Гороскоп на 25 вересня

Гороскоп на 25 вересня

Овен

Для Овнів це насичений день, особливо, якщо дата народження припадає на березень. З самого ранку з’явиться свіжа інформація, визначиться фокус інтересів і коло спілкування, з’явиться можливість діяти. При цьому не варто розраховувати на повну свободу вибору: будуть задані терміни, правила гри і варіанти сценаріїв. Іноді вам буде краще використовувати поле для маневру, а іноді поле для діалогу. Спроба вийти за рамки договору, наказу, закону або офіційних повноважень загрожує звести нанівець ваші зусилля, інформує Ukr.Media.

Телець

Тельцям краще розпрощатися з повільністю, інакше удача в поточних справах виявиться під питанням. Сьогодні для успіху потрібна оперативність, знадобиться вміння швидко орієнтуватися та робити вибір. Ситуація може проекзаменувати вас на володіння соціальними чи професійними навичками, вміння домовлятися в незвичайній обстановці. Тактику вам продиктують обставини, але у вас буде і право на маневр. Важливо вчасно побачити, де краще підкоритися стандартам і правилам, а де зважитися на експромт.

Близнюки

Сьогодні Близнюкам не доведеться нудьгувати. Ранок може запропонувати вам настільки цікаву головоломку, що вирішувати її ви будете весь день. Швидше за все, вам буде нецікаво ламати голову в самоті, і ви почнете керуватися правилом «розум добре, а два або три краще». Є ймовірність несподівано зіткнутися з тими, з ким ви одного разу вже обмінювалися послугами. У пошуках дотепного рішення варто пам’ятати про безпеку і відповідальність: не виключено, що ситуація вплине на майбутнє.

Рак

Сьогодні Раки в неоднозначному становищі. З одного боку, потрібно йти до мети і виявляти відповідальність, з іншого, не все ясно і викликає довіру. Велика ймовірність відкату назад, експромту, ситуації “з ніг на голову”, двоякого результату від діалогу, візиту, співбесіди. Якщо життя змушує прийняти рішення з прицілом на перспективу, варто пам’ятати, що немає нічого більш постійного, ніж тимчасове, і навпаки. Не всіх людей і не всі пропозиції варто приймати всерйоз. Не зашкодить дипломатичність.

Лев

Сьогодні Леви отримають імпульс натхнення і шанс провести час цікаво. Не буде нудним навчання, відрядження, дослідження. Ймовірно пригода в дорозі. Проблеми можливі з кінцевим ефектом. Не найбільш міцним може бути результат від спроби щось дізнатися, встановити зв’язок. Допомога прийде швидше від друзів, ніж від офіційних інстанцій, але за умови, що ви зберегли з друзями добрі відносини. Небажано займатися оформленням документів, в тому числі, пов’язаних з перебуванням в чужій країні.

Діва

Дівам доведеться зіткнутися з неординарним завданням і в стислий термін її вирішити. Підсумок залежить від взаєморозуміння і узгодженості дій. Якщо у вас є досвід, потрібну діагностику ви проведете швидко, в іншому випадку, краще звернутися до профі. Корінь зла корисно пошукати в недавньому минулому. Причиною неузгодженості може стати ваша колишня неакуратність, пропущена похибка, «необкатаний» або застарілий інструмент, метод. У спільних справах можуть підвести партнери, помічники, посередники, колеги.

Терези

Сьогодні правила поведінки Терезам задає обстановка: партнер, співрозмовник, закон, договір. Можливо, хтось піде назад або спровокує вас на нечесний маневр. Зірки радять не сперечатися з об’єктивними зовнішніми умовами, але вітають активність там, де є поле для творчості, експерименту, розмови, співпраці. Попутно, ви зможете застосувати свої таланти і оновити арсенал ведення справ. Наприклад, знайти баланс між звичною дипломатією і нетрадиційним методом ведення діалогу.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіонам доведеться шукати спільну мову з людьми навіть у найдрібніших питаннях, в тому числі, в незвичайних ситуаціях. Не скрізь спрацює шаблон. Можливо, доведеться зробити хитромудрий хід, пов’язаний з адміністративним питанням, роботою, допомогою, послугою, лікуванням, договором, змістом вихованця. Зірки не радять пручатися, пускатися в довгі пояснення, вичікувати і будувати багатоходові комбінації, щоб не втратити дорогоцінний час. Також не варто робити ставку на свій авторитет і чарівність.

Стрілець

Сьогодні Стрільці схильні бути ентузіастами і творцями, але вільні далеко не у всьому. День не сприяє стійкості, запал здатний зникнути при вигляді перешкоди. Простір очікується там, де не потрібні дозволи, маються на увазі неформальні акції та безкоштовні задоволення. Короткий марш-кидок краще марафону. Небажані довгі дискусії. Варто уникати акценту на ресурсах і відповідальності, або обговорювати ці теми конструктивніше, інакше можливе охолодження стосунків, непорозуміння.

Козеріг

День здатний зіпсувати Козерогам настрій. Ймовірна нова відстрочка там, де ви сподівалися на прояснення ситуації і прискорення подій. Можливо, буде зачеплений ваш будинок, побут або кар’єра. Зірки радять не зациклюватися на глобальному і вирішувати завдання по мірі надходження, щоб не драматизувати дрібниці і не роздмухувати мух в слонів. Частину проблем можна вирішити на швидку руку, не вдаючись до глибокого аналізу та інших довгих процедур. Але в кожній дрібниці варто пам’ятати про можливу особисту відповідальність.

Водолій

Сьогодні у Водоліїв з’являється непоганий шанс проявити себе і на словах, і на ділі. Поряд з швидкістю, діловитістю і винахідливістю, ви зможете продемонструвати й інші сторони своєї натури. Наприклад, доброзичливість, толерантність, готовність до діалогу. Не варто виходити за межі дозволеного, цим ви нашкодите насамперед собі. Це відповідна доба для бліц-переговорів та відновлення зв’язків, особливо з конкретними персонами. Вдалий день для коротких поїздок, вирішення дрібних протиріч.

Риби

Сьогодні Рибам не варто наосліп піддаватися кожному імпульсу. Надто сміливі кроки, як і занадто хитромудрі сценарії, можуть вас заплутати. Навіть у назрілих оновленнях не завадить обережність, з дечим краще почекати або піти на компроміс. Варто триматися в рамках бюджету, а в контактах з людьми – в межах загального етикету та професійної етики. Вкладатися краще в окремі речі з термінової необхідності, ніж в системну модернізацію. Наприклад, новий інструмент, комп’ютер для роботи.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.