Гороскоп на 03 жовтня

Гороскоп на 03 жовтня 2018 для всіх знаків Зодіаку

Овен

Сьогодні зірки радять Овнам поважати традиції, цінувати благополуччя в домі, побуті, близькому колі. День вдалий для злиття з сім’єю, групою однодумців, спільнотою земляків, для жестів гостинності, сімейних та внутрішньо корпоративних свят. Можна зібрати рідню або щось відзначити зі старими друзями. Не завадить проявити великодушність по відношенню до звичок, цінностей і сім’ї свого партнера, інформує Ukr.Media.

Телець

Сьогодні Тельців надихне хороша психологічна атмосфера. Можна спертися на близьких, сусідів, давніх друзів, на покровителя або вигідного партнера. В крайньому випадку, ви зможете покластися на удачу або на прихильність випадкових знайомих. Успішніше за інших Тельці, зуміли з кимось скооперуватися. Ваша удача подвоїться, якщо ви змогли заінтригувати, сподобатися, об’єднати ресурси з потрібними людьми.

Близнюки

Близнюків чекає матеріальна або моральна винагорода. Ви можете отримати задоволення від доброї справи або роботи, в яку вклали душу. Можна вдало прилаштувати вихованця, продати стару річ. Можливі і більш відчутні бонуси: допомога від родичів, вигода від внесків і вкладень, дохід від основної або побічної професії. Удача, компенсація, поповнення рахунку, прибуток вірогідні в останній момент.

Рак

Сьогодні фортуна благоволить Ракам і вдома, і на чужині. День обіцяє успіх в любові, творчості, таємних іграх, духовному житті, в заняттях, що вимагають чуття і уяви. Можливе отримання запізнілої вигоди або компенсації, повернення щасливого шансу, повторне набуття покровителя, віри, надії. Не виключені хвилини дежавю. У відносинах вдасться подолати непорозуміння або закрити очі на спірний момент.

Лев

В цю добу Левам краще не залишати обжите місце, утриматися від нових починань і зайвої суєти. Добре побути на самоті, знайти час для музики, повноцінного сну, перегляду фільмів. Можна поринути у фантазії, емоції, спогади або «колективне несвідоме». Важливий побутовий або психологічний тил. Роль внутрішньої духовної опори можуть зіграти сімейні цінності або національні традиції.

Діва

Сьогодні зірки пропонують Дівам згорнути дискусії, дати більше волі почуттям і уяві. В атмосфері цієї доби загостриться ваше чуття, випадковий збіг обставин допоможе інтуїтивно вгадати контури майбутнього. Ваші провісні здібності посилить перебування в доброзичливому колективному полі, наприклад, у компанії старих друзів, у суспільстві колишнього партнера, серед родичів або земляків.

Терези

Терезам доведеться пристосуватися до ситуації. В гру вступлять фактори, над якими ви не владні: традиції, соціальні тенденції, чужий настрій, загальна атмосфера. Краще відмовитися від нових спроб заявити про себе або пояснити свою точку зору. Сьогодні важливіший невербальний контакт, має сенс зайнятися зміцненням довіри і спільності інтересів. Керівникам-Терезам варто раніше відпустити додому підлеглих.

Скорпіон

Скорпіонам варто користуватися миттю удачі, так як потенціал прихильності фортуни поступово знижується. День допоможе зміцненню вашого авторитету, або підкаже, як добитися прихильності впливових осіб. Можливо, вам послужить хорошу службу здобута раніше репутація, колишня добра справа. Ви зможете отримати заряд натхнення і віри, або відстрочку, виправдання, поблажку, моральну підтримку.

Стрілець

В цей день зірки не радять Стрільцям проявляти ініціативу, а також занадто часто покладатися на логіку, формальності та поради ззовні. Найбільш розумним стане інтуїтивне і, на перший погляд, ірраціональне рішення. Варто врахувати тонкі нематеріальні межі ситуації: почуття, відчуття, спогади, звички і вподобання, традиції і навіть забобони. Може зіграти роль спільна таємниця, загальний ресурс.

Козеріг

У Козерогів може викликати неоднозначні почуття початок дня, зате підсумок напевно порадує. Навіть якщо щось йде не так, в останній момент багато чого зміниться на краще. Наприклад, будуть враховані ваші інтереси, або «потепліє» загальний настрій вашої аудиторії. Дасть згоду партнер або зробить поступку опонент. З’явиться шанс у спілки, з яким у вас пов’язані спогади або на який ви покладаєте надії.

Водолій

Водоліям сьогодні варто зробити своєю головною зброєю емпатію, а не агресію і натиск. Якщо ви чимось натхнені, день дасть шанс домогтися додаткових висот. У разі труднощів, поруч виявиться той, хто поспівчуває і підставить плече. Вам може допомогти підтримка сім’ї, протекція з боку колег, доброта персоналу, прихильність начальства, або вдячність з боку тих, кого ви опікуєтеся.

Риби

Рибам варто бути уважнішими, щоб не пропустити унікальний момент. Доля готова подарувати вам можливість щось доповнити чи виправити. З’явиться повторний шанс там, де ви одного разу вже досягли успіху або, навпаки, залишили справу незавершеною. Можливо, вам вдасться здійснити мрію: зробити вояж, завоювати авторитет і популярність, втілити творчий задум, повернути любов, знайти покровителя.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.