливо, вам доведеться частіше звичайного мати справу з рідинами, ліками, хімікатами. Не варто починати спільні справи або переговори.

Скорпіон

Скорпіони сьогодні чудово відчувають дух моменту і інтуїтивно вибирають зручний для себе формат проведення часу. Чуття підкаже типовим представникам знака, що суєті і ризикам краще віддати перевагу відпочинку, усамітненню, вільній творчості, емоційно комфортному середовищу або необтяжливому заняттю. Якщо обставини все ж змушують вас щось зробити, не варто вдаватися до силових прийомів. Багато вирішить удача або ваш авторитет, не виключено, що тривога виявиться помилковою або справа не терміновою.

Стрілець

Стрільцям не варто бунтувати проти обставин, якщо випав шанс побути вдома, усамітнитися, віддатися емоціям або пожити під маскою. Краще прийняти правила гри і насолодитися моментом. Зірки натякають, що незабаром ви можете виявитися позбавлені привілеїв на таємницю і приватного життя, а значить, і пов’язаних з ними бонусів. Варто скористатися правом побачитися з сім’єю, проявити слабкість, поностальгувати про минуле. З-за загальної вразливості, сьогодні вам не варто починати справи і занадто часто бути на виду.

Козеріг

Сьогодні Козероги можуть бути замкнутими і відлюдькуватими в чужому середовищі, але стануть на подив розкутими в комфортній для себе обстановці. Зірки вважають, що це прекрасно, але радять вам не зловживати словесним вираженням почуттів і ширше використовувати невербальні засоби контакту. В іншому випадку, ви ризикуєте відкрити душу в невідповідний момент. Люди, близькі по духу і емоційному складу, зрозуміють вас без зайвих пояснень. Замість листа можна відправити музичний трек або відеоролик.

Водолій

Водоліям варто утриматися від будь-яких спроб різко змінити обстановку. Це не найкраща доба для вашої ініціативи, якими б благородними мотивами вона не була продиктована. Не виключено, що вашої активності та винахідливості адресати просто не помітять. День підходить для занурення у світ емоцій або на роботу, що потребує розвиненої уяви. Важлива наявність ресурсів: чим багатше ви матеріально або духовно, тим більше шансів притягнути удачу мирним шляхом, отримати бонус, прибуток або подяку.

Риби

Сьогодні Риби налаштовані на близьку собі хвилю, не схильні змінювати своїх звичок і переконань. Багато Риб будуть схильні аж до ночі жити у своєму світі, не звертаючи ні найменшої уваги на навколишню дійсність. Однак переконливі представники знаку можуть потрапити під тонкий зовнішній вплив, наприклад, повністю розчинитися в коханій людині, присвятити себе ідеї або кумиру. Загострене чуття допоможе вам вгадувати можливі варіанти близьких подій, особливо, якщо вони стосуються вас безпосередньо.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.