Гороскоп на 28 вересня

Опубліковано: 28.09.2018

Гороскоп на 28 вересня

Овен

День підвищує апетити Овнів, у тому числі, фінансові. Як саме ви будете використовувати дану тенденцію, залежить від вас. Ви можете надихнутися недавньою перемогою над мінливостями долі або, навпаки, винагородити себе за поразку. У будь-якому разі зірки радять вам стежити за балансом доходів і витрат. Не допускаючи явних надмірностей, не варто скочуватися і в іншу крайність. Це не найкращий момент для аскетизму і суворої монодієти, рекомендується повноцінне харчування для поповнення сил, інформує Ukr.Media.

Телець

Сьогодні Тельці схильні потурати своїм звичкам і примхам. Багато Тельців помітять, що їх багаторічні смаки почали змінюватися, не в останню чергу під впливом природного середовища і зовнішніх непередбачуваних подій. У відносинах може бути нелегко зберегти баланс, особливо, за очевидної різниці особистісних потенціалів. Вам доведеться змиритися з тим, що ви залежите від когось емоційно, морально чи фінансово. Втім, якщо вам подобається партнер, зберегти гармонію і піти на поступки буде нескладно.

Близнюки

Близнюкам доведеться аж до ночі дивитися на події крізь призму матеріального. Можливо, ви будете більше працювати, щоб забезпечити собі фінансову подушку безпеки або додаткові блага. У відсутність будь-яких термінових витрат, зірки радять відкладати гроші: зайвих резервів не буває. День має не тільки до практичності, але і до розмаху, захопленості. Ви можете перегодувати своїх вихованців або зробити більш солідний запас продуктів і речей, ніж потрібно для простого виживання.

Рак

В атмосфері цієї доби Раки стануть чуттєвими і велелюбними. Зросте прагнення до радощів життя, наприклад, тактильним відчуттям, гастрономічних вишукувань. Посилиться сприйнятливість до мистецтва, якщо воно волає до фізичних почуттів: до живопису, музики. Чим більш сильне задоволення ви відчуваєте тут і зараз, тим приємніше здасться майбутнє. Можливо, ви багато чого передчуваєте вірно, але все ж рано припудрювати перспективу блискітками і малювати собі все виключно в райдужних фарбах.

Лев

Сьогодні настрій Львів залежить від матеріальних успіхів. Розумні, далекоглядні, самокритичні Леви будуть відштовхуватися від своїх фактичних здобутків і враховувати ризики. Якщо ви не належите до їх числа або раптом піддалися спокусі, ви можете почати витрачати аванси і жити за рахунок майбутнього, створюючи собі проблеми в сьогоденні. Зірки радять триматися в рамках реальності, в тому числі у витратах, пов’язаних з сім’єю і вкладеннями в житло. Важливо вірно визначити і грошовий формат любовних відносин.

Діва

Положення Дів сьогодні сприятливо. Якщо воно не є таким зараз, то в наявності хороші тенденції, які почнуть приносити віддачу незабаром. Варто приділити увагу всьому, що пов’язано для вас з розширенням матеріальних можливостей, щастям любові і духовним ростом. Зірки не радять занадто різко розмежовувати ці три напрямки, в даний момент вони тісно взаємодіють між собою. Придбання, подарунки, знахідки можуть і нести матеріальну вигоду, і мати моральну цінність.

Терези

Сьогодні у Терезів є шанс поправити своє матеріальне становище за рахунок вигідних вкладень, спільних капіталів або чужих ресурсів. Перспектива трохи блідіше, якщо ви невірно зрозуміли вимоги моменту і допустили помилку. У цьому випадку, ваші особисті витрати в підсумку можуть перевищити доходи, і навіть змусити вас жити в кредит. Зірки натякають, що даний сценарій поширюється й на сфери, не пов’язані безпосередньо з фінансово-майновою стороною. Наприклад, на любов, інтим, баланс емоцій у стосунках.

Скорпіон

Цей день дає Скорпіонам шанс проявити благородство або якось інакше проявити себе з кращого боку. Навіть якщо фокус уваги не на вас, ваша поблажливість буде кращим способом зберегти відносини і залишитися в особистому профіциті. Зірки радять прагнути до золотої середини, враховувати чужі потреби і не вимагати привілеїв там, де ви можете без них обійтися. Якщо ваше самолюбство зачеплено і ущемлені амбіції, краще пошукати гідний компроміс, а не намагатися за будь-яку ціну опинитися зверху.

Стрілець

Сьогодні зірки закликають Стрільців керуватися здоровим глуздом. У багатьох Стрільців аж до ночі збережеться прагнення до завищення апетитів і потреб, надмірної витрати спільних, подарованих, успадкованих, позикових ресурсів. Не завадить знайти точку рівноваги між своїми таємними бажаннями, підігріваються фантазією, і реальними потребами, що диктуються нагальною необхідністю. Не варто скупитися лише на гідні цілі, наприклад, на лікування, винагороду за послуги, утримання вихованців.

Козеріг

Сьогодні зірки обіцяють Козерогам винагороду, компенсацію, подарунок чи надію. Не до всіх благ у вас буде доступ, однак ви в будь-якому випадку отримаєте свою частку у великому пирозі. В крайньому випадку, зможете порадіти за спільний проект або за людей, яким симпатизуєте. Частину матеріальних надходжень та моральних бонусів не завадить направити на майбутнє. Наприклад, поділитися з тими, з ким ви пов’язуєте своє подальше зростання. Доречні вкладення під відсотки, пам’ятні купівлі, внесок у загальну справу.

Водолій

Увагу Водоліїв сьогодні можуть утримувати побутові клопоти або інші справи з господарським відтінком. Полем діяльності може стати будинок, територія, спільний бізнес, грошовий або продуктовий запас, або інший ресурс, здатний стати вам опорою в житті. День пройде вдало, якщо ви знайдете правильні кордони для своєї активності і утримаєте темп, в якому отримуєте від своїх дій найбільшу віддачу з мінімальними втратами. Не варто наполягати на розбіжностях і в справах, які не виходять.

Риби

Сьогодні Риби благополучно вирішать недавні проблеми і можуть сподіватися на відсутність нових. Вдалий поворот подій може не дати вам в руки рибу, але безумовно дасть вудку і підкаже, де краще клювання. Повний тріумф малоймовірний, але навіть в таких умовах ви зможете дозволити собі більше, ніж планували. Несподіваний успіх можливий там, де ви на нього вже не розраховували. Можливо вигідне придбання, гарне фінансове або технічне рішення. Покращаться відносини з близьким і далеким оточенням.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.