Гороскоп на 01 жовтня

Гороскоп на 01 жовтня 2018 для всіх знаків Зодіаку

Овен

Сприятливий день для досягнення великого успіху в різних ділових прибуткових операціях. Можлива вигідна ділова пропозиція, яку слід прийняти. Ваші цілеспрямованість і розсудливість гідні поваги. Поспішайте здійснити задумане, інформує Ukr.Media.

Телець

Вдалий день. Ніщо не зможе затьмарити вашого настрою. Зросте працездатність, віддача буде відчутною – вас помітять і ви отримаєте визнання. У другій половині дня можливі візити гостей, які не будуть для вас занадто обтяжливими, так як спілкування з цими людьми приємне для вас. Щоб уникнути конфліктних ситуацій зі старшими проявіть максимум терпіння і такту.

Близнюки

Суперечливий, подвійний день, багатий на сюрпризи, приємні і не дуже. Будьте до цього готові, постарайтеся тримати ситуацію під контролем. Природний розум і гнучкість допоможуть вам уникнути ускладнень.

Рак

День сприятливий для вирішення важливих питань, великих покупок, придбання нерухомості, інвестицій. Якщо ви не відправилися у відпустку, рекомендується зробити це якомога швидше. У другій половині дня загальна втома позначиться на самопочутті. Вам необхідні відпочинок і зміна обстановки.

Лев

Сьогодні не варто будувати довгострокових планів, зверніть увагу лише на поточні справи. Не виключено, що найближчим часом у вас з’являться перспективні ідеї, серйозні пропозиції та суттєва підтримка впливових людей. Постарайтеся не загубитися в колі нескінченних проблем. Зберігайте бадьорість і оптимізм. У відносинах з оточуючими вам потрібно звернути увагу на брак щирості.

Діва

Сьогодні можливе зростання життєвих сил, що додасть вам впевненості у своїх силах. День принесе масу задоволень, але намагайтеся не втрачати почуття міри. Ваші надії і плани можуть підтримати впливові особи і вищі сили. Вам вдасться уникнути підступів злих і жадібних заздрісників завдяки проникливості і швидкості реакції.

Терези

Можливий емоційний сплеск. Задумане може втілитися, здійсняться найзаповітніші мрії щодо особи протилежної статі. Використовуйте сприятливий момент для реалізації справ, відкладених у довгий ящик. Будьте уважні при роботі з діловими та цінними паперами.

Скорпіон

Спокійний робочий день. Незважаючи на можливі неприємні звістки, ви зможете налагодити і зміцнити відносини з оточуючими, поліпшити своє матеріальне становище. Ваш успіх залежатиме від витримки і справедливого вирішення всіх складних проблем. До вашої думки прислухаються. З боку близьких зросте до вас любов і повагу.

Стрілець

Цей день сприятливий для поповнення бюджету. Можливо, що сьогодні вас оцінять по достоїнству. До вас будуть прислухатися. Не залишаться без уваги ваші пропозиції і розробки. Але працювати з діловими паперами сьогодні не слід, принаймні, краще нічого не підписувати. Робота потребує зосередження сил, в будинку від вас будуть чекати участі і турботи.

Козеріг

Вас чекає звичайний трудовий день. Рекомендується знизити активність і розібратися в своїх думках і почуттях. Якщо ви присвятите себе творчості то зможете зробити свій внутрішній світ гармонійним. Від впертості і дратівливості ви можете перейти до благодушності і поступливості. Ваша жертовність по відношенню до найбільш близьких людей здивує багатьох. Долучіть до своїх занять дітей, які будуть раді спілкуванню з вами.

Водолій

Ваш будинок можуть відвідати друзі, родичі, добрі знайомі. Будьте гостинні та ввічливі. Можливо, ви дізнаєтеся багато нового і цікавого. Особливо сприятливим цей день виявиться для Водоліїв-підлітків. За стан здоров’я можна не побоюватися.

Риби

Сприятливий день для досягнення бажаного (в розумних межах). Можна буде сміливо йти вперед, але за умови, що ви не будете надто чутливі до уколів самолюбства. Не варто нервувати через дрібниці. Якщо вас будуть мучити несправедливе ставлення і прояв грубості, то потрібно просто віддалитися від неприємних вам людей. Спробуйте філософськи підійти до виниклої проблеми.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.