Шокуюча статистика: 43 тисячі учасників АТО є злочинцями

Шокуюча статистика: 43 тисячі учасників АТО є злочинцями

В Україні суттєво зріс рівень злочинності серед військовослужбовців після початку бойових дій на Донбасі. Наразі цей показник залишається стабільно високим. Про це повідомив головний військовий прокурор України Анатолій Матіос.

За весь період військовими прокуратурами в ЄРДР зареєстровано:

  • 27 тис. 200 кримінальних проваджень про кримінальні правопорушення та злочини, які скоїли 43 тис. військовослужбовців, що є четвертою частиною армії.

Зокрема:

  • 8200 АТОвців ― відбувають ув’язнення у тюрмах;
  • 20 100 учасників бойових дій на Донбасі ― отримали підозри у скоєнні злочинів різної тяжкості.

Переважна більшість з них ― добровольці, зазначають ЗМІ.

Як повідомляв головний військовий прокурор Анатолій Матіос, станом на 1 травня 2018 року військові слідчі розслідували 5179 кримінальних проваджень стосовно АТОвців.

«Левова частка злочинів, про які я сказав, ― вбивств і тяжких тілесних ушкоджень ― була здійснена в стані важкого алкогольного сп’яніння. Постраждали і товариші по службі, і місцеве населення», ― наголосив Анатолій Матіос.

фінальна 2.0

Інформація взята з єдиного звіту про кримінальні правопорушення по державі за серпень 2018 року, опублікованого на сайті Генеральної прокуратури України.

Статистика злочинів, вчинених учасниками бойових дій на Донбасі, є неповною. Більшість протиправних дій просто не фіксується, адже на порушення закону АТОвцями зазвичай закривають очі.

«Скільки ними вчинено у цивільному житті злочинів на ґрунті посттравматичного синдрому не обліковує ніхто», ― зауважив Анатолій Матіос на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, що нещодавно у Чернігові АТОвець забив до смерті власну матір. Зловмиснику вже оголосили підозру у вчиненні кримінального правопорушення, а саме ― умисного вбивства. На хлопця чекає позбавлення волі на строк від 7 до 15 років.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.