Умань літературна: митці поділились своєю творчістю з студентами

Опубліковано: 03.10.2018

Факультет української філології провів регіональний науково-методичний семінар «Літературне краєзнавство у системі національно-патріотичного виховання студентів та учнів Уманщини», у якому взяли участь освітяни міста, району, науковці. Запросили у гості сучасних уманських письменників, серед яких випускниця факультету Софія Кримовська – організатор відомих в межах усієї України літературних фестивалів. Поетеса презентувала ще незавершену поему про «Софіївку», зачарувала слухачів щирістю, безпосередністю та витонченим талантом.

Умань літературна: митці поділились своєю творчістю з студентами

 

Умань літературна: митці поділились своєю творчістю з студентамиСвою першу книжку «Істина в любові» представила слухачам Ніна Власюк – дуже світла і доброзичлива людина, що «сховалася» за таємничим псевдонімом Нік Армс. Надзвичайно прихильно філологи зустрічали поета з оригінальним індивідуальним почерком, професора Юрія Кисельова.

Дружня, доброзичлива атмосфера семінару сприяла плідній і продуктивній роботі. На розгляд аудиторії бібліотекою університету була представлена виставка книг письменників Уманщини.

Повідомляє Вечірня Умань

Умань літературна: митці поділились своєю творчістю з студентами

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.