Гороскоп на 29 вересня

Гороскоп на 29 вересня

Овен

Вранці Овнам краще нікуди не поспішати і нічого не міняти. Можна зайнятися матеріальною стороною справ, господарською рутиною, харчуванням, дозволити собі кулінарні фантазії. Можливі дрібні грошові надходження з прихованих джерел, таємні придбання, компромісні рішення в сфері майна, ресурсів, фінансів. Вечір обіцяє зовнішню і внутрішню динаміку, зростання цікавості і рухливості, надходження новин. Можливо, ви проведете залишок дня в гостях, в дорозі або за оригінальним спільним заняттям, інформує Ukr.Media.

Телець

У першій половині дня Тельці можуть слідувати власним настроям і звичкам. Це вдалий час для задоволення ваших дрібних персональних потреб і забаганок, хоча і з поправкою на обставини. Можливо, ви будете програвати в уяві рівноцінні привабливі варіанти одного сценарію. Увечері вам належить активніше включитися в потік зовнішніх подій. Це прекрасний час для спілкування, в тому числі, для поїздок, обміну корисними новинами і оригінальними ідеями, надання взаємних послуг.

Близнюки

Першу половину дня Близнюки можуть провести в сумнівах, в ізоляції, перед прихованою фінансовою дилемою. Вечір додасть бадьорості, рухливості і конкретної мотивації, посилить потребу у вільному спілкуванні, спростить підключення до інформаційних каналів і допоможе розкрити ваші таланти. Ви зможете почати листування, сісти за кермо, організувати прогулянку, дискусію, тренування, особисту або ділову зустріч. Це вдалий час для захоплень технічного та інтелектуального характеру, командних ігор, фітнесу.

Рак

Ранок Раки зустрінуть в пасивному режимі, але полінуватися і залишитися в стороні від подій вдасться лише в першій половині дня. Вечір пробудить цікавість, посилить комунікабельність і рухливість. Ви станете сильніше зацікавлені в інтенсивному інформаційному обміні, висока потреба в припливі новин збережеться на весь період уїк-енду. Особливе місце займуть контакти з друзями по захопленню або партнерами по неформальному проекту, не виключено, що саме з ними ви і проведете більшу частину часу.

Лев

Сьогодні Леви довго «розгойдуються», з-за чого можуть провести першу частину дня в атмосфері ліні, розбещенні багатством, таємних сумнівах або порівняннях. Невизначеність ситуації буде на руку Левам, які коливаються і хочуть потягнути час. Ввечері зірки запропонують більш яскравий і цікавий режим. Надійдуть новини. Не варто відмовлятися від зустрічі, поїздки, знайомства: ви чудово проведете час. Зростуть шанси знайти спільну мову: гострі емоції та особисті рахунки підуть на другий план і не завадять домовитися.

Діва

На початку дня Діви будуть налаштовані досить практично, завдяки чому зуміють отримати вигоду навіть з сумнівної ситуації або випадкового контакту. Ухильність допоможе зберегти в таємниці те, що ви не хотіли б оприлюднити. Особисте спілкування буде пофарбовано ноткою чуттєвості, загадковості або романтики. Вечір зробить вас енергійніше і комунікабільніше, може цілком переключити вашу увагу на ділові та дружні зв’язки, на обговорювання новин, фінансових маневрів або технічних ідей.

Терези

Вранці Терези навряд чи будуть в центрі уваги, зате ввечері отримають в руки всі нитки управління подіями. У вас з’явиться не тільки інформаційний важіль впливу, але і простір для дій. Складуться умови для подорожей, знайомств, навчання, взаємодопомоги. Це прекрасний час для озвучування вашої особистої думки, а також вираження вашої індивідуальності через парну або командну діяльність. Ваша популярність зросте завдяки товариськості, ерудиції, прогресивного мислення, оригінальним навичкам.

Скорпіон

Вранці Скорпіонам варто звернути увагу на чужу позицію: можливо, є шанс на примирення або компроміс. В кінці дня з’явиться привід для спілкування і спостережень за чужим життям. Якщо ви хочете обговорити особисту тему, то варто пам’ятати, що розмова в цей час не передбачає гострої емоційності. Це хороший момент для отримання поради або консультації, якщо ви готові поглянути на себе з боку, але не найбільш вдалий, якщо ви вразливі і ще не здатні судити про хвилюючу вас тему неупереджено.

Стрілець

У першій половині дня зірки радять Стрільцям займатися рутиною і берегти здоров’я. Спокій і комфорт можуть виявитися важливіше всього іншого. Увечері фокус уваги зміститься на зовнішні події. Вас можуть запросити до діалогу, покликати на захід. Можливо, ви отримаєте лист або дізнаєтеся гарячу новину. Незважаючи на ідеальні декорації для активного світського життя і особистих зустрічей, ви можете виявитися не готові повноцінно брати участь у чужій п’єсі, в цьому випадку, не змушуйте себе грати роль.

Козеріг

Вранці в настрої Козерогів будуть переважати чуттєвість, лінь або романтика. У вас може розігратися уява, але енергії для втілення фантазій в життя буде замало. В цей час краще взяти більш повільний темп, можна дозволити собі відпочинок, інтимну атмосферу, комфорт, гурманство. Вечір зверне вашу увагу на соціальне життя і порушить інформаційну блокаду. Можливо, вам доведеться ознайомитися з новинами, обговорити ділові питання, врахувати нюанси, пов’язані з грошима або здоров’ям.

Водолій

Водоліям варто планувати активні заходи на вечір. В цей час з’явиться доступна вам в даний момент ступінь свободи, свіжі думки, відкриються шляхи та інформаційні шлюзи. Складуться передумови для прояву вашої персональної ініціативи, але й інші люди будуть готові піти вам назустріч, наприклад, поділитися з вами новинами або зав’язати знайомство. Це прекрасний час для будь-яких акцій, пов’язаних із спілкуванням, навчанням, інформаційним обміном, поїздками, інтелектуальними іграми.

Риби

Для Риб сьогодні більш комфортна перша половина доби. В першу чергу, це емоційний або фізичний комфорт, на тлі якого для багатьох представників знаку померкнуть будь-які тривоги. З наближенням вечора можуть стати більш тісними зв’язки з домом і сім’єю, а також з друзями і посередниками в приватних справах. Ваш будинок або сайт може перетворитися в дискусійний клуб, хтось із близьких стати генератором ідей або рознощиком пліток. Можливо, назріє сімейна рада або участь в мережевій дискусії.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.