Гороскоп на 05 жовтня

Гороскоп на 05 жовтня 2018 для всіх знаків Зодіаку

Овен

Овни налаштовані на креатив. День сприяє літературній творчості, любовному листуванню, переговорам, бесідам з дітьми. Переходячи від слів до дії, можна захопитися і дозволити собі більше, ніж треба, в тому числі фінансово. Важливо дивитися вперед, щоб в майбутньому не зіткнутися з необхідністю розгрібати наслідки своїх же експромтів. Варто акуратніше поводитися з чужими і загальними ресурсами, інформує Ukr.Media.

Телець

Сьогодні інтереси Тельців можуть зіткнутися з чужими амбіціями, наприклад, запитами партнера по шлюбу, капризами дітей. Можливі територіальні, сімейні, ідеологічні та інші розбіжності. День дозволяє ладити в дрібницях, але відстояти свої позиції у великій грі буде складніше. Лише той, хто від вас без розуму, виконає будь-який ваш каприз. В інших випадках краще поступитися заради збереження миру у відносинах.

Близнюки

День обіцяє Близнюкам багато змістовних яскравих хвилин. Не пройде безслідно поїздка, прогулянка, знайомство, гра, відвідування заходу, отримання листа, контакт з дітьми. Не виключено, що від надлишку вражень у вас почне рябіти в очах. Це вдалий момент для листування, розвитку роману, застосування своїх талантів в комунікаційній, рекламній, художній сфері або в епістолярному жанрі.

Рак

Ситуації цього дня провокують Раків на перевитрату коштів або на емоційну щедрість. Зірки радять не скупитися на те і інше, якщо натомість ви отримуєте адекватну моральну компенсацію. Найбільше внутрішнє задоволення обіцяє творча віддача, вигідна інвестиція або добровільне потурання примхам улюблених людей. Не варто вкладатися в нові проекти: угода може виявитися ризикованою.

Лев

Для Левів день буде насичений не тільки інформацією, але і переживаннями. Можливі моменти перевтоми і зайві витрати, особливо, якщо ви залучені емоційно і переслідуєте іншу мету, окрім приємно проведеного часу. Відносини будуть розвиватися неоднозначно, якщо ви запитуєте більше, ніж стоїте, або забагато пробачаєте. Якщо ви впевнені в собі, не варто зменшувати ціну і знижувати планку.

Діва

Сьогодні Діви ризикують втратити почуття міри, якщо потай чимось одержимі. У цей день легко добути потрібні відомості, але якщо ви ставитеся до чого-небудь занадто упереджено або хочете чогось дуже сильно, велика ймовірність емоційних спотворень і перешкод. Можливо, ви почнете копати глибше і самі створите собі проблеми з розумінням питання. Найбільш неоднозначною буде інформація щодо любові і грошей.

Терези

Терезам варто використовувати цей день для комунікацій з особистою метою, а також для розкриття своїх творчих, ораторських, літературних здібностей. Добре поговорити з одним. У матеріальному плані краще не перевищувати свої повноваження і не гнатися за додатковою вигодою. Варто утриматися від великих покупок, щедрих внесків, дарунків та пожертв: ваші вкладення незабаром можуть стати неактуальними.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіонів може підвести амбіційність і зарозумілість. Важливо порівнювати бажання з дійсністю і уникати мислити по інерції. Навіть щирий креативний підйом зараз може нести шкоду, якщо невірно спрямований вектор уваги. Можливо, ви чіпляєтеся за минуле, ігноруєте важливу інформацію і дружні поради, керуєтеся застарілими цінностями або ставите собі вже не актуальні цілі.

Стрілець

Сьогодні головне завдання Стрільців – стримати запал і не дати хід блискучій ідеї раніше часу. Поступивши таким чином, ви ризикуєте послабити свій потенціал. Цей день краще використовувати для спілкування з однодумцями, для бесіди з хорошим другом, учнем, авторитетним партнером. Зв’язки, засновані на взаємному інтересі, повазі і спільності світогляду, стануть найкращим вкладенням у ваш майбутній успіх.

Козеріг

В цей день Козерогам краще подолати спокусу і залишитися в знайомих кордонах. Якщо спокуса посилиться, є сенс спробувати переключитися на щось інше, але при цьому важливо, щоб мета була яскравою і чимось вас надихала. Це відповідна доба для спілкування з творчими людьми і для підтримки зв’язків, які впливають на кар’єру. Не варто занадто явно виявляти свій любовний або матеріальний інтерес.

Водолій

День тримає в напрузі Водоліїв, для яких важливі теми досягнень, конкуренції, реваншу. Буде важко відступитися від свого, якщо ви націлені на завоювання любові або слави, отримання прибутку чи компенсації, які мають намір виграти приз або отримати моральну перемогу. Якщо ви не честолюбні, вам не дасть нудьгувати хтось інший, наприклад, партнер. Доведеться відповідати його запитам або догоджати примх.

Риби

Сьогодні Риби здатні захопитися нудною, на перший погляд, справою. Творчий порив дасть непоганий ефект, але можливі спотворення при спробі його адекватної оцінки. Ви можете переоцінити свої мотиви і потенціал, можливості інструментів і помічників, або сам результат. Важливо не перестаратися з креативом, піклуванням, лікуванням, любов’ю. Добре, якщо вам дасть пораду хтось, більш урівноважений і обізнаний.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.